TÜ Teaduskooli kursuste lõpetajad 2007. aastal

4. juuni 2007


Humanitaaria

Sissejuhatus filosoofiasse
Keeleteaduse alused
Rahvaluule
Õpioskused

Bioloogia ja meditsiin

Inimese anatoomia ja füsioloogia
Anatoomia ja füsioloogia
Rakubioloogia ja biokeemia
Geneetika ja evolutsioon
Eesti meditsiin - ajalugu ja tänapäev
Teadusliku uurimistöö alused

Füüsika

Täiendavaid teemasid koolifüüsikale I
Täiendavaid teemasid koolifüüsikale II
Täiendavaid teemasid koolifüüsikale III

Informaatika

Programmeerimise algkursus
Programmeerimise alused I
Programmeerimise alused II
Programmeerimine keeles Java

Keemia

Ettevalmistus keemiaolümpiaadiks
Täiendavaid teemasid koolikeemiale I
Täiendavaid teemasid koolikeemiale II
Täiendavaid teemasid koolikeemiale III
Orgaaniline keemia

Matemaatika

Ettevalmistus matemaatikaolümpiaadiks I
Ettevalmistus matemaatikaolümpiaadiks II
Täiendavaid teemasid koolimatemaatikale I
Täiendavaid teemasid koolimatemaatikale II
Täiendavaid teemasid koolimatemaatikale III
Täiendavaid teemasid koolimatemaatikale IV

Geograafia

Täiendavaid teemasid kooligeograafiale

Õnnitleme kõiki lõpetajaid!


SISSEJUHATUS FILOSOOFIASSE
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Merili Võsa 11 Loo Keskkool
2 Riina Trofimova 10 Põltsamaa Ühisgümnaasium
3 Kadi Kostabi 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
4 Urve Pärs 11 Rakvere Reaalgümnaasium
5 Andra Laurand 10 Tallinna Reaalkool
6 Anu Lukk 12 Tamsalu Gümnaasium
7 Taavi Tuvi 10 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
Tõend Lii Bärlin 11 Tapa Gümnaasium
Tõend Sven Anton 8 Otepää Gümnaasium
Tõend Priit Lumi 12 Tallinna Prantsuse Lütseum
Tõend Silver Vainos 9 Pärnu Kuninga Tänava Põhikool

KEELETEADUSE ALUSED
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi Klass Kool koll
1 Eero Ränik 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Mihkel Tõnnov 12 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Karel Miisna 11 Häädemeeste Keskkool
4 Reet Bobõlski 12 Rakvere Gümnaasium
5 Melissa Saviste 11 Tallinna Inglise Kolledž
6 Maari Põim 12 Tallinna Nõmme Gümnaasium
7 Taavi Lõoke 11 Tallinna Reaalkool
8 Mari-Ann Piht 11 Tallinna Reaalkool
9 Teele Vaalma 11 Tallinna Reaalkool
10 Anna Seleninova 9 Tallinna Saksa Gümnaasium
Tõend Laura Nurmela 10 Gustav Adolfi Gümnaasium
Tõend Liisbet Nirk 10 Rocca al Mare Kool
Tõend Kristjan Martin Kasterpalu 8 Tartu Katoliku Kool

RAHVALUULE
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

1 Kaisa Kulasalu 12 Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Riina Trofimova 10 Põltsamaa Ühisgümnaasium
3 Paula Toomel 11 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
4 Maari Põim 12 Tallinna Nõmme Gümnaasium
Tõend Floriin Nöör al Nöri 10 Kose Gümnaasium
Tõend Siim Saarsen 10 Nõo Reaalgümnaasium

ÕPIOSKUSED
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

1 Eli-Eelika Esvald 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
2 Peeter Ilison 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
3 Ain Salula 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
4 Merli Kõrgmaa 12 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
5 Mari Liis Räis 10 Kadrioru Saksa Gümnaasium
6 Piia Burk 10 Miina Härma Gümnaasium
7 Kaie Nõmmik 10 Nõo Reaalgümnaasium
8 Liis Saks 10 Nõo Reaalgümnaasium
9 Karmen Kaljula 9 Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
10 Ann Margit Sepp 9 Tallinna Prantsuse Lütseum
11 Mikk Orasmaa 12 Tartu Forseliuse Gümnaasium
12 Diana Leoste 12 Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
13 Katre Kikkas 9 Tsirguliina Keskkool

INIMESE ANATOOMIA JA FÜSIOLOOGIA
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Karl-Ott Juhanson 9 Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
2 Aleksander Mjakonkihh 9 Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
3 Martin Andla 9 Pärnu Ühisgümnaasium
4 Mart Kimmel 9 Pärnu Ühisgümnaasium
5 Anti Karask 10 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
6 Karol Kodasma 9 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
7 Ande Pelberg 10 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
8 Kristjan Saaremets 9 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
9 Mari-Helen Saarna 10 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
10 Timo Tõnismäe 9 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
11 Tiina Väärtnõu 10 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
12 Signe Toom 8 Saaremaa Ühisgümnaasium
13 Tiiu Mürk 9 Tamsalu Gümnaasium
14 Dagmar Jaup 9 Pärnu Hansagümnaasium
15 Kristi Jürgenstein 9 Pärnu Ühisgümnaasium
16 Kaisa Papp 8 Saaremaa Ühisgümnaasium
17 Minni Saapar 8 Saaremaa Ühisgümnaasium
18 Liisa Saaremäel 7 Saaremaa Ühisgümnaasium
Tõend Tiina Pukki 9 Pärnu Hansagümnaasium

ANATOOMIA JA FÜSIOLOOGIA
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Kadri Kelemith 10 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
2 Nelli Paju 10 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
3 Merle Väli 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Aleksandra Šilova 11 Jõhvi Gümnaasium
5 Liisi Tagel 12 Kanepi Gümnaasium
6 Julija Aleksandrova 12 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
7 Dmitri Maksin 12 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
8 Anton Tärn 11 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
9 Helean Täht 12 Kuressaare Gümnaasium
10 Kerttu Maidla 12 Loo Keskkool
11 Liisi Müür 11 Lüganuse Keskkool
12 Tatjana Kamõševa 11 Narva 6. Kool
13 Elli Paal 10 Narva Eesti Gümnaasium
14 Julia Pirovitsh 10 Narva Humanitaargümnaasium
15 Anastassia Samovits 9 Narva Humanitaargümnaasium
16 Helen Gross 11 Nõo Reaalgümnaasium
17 Kristiina Napritson 10 Nõo Reaalgümnaasium
18 Jaan Lehismets 12 Pärnu Hansagümnaasium
19 Asko Kriiska 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
20 Jaak Vaabel 11 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
21 Anna-Stiina Pärnaste 10 Rocca al Mare Kool
22 Diana Belikova 10 Sillamäe Astangu Kool
23 German Leonov 10 Tallinna Inglise Kolledž
24 Mari-Liis Päeva 11 Tallinna Inglise Kolledž
25 Sandra Hiiesalu 12 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
26 Jüri Kamenik 11 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
27 Silver Kelk 12 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
28 Mart Kivistik 11 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
29 Olga Boronkina 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
30 Darja Šuškova 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
31 Anna Kulakova 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
32 Maksim Ramazanov 10 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
33 Oksana Talan 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
34 Lauri Enneveer 12 Tallinna Prantsuse Lütseum
35 Maria Küüsmaa 12 Tallinna Prantsuse Lütseum
36 Anet Allik 12 Tallinna Reaalkool
37 Marit Väin 12 Tallinna Reaalkool
38 Maarja Soomann 12 Tapa Gümnaasium
39 Kadi Soop 11 Tartu Tamme Gümnaasium
40 Maris Rebane 11 Tsirguliina Keskkool
41 Signe Raime 10 Valga Gümnaasium
42 Viktoria Malahhanova 10 Valga Vene Gümnaasium
43Kristi - Liina Arusoo 11 Põltsamaa Ühisgümnaasium

RAKUBIOLOOGIA JA BIOKEEMIA
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Jekaterina Golovnja 12 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
2 Linda Rusalepp 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Maaria Pielberg 12 Kärdla Ühisgümnaasium
4 Eva Edovald 11 Loo Keskkool
5 Alina Šagandina 11 Narva 6. Kool
6 Viktorija Jerina 11 Narva 6. Kool
7 Tatjana Kamõševa 11 Narva 6. Kool
8 Natalja Semjonova 11 Narva 6. Kool
9 Julia Pirovitš 10 Narva Humanitaargümnaasium
10 Kadi Kostabi 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
11 Aet Möllits 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
12 Ats Möllits 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
13 Ingrid Lekk 12 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
14 Tormi Kotkas 11 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
15 Elo Heinaste 12 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
16 Kristiina Tüür 10 Saaremaa Ühisgümnaasium
17 Agnes Alev 11 Saaremaa Ühisgümnaasium
18 Liina Kolk 11 Saaremaa Ühisgümnaasium
19 Margit Ool 12 Saaremaa Ühisgümnaasium
20 Jekaterina Basalõga 12 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
21 Eva-Liisa Pärtel 11 Tallinna Prantsuse Lütseum
22 Marit Puusepp 11 Tallinna Reaalkool
23 Paula Solvak 12 Tallinna Reaalkool
24 Miina Hint 10 Tartu Karlova Gümnaasium
25 Külli Kokk 11 Tartu Karlova Gümnaasium
26 Kristiina Hovi 11 Tartu Kommertsgümnaasium
Tõend Anton Tärn 11 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
Tõend Mari Valdur 12 Hugo Treffneri Gümnaasium
Tõend Kalmer Laine 11 Pärnu Ühisgümnaasium
Tõend Sten Mehilane 10 Parksepa Keskkool
Tõend Kaisa Peedosaar 10 Parksepa Keskkool
Tõend Ruve Oja 10 Parksepa Keskkool

GENEETIKA JA EVOLUTSIOON
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Kertu Brutus 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
2 Madli Jõks 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Mare Oja 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Marge Arge 10 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
5 Viktorija Jerina 11 Narva 6. Kool
6 Elli Paal 10 Narva Eesti Gümnaasium
7 Julia Pirovitš 10 Narva Humanitaargümnaasium
8 Renata Muru 11 Noarootsi Gümnaasium
9 Ave Möllits 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
10 Juhan Laos 11 Pärnu Ühisgümnaasium
11 Triin Lakspere 10 Rocca al Mare Kool
12 Eva-Liisa Pärtel 11 Tallinna Prantsuse Lütseum
13 Kristi Tamming 12 Tallinna Prantsuse Lütseum
14 Mari-Liis Kauts 12 Tallinna Reaalkool
15 Marit Puusepp 11 Tallinna Reaalkool
Tõend Jana Zavizion 10 Narva Humanitaargümnaasium
Tõend Tiina Sinisoo 12 TÄISKASVANU
Tõend Liis Raudsepp 12 Parksepa Keskkool
Tõend Evelin Lättemaa 10 Narva Eesti Gümnaasium

EESTI MEDITSIIN - AJALUGU JA TÄNAPÄEV
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Anastassia Anissimova 11 Narva Humanitaargümnaasium
2 Angela Aasanurm 11 Nõo Reaalgümnaasium
3 Kadri Kõiv 11 Nõo Reaalgümnaasium
4 Kaspar Tootsi 12 Nõo Reaalgümnaasium
5 Lilly Veskemaa 12 Nõo Reaalgümnaasium
6 Maarja Kängsep 12 Parksepa Keskkool
7 Stig Benström 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
8 Keit Ilau 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
9 Siim Jakobsoo 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
10 Rauno Okas 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
11 Mariin Rehe 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
12 Kaarel Lehtoja 12 Pärnu Ühisgümnaasium
13 Helen Lempu 12 Pärnu Ühisgümnaasium
14 Andreas Elme 11 Rocca al Mare Kool
15 Marliin Koolmeister 11 Rocca al Mare Kool
16 Aneth Tuurmaa 11 Rocca al Mare Kool
17 Jekaterina Basalõga 12 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
18 Kaisa Kask 11 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
19 Cathy Kuusik 11 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
20 Eve Väljas 12 Tartu Kommertsgümnaasium
21 Cristiina Kuik 11 Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
22 Ene Nuut 11 Tartu Tamme Gümnaasium
Tõend Eva Edovald, Kerttu Maidla 12 Loo Keskkool

TEADUSLIKU UURIMISTÖÖ ALUSD
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi Klass Kool
Tõend Kaide-Liis Suurväli 7 Avinurme Keskkool
Tõend Boris Melnikov 9 Kallavere Keskkool
Tõend Sven Anton 8 Otepää Gümnaasium
Tõend Ronald Laarmaa 9 Parksepa Keskkool
Tõend Kaur Aare Saar 6 Tallinna Inglise Kolledž
Tõend Dmitri Lanevski 8 Tartu Slaavi Gümnaasium
Tõend Maksim Saidrov 7 Tartu Slaavi Gümnaasium
Tõend Tuulikki Sikka 7 Tartu Tamme Gümnaasium

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIFÜÜSIKALE I
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Triin Anier 10 Antsla Gümnaasium
2 Siim Rinken 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Andres Tamm 10 Nõo Reaalgümnaasium
4 Kertu Nool 10 Põltsamaa Ühisgümnaasium
5 Rivo Trofimov 10 Põltsamaa Ühisgümnaasium
6 Mikk Andreson 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
7 Ats Haas 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
8 Tanel Juns 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
9 Andres Kaldvee 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
10 Kristjan Rõivas 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
11 Sten Sonts 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
12 Emma Zalevskaja 10 Pärnu Ühisgümnaasium
13 Jonatan Jõks 10 Tallinna Reaalkool
14 Tõnis Ojandu 10 Tallinna Reaalkool
15 Ove Oll 10 Tallinna Reaalkool
16 Taavi Pungas 10 Tallinna Reaalkool
17 Martin Saks 10 Tallinna Reaalkool
18 Ats Sõnajalg 10 Tallinna Reaalkool
19 Konstantin Titov 10 Tartu Slaavi Gümnaasium
20 Jaanus Liigand 10 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
Tõend Hans Metsoja 9 Miina Härma Gümnaasium
Tõend Siimu Kaas 10 Nõo Reaalgümnaasium
Tõend Peeter Müürsepp 10 Kose Gümnaasium
Tõend Kert Jeret 10 Tartu Herbert Masingu Kool
Tõend Mihkel Soolep 10 Tallinna Reaalkool
Tõend Joosep Mölder 10 Põltsamaa Ühisgümnaasium

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIFÜÜSIKALE II
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Lauri Loo 11 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
2 Marius Siigur 11 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
3 Karel Miisna 11 Häädemeeste Keskkool
4 Jüri Aedla 11 Nõo Reaalgümnaasium
5 Maksim Butsenko 12 Nõo Reaalgümnaasium
6 Priit Nigols 11 Nõo Reaalgümnaasium
7 Uhur Visk 11 Nõo Reaalgümnaasium
8 Kardo Aia 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
9 Hanno Kase 11 Rapla Ühisgümnaasium
10 Jürgen Tuvikene 11 Tallinna Kuristiku Gümnaasium
11 Jevgeni Matin 11 Tallinna Reaalkool
12 Karl Samoson 11 Tallinna Reaalkool
13 Johannes Heinsoo 11 Tartu Kivilinna Gümnaasium
14 Mehis Muru 11 Türi Majandusgümnaasium
15 Karl-Hendrik Lõhmus 12 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
Tõend Kristjan Põder 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
Tõend Janno Jõgeva 11 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIFÜÜSIKALE III
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Anneli Krunks 12 Gustav Adolfi Gümnaasium
2 Eerik Tamm 12 Gustav Adolfi Gümnaasium
3 Gertrud Kõima 11 Põlva Ühisgümnaasium
4 Mihkel Aamer 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
5 Danel Ahman 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
6 Tõnis Erissaar 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
7 Tiit Hõbejõgi 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
8 Holger Kruusla 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
9 Taavi Põldsam 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
10 Katrin Tuude 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
11 Arvo Reinsoo 12 Rakvere Reaalgümnaasium
12 Kerstin Jürgenson 12 Tallinna Reaalkool
13 Helerin Raikerus 12 Tallinna Reaalkool
14 Maria Vita 12 Tallinna Reaalkool
15 Siim Sülla 12 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
Tõend Jaan Katus 12 Tallinna Reaalkool

PROGRAMMEERIMISE ALGKURSUS
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Andre Tamm 9 Tallinna Inglise Kolledž
2 Tõnis Ojandu 10 Tallinna Reaalkool
3 Rauno Rüga 11 Tsirguliina Keskkool
4 Margit Nerman õpetaja Viljandi Paalalinna Gümnaasium
5 Karit Kilgi 12 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
6 Jaanus Liigand 10 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
7 Priit Sulamägi 8 Ilmatsalu Põhikool
8 Madis Lüsi 9 Kärdla Ühisgümnaasium
9 Iiris Lüsi 8 Kärdla Ühisgümnaasium
10 Renata Muru 11 Noarootsi Gümnaasium
Tõend Robert Kullamaa 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
Tõend Helina Lipp 10 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
Tõend Boris Melnikov 9 Kallavere Keskkool
Tõend Dmitri Maksimov 10 Narva Kesklinna Gümnaasium
Tõend Jaak Riisberg 9 Tallinna Saksa Gümnaasium
Tõend Jane Särg 12 Viljandi Paalalinna Gümnaasium

PROGRAMMEERIMISE ALUSED I
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Ain Salula 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
2 Reigo Rannak 10 Karksi-Nuia Gümnaasium
3 Kuldar Paju 12 Kuressaare Gümnaasium
4 Mihkel Vunk 10 Pärnu Ühisgümnaasium
5 Kaur Tuttelberg 10 Rakvere Gümnaasium
6 Rait Liiv 12 Saue Gümnaasium
7 Alissa Pankova 11 Tartu Slaavi Gümnaasium
8 Margit Nerman õpetaja Viljandi Paalalinna Gümnaasium
9 Karl-Hendrik Lõhmus 12 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
10 Siim Sülla 12 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
11 Lauri Takk 12 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
Tõend Stacy Ashford õpetaja Kuressaare Gümnaasium
Tõend Sten Seppo 12 Viljandi Paalalinna Gümnaasium

PROGRAMMEERIMISE ALUSED II
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Johannes Heinsoo 11 Tartu Kivilinna Gümnaasium

PROGRAMMEERIMINE KEELES JAVA
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Peeter Karolin 11 Gustav Adolfi Gümnaasium
2 Kairi Kangro 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Margus Ojanurme 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Mihhail Novik 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
5 Ivan Vershinin 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
6 Kuldar Paju 12 Kuressaare Gümnaasium
7 Diana Leoste 12 Tartu Mart Reiniku Gümnaasium
8 Siim Halapuu 11 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
9 Mark Laane 8 Tallinna Reaalkool
Tõend Aleksandr Volkov 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
Tõend Rait Liiv 12 Saue Gümnaasium
Tõend Mikk Abram 12 Pärnu Ühisgümnaasium
Tõend Siim-Toomas Marran 10 Nõo Realgümnaasium
Tõend Sven Kask 10 Nõo Reaalgümnaasium
Tõend Martin Jõgi 11 Lähte Ühisgümnaasium
Tõend Rivo Saarmets 12  

ETTEVALMISTUS KEEMIAOLÜMPIAADIKS
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Jelena Mozina 9 Ahtme Gümnaasium
2 Aleksandra Pellja 9 Ahtme Gümnaasium
3 Valter Läll 9 Aravete Keskkool
4 Kait Tiigemäe 9 Aravete Keskkool
5 Eva- Liisa Lepik 9 Audru Keskkool
6 Laurits Puust 9 Audru Keskkool
7 Liis Kask 9 Avinurme Keskkool
8 Pauline Rummel 9 Avinurme Keskkool
9 Dmitri Rozgonjuk 9 E. Vilde nim. Juuru Gümnaasium
10 Stella Reino 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
11 Ain Salula 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
12 Rauno Padari 9 Ilmatsalu Põhikool
13 Sander Tammesoo 9 Ilmatsalu Põhikool
14 Risto Võsaste 9 Jõgeva Ühisgümnaasium
15 Kärt Kaivapalu 9 Kärdla Ühisgümnaasium
16 Robert Oppar 9 Misso Keskkool
17 Kerli Kivi 9 Mustvee Gümnaasium
18 Gertu Margus 9 Paide Gümnaasium
19 Eliis Siitas 9 Paide Gümnaasium
20 Aleksander Mjakonkihh 9 Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
21 Otto Mättas 9 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
22 Evert Nõlv 9 Rakvere Reaalgümnaasium
23 Triin Soosalu 9 Rakvere Reaalgümnaasium
24 Risto Toming 9 Rakvere Reaalgümnaasium
25 Priit Karu 9 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
26 Jüri Kuusemets 9 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
27 Kadri Lenk 9 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
28 Anna-Liisa Roomet 9 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
29 Sander Vaino 9 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
30 Heiko Kase 9 Rapla Ühisgümnaasium
31 Koit Rikson 9 Tallinna Inglise Kolledz
32 Heimar Kalpus 9 Tallinna Inglise Kolledž
33 Kristian Leite 9 Tallinna Inglise Kolledž
34 Kadi Liis Saar 8 Tallinna Inglise Kolledž
35 Andre Tamm 9 Tallinna Inglise Kolledž
36 Maksim Mišin 9 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
37 Ivan Jakovlev 9 Tallinna Õismäe Vene Lütseum
38 Gleb Siroki 9 Tallinna Õismäe Vene Lütseum
39 Vivian Levin 9 Tallinna Reaalkool
40 Kristiina Tomasson 9 Tartu Kommertsgümnaasium
41 Eveli Verev 9 Tartu Kommertsgümnaasium
42 Triin Kikas 9 Tartu Raatuse Gümnaasium
43 Dagny Viks 9 Tõrva Gümnaasium
44 Katrin Kalind 9 Vinni-Pajusti Gümnaasium
45 Kadri Peterson 9 Võnnu Keskkool
46 Veronika Podust 9 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
47 Vladislav Bezrukov 9 Tartu Slaavi Gümnaasium
48 Kadri Kasepalu 9 Võnnu Keskkool
Tõend Maarja Kõue, Ronald Laarmaa, Kaisa Kangro, Juss Jürisaar, Pertti Peedosaar 9 Parksepa Keskkool
Tõend Karmen Stimmer 9 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Tõend Kärt Raud 9 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Tõend Dmitri Ivanov 9 Tartu Slaavi Gümnaasium

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIKEEMIALE I
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Triin Anier 10 Antsla Gümnaasium
2 Laura Nurmela 10 Gustav Adolfi Gümnaasium
3 Enno Kirsimäe 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Linda Rusalepp 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
5 Tauno Tooming 10 J.Liivi nim. Alatskivi Keskkool
6 Nikita Kuravkin 11 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnasium
7 Irina Zolotõhh 10 Kohtla-Järve Slaavi Gümnaasium
8 Valter Aro 10 Kose Gümnaasium
9 Aap Kaur Suvi 10 Kose Gümnaasium
10 Kerttu Kaminskas 10 Kuressaare Gümnaasium
11 Maris Tustit 10 Kuressaare Gümnaasium
12 Silvar Vahkal 10 Kuressaare Gümnaasium
13 Kairi Kallas 10 Lasnamäe Üldgümnaasium
14 Rasmus Lubi 10 Miina Härma Gümnaasium
15 Kersti Nisuma 11 Märjamaa Gümnaasium
16 Elli Paal 10 Narva Eesti Gümnaasium
17 Anastassia Matviitšuk 10 Narva Humanitaargümnaasium
18 Sergei Ponomarjov 10 Narva Humanitaargümnaasium
19 Renata Muru 11 Noarootsi Gümnaasium
20 Veronika Hantson 10 Nõo Reaalgümnaasium
21 Jari Matsi 10 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
22 Kati Kalden 10 Pärnu Ühisgümnaasium
23 Liis Moppel 10 Pärnu Ühisgümnaasium
24 Martin Vikat 10 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
25 Liina Raat 10 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
26 Aleksandr Maslovski 12 Sillamäe Vanalinna Kool
27 Zhanna Grigorjan 10 Tallinna 53. Keskkool
28 Alexander Korolev 10 Tallinna 53. Keskkool
29 Aleksandra Surkova 10 Tallinna 53. Keskkool
30 Anna Posmetuhhova 10 Tallinna 53.Keskkool
31 Olga Hrustaljova 10 Tallinna Humanitaargümnaasium
32 Jekaterina Izotova 10 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
33 Olga Vassilenko 10 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
34 Dmitri Osmjorkin 10 Tallinna Õismäe Vene Lütseum
35 Valdeko Kruusvee 10 Tallinna Reaalkool
36 Taavi Pungas 10 Tallinna Reaalkool
37 Liis Truve 10 Tallinna Reaalkool
38 Jürgen Vahter 10 Tapa Gümnaasium
39 Siim Kornel 10 Valga Gümnaasium
40 Aleksei Jerjomenko 10 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Tõend Aiki Arro, Laura Järvpõld, Martin Jääger, Esper Kaar, Helin Konsa,, Karl Pungas, Anna Purre 10 Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Tõend Agnes Siiber, Liisa Luhaste, Merilin Toming, Evelin Steinberg 10 Rakvere Reaalgümnaasium
Tõend Tõnis Kattai, Tauri Pedras, Innar Raag, Peeter Vaas, Alice Kikkas 10 Parksepa Keskkool
Tõend Siim Omri 10 Lasnamäe Üldgümnaasium
Tõend Kerstin Ruustal 10 Tallinna Reaalkool
Tõend Kadri Kelemith 10 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
Tõend Viktoria Malahhanova 10 Valga Vene Gümnaasium
Tõend Agnes Burget 10 Lasnamäe Üldgümnaasium
Tõend Priit Marmor 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
Tõend Marion Mitt 10 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
Tõend Darja Ivanova 10 Tartu Annelinna Gümnaasium

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIKEEMIALE II
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Annika Liivrand 11 Audru Keskkool
2 Rudolf Bichele 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Mare Oja 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Zlata Žurakovskaja 11 Jõhvi Gümnaasium
5 Mihkel Abram 11 Kilingi-Nõmme Gümnaasium
6 Ingrid Post 11 Kilingi-Nõmme Gümnaasium
7 Jevgeni Seliverstov 11 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
8 Marko Elli 11 Kuressaare Gümnaasium
9 Raul Kaubi 11 Kuressaare Gümnaasium
10 Kadri Lest 11 Kuressaare Gümnaasium
11 Kadi Sink 11 Kuressaare Gümnaasium
12 Mart Sein 11 Miina Härma Gümnaasium
13 Mihkel Ilisson 11 Nõo Reaalgümnaasium
14 Kaija Vill 11 Nõo Reaalgümnaasium
15 Jaanika Paju 11 Parksepa Keskkool
16 Epp Vaidre 11 Parksepa Keskkool
17 Kardo Aia 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
18 Helen Prins 11 Pärnu Ülejõe Gümnaasium
19 Olesja Dragun 11 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
20 Cathy Kalberg 11 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
21 Mari Schihalejev 11 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
22 Hanno Kase 11 Rapla Ühisgümnaasium
23 Jörgen Metsik 11 Tallinna Järveotsa Gümnaasium
24 Jürgen Tuvikene 11 Tallinna Kuristiku Gümnaasium
25 Jevgenia Mateitšuk 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
26 Aleksei Volkov 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
27 Pavel Smekalov 11 Tallinna Mustamäe Realgümnaasium
28 Artur Staškevitš 11 Tallinna Prantsuse Lütseum
29 Ott Kekishev 11 Tallinna Reaalkool
30 Henri Raska 11 Tallinna Reaalkool
31 Marge Veddel 11 Tartu Descartes´i Lütseum
32 Alissa Pankova 11 Tartu Slaavi Gümnaasium
33 Ain Siimsaare 11 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
Tõend Rein Loopalu, Vahur Järvpõld, Valeria Kobzeva, Edvin Kibus, Sander Laherand, Kairit Kukk, Marina Ženovak 11 Tallinna Järveotsa Gümnaasium
Tõend Mehis Muru, Lauri Jürgen 11 Türi Majandusgümnaasium
Tõend Tamor Bakhoff 11 Pärnu Ühisgümnaasium
Tõend Kadri Tanissaar 11 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
Tõend Evelin Uudeküll 11 Lüganuse Keskkool

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIKEEMIALE III
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Jekaterina Golovnja 12 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
2 Julija Aleksandrova 12 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
3 Erki Elli 12 Kuressaare Gümnaasium
4 Sofia Hratkevitsh 12 Kuressaare Gümnaasium
5 Katrin Kiirend 12 Kuressaare Gümnaasium
6 Kätlin Soon 12 Kuressaare Gümnaasium
7 Helean Täht 12 Kuressaare Gümnaasium
8 Kristina Zalevskaja 12 Nõo Reaalgümnaasium
9 Rauno Okas 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
10 Ingrid Lekk 12 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
11 Mikk Abram 12 Pärnu Ühisgümnaasium
12 Maris Siitas 12 Rakvere Reaalgümnaasium
13 Dmitri Stepanov 12 Tallinna 53. Keskkool
14 Pavel Smekalov 11 Tallinna Mustamäe Realgümnaasium
15 Maarja Soomann 12 Tapa Gümnaasium
Tõend Matjus Mäger 11 Rocca al Mare Kool
Tõend Klaus Treimann 12 Kohila Gümnaasium
Tõend Kaia Köster 12 Pärnu Raeküla Gümnaasium
Tõend Artur Netrussov 12 Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium

ORGAANILINE KEEMIA
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Jekaterina Kirillova 11 Ahtme Gümnaasium
2 Agnes Suu 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
3 Anton Voronov 11 Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
4 Maris Nuhkat 12 Loksa 1. Keskkool
5 Maria Zuravskaja 11 Maardu Gümnaasium
6 Indrek Kalvet 11 Põltsamaa Ühisgümnaasium
7 Ivan Ogibalov 12 Tallinna 53. Keskkool
8 Aleksandr Kütson 11 Tartu Slaavi Gümnaasium
9 Aleksei Detotšenko 11 Toila Gümnaasium
10 Tatjana Reiman 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
Tõend Roman Lantov 11 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
Tõend Edvin Reinhold 11 Lüganuse Keskkool

ETTEVALMISTUS MATEMAATIKAOLÜMPIAADIKS I
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Toomas Kiis 8 Aaspere Põhikool
2 Lembitu Lükk 8 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
3 Laura Orgo 9 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
4 Siim-Erik Paju 8 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
5 Riho Markna 8 Gustav Adolfi Gümnaasium
6 Tarvo Tohver 8 Haapsalu Gümnaasium
7 Priit Sulamägi 8 Ilmatsalu Põhikool
8 Kaidi Jõgi 8 Jõgeva Gümnaasium
9 Mihkel Paloson 8 Jäneda Põhikool
10 Kaur Pulk 8 Kadrina Keskkool
11 Anar Pajula 8 Kaiu Põhikool
12 Anna Bogdanova 8 Kallaste Keskkool
13 Sergei Kossik 8 Kallaste Keskkool
14 Eduard Kotov 8 Kehtna Põhikool
15 Daniil Golubev 8 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
16 Merilin Kalle 8 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
17 Raul Rätsep 8 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
18 Ragnar Sälik 8 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
19 Ott Matiisen 8 Kose Gümnaasium
20 Tõnis Bender 8 Kuusalu Keskkool
21 Kärt Kaivapalu 9 Kärdla Ühisgümnaasium
22 Ats Kaivapalu 8 Kärdla Ühisgümnaasium
23 Iiris Lüsi 8 Kärdla Ühisgümnaasium
24 Tuuli Lõhmus 7 Miina Härma Gümnaasium
25 Mihkel Gill 8 Mustvee Gümnaasium
26 Aleksandr Ponomarjov 9 Narva Humanitaargümnaasium
27 Rauno Kulla 9 Olustvere Põhikool
28 Anni Sepp 8 Olustvere Põhikool
29 Liis Uustal 9 Olustvere Põhikool
30 Kerli Lille 8 Oskar Lutsu Palamuse Gümnaasium
31 Maarja Abner 8 Paide Gümnaasium
32 Merilin Adler 8 Paide Gümnaasium
33 Egle Ninep 8 Paide Gümnaasium
34 Kätlin Ojasalu 8 Paide Gümnaasium
35 Riin Leas 9 Paikuse Põhikool
36 Jana Schmidt 9 Paikuse Põhikool
37 Birgit Uibu 9 Paikuse Põhikool
38 Eliise Muru 8 Paldiski Gümnaasium
39 Eero Vaher 8 Pärnu Vanalinna Põhikool
40 Maarja Roomet 8 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
41 Tommi Ründal 8 Rapla Ühisgümnaasium
42 Ats Varul 8 Retla Kool
43 Henri Kasvand 8 Räpina Ühisgümnaasium
44 Marija Jurtin 8 Saverna Põhikool
45 Kaspar Schattschneider 8 Saverna Põhikool
46 Kaur Aare Saar 6 Tallinna Inglise Kolledž
47 Margus Lind 8 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
48 Liisi Kerik 8 Tallinna Prantsuse Lütseum
49 Kaspar Puksand 8 Tallinna Reaalkool
50 Sandra Uustal 9 Tallinna Reaalkool
51 Katrina Aps 8 Tallinna Tõnismäe Reaalkool
52 Kersti Perandi 8 Tartu Kesklinna Kool
53 Paul-Hendrik Kulla 8 Tartu Kivilinna Gümnaasium
54 Ando Haldna 8 Tartu Kommertsgümnaasium
55 Mariliis Õun 8 Tartu Kommertsgümnaasium
56 Uku-Laur Tali 8 Tartu Kommertsgümnaasium
57 Janeli Meristo 8 Tartu Kunstigümnaasium
58 Henri Vares 8 Tartu Raatuse Gümnaasium
59 Deiwin Sarjas 7 Tääksi Põhikool
60 Taavo Allik 8 Viljandi Maagümnaasium
61 Kristo Koval 8 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
62 Taavi Oja 8 Võru I Põhikool
63 Alexander Assmann 8 Võsu Põhikool
64 Andraš Tšitškan 8 Pärnu Vanalinna Põhikool
65 Lilian Tennisberg 8 Pärnu Vanalinna Põhikool
66 Tanel Järvesoo 8 Viljandi Maagümnaasium
Tõend Aleksei Ignatjev 8 Sillamäe Eesti Põhikool
Tõend Keir Lomp 8 Tõstamaa Keskkool
Tõend Ann-Amy Vene 8 Tõstamaa Keskkool
Tõend Artur Vaarma 8 Pärnjõe Põhikool
Tõend Kätlin Lahtvee 8 Rakvere Gümnaasium
Tõend Kristiina Rõžova 8 Mehikoorma Põhikool

ETTEVALMISTUS MATEMAATIKAOLÜMPIAADIKS II
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Kait Tiigemäe 9 Aravete Keskkool
2 Kati Hensen 9 Aruküla Põhikool
3 Eli-Eelika Esvald 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
4 Helin Kütt 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
5 Ain Salula 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
6 Edith Tooma 9 Gustav Adolfi Gümnaasium
7 Olav Mõttus 9 Imavere Põhikool
8 Jevgeni Belavin 9 Jõgeva Gümnaasium
9 Joonas Jäme 9 Jõgeva Gümnaasium
10 Mai Simson 9 Jõgeva Gümnaasium
11 Jürgen Väljaru 9 Jõgeva Gümnaasium
12 Madis Lüsi 9 Kärdla Ühisgümnaasium
13 Andres Traks 9 Miina Härma Gümnaasium
14 Robert Oppar 9 Misso Keskkool
15 Rain Kärner 9 Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
16 Kadri Lenk 9 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
17 Anna-Liisa Roomet 9 Rapla Vesiroosi Gümnaasium
18 Liis Nurmis 9 Rocca al Mare Kool
19 Merlys Püvi 9 Räpina Ühisgümnaasium
20 Tatjana Surkova 9 Tallinna 53. keskkool
21 Aleksandra Timofejeva 9 Tallinna 53. Keskkool
22 Kadi Liis Saar 8 Tallinna Inglise Kolledž
23 Andre Tamm 9 Tallinna Inglise Kolledž
24 Karol Kadarik 9 Tallinna Reaalkool
25 Helis Puksand 9 Tallinna Reaalkool
26 Katrina Aps 8 Tallinna Tõnismäe Reaalkool
27 Maarja Lepamets 9 Tallinna Vanalinna Hariduskolleegium
28 Ardo Allik 9 Tamsalu Gümnaasium
29 Tiiu Mürk 9 Tamsalu Gümnaasium
30 Magnus Lelumees 9 Tartu Kommertsgümnaasium
31 Eveli Verev 9 Tartu Kommertsgümnaasium
32 Mark Šandali 9 Tartu Raatuse Gümnaasium
33 Eduard Šengals 9 Tartu Raatuse Gümnaasium
34 Karl Ehatäht 9 Tartu Raatuse Gümnaasium
35 Triin Kikas 9 Tartu Raatuse Gümnaasium
36 Mailis Palusalu 9 Tõstamaa Keskkool
37 Risto Reinhold 9 Tääksi Põhikool
38 Siiri Mägi 9 Viljandi Maagümnaasium
39 Mikk Villem 9 Viljandi Maagümnaasium
40 Katrin Kalind 9 Vinni-Pajusti Gümnaasium
41 Kadri-Ann Lehis 9 Võhma Gümnaasium
42 Kairit Vill 9 Võhma Gümnaasium
43 Rando Arro 9 Voore Põhikool
44 Kati Olt 9 Voore Põhikool
45 Pätris Halapuu 9 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
46 Riina Org 9 Kambja Põhikool
47 Mirian Ellermaa 9 Tallinna Reaalkool
48 Enelin Linsi 9 Vinni-Pajusti Gümnaasium
49 Tiit Kukk 9 Aravete Keskkool
50 Vegard Kruusla 9 Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
51 Aleksander Mjakonkihh 9 Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
52 Erik Nisu 9 Pärnu Kuninga Tänava Põhikool
53 Liis Emajõe 9 Põltsamaa Ühisgümnaasium
54 Fanny-Dhelia Lõhmus 9 Tallinna Prantsuse Lütseum
Tõend Evelin Leerima 9 Tõstamaa Keskkool
Tõend Kalev Leigri 9 Vinni-Pajusti Gümnaasium
Tõend Maarja Nõmmik 9 Vinni-Pajusti Gümnaasium
Tõend Timo Tombak 9 Tori Põhikool
Tõend Birgit Mändlo 9 Rakvere Reaalgümnaasium
Tõend Kaarel Kaljura 9 Viljandi Maagümnaasium
Tõend Margus Pae 9 Mehikoorma Põhikool
Tõend Maria-Liisa Tõnissoo 9 Kehtna Põhikool
Tõend Peeter Kokk 9 Tartu Veeriku Kool

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIMATEMAATIKALE I
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
nr eesnimi perenimi kl kool
1 Dmitri Beljajev 10 Ahtme Gümnaasium
2 Irina Bojarintseva 10 Ahtme Gümnaasium
3 Jana Denissova 10 Ahtme Gümnaasium
4 Elvira Ivanova 10 Ahtme Gümnaasium
5 Aljona Jegorova 10 Ahtme Gümnaasium
6 Margarita Tšerpuhhina 10 Ahtme Gümnaasium
7 Olga Vezikko 10 Ahtme Gümnaasium
8 Kädi Kolga 10 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
9 Erkko Ortus 10 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
10 Kinne Tõnnison 10 Gustav Adolfi Gümnaasium
11 Helen Arov 10 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
12 Jaanus Gilden 10 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
13 Mark Gimbutas 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
14 Siim Rinken 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
15 Rauno Padari 9 Ilmatsalu Põhikool
16 Sander Tammesoo 9 Ilmatsalu Põhikool
17 Anneliis Andron 10 Jõgeva Gümnaasium
18 Sten Juhanson 10 Jõgeva Gümnaasium
19 Sirili Kütt 10 Jõgeva Gümnaasium
20 Maarja Pärs 10 Jõgeva Gümnaasium
21 Kaisa Rosin 10 Jõgeva Gümnaasium
22 Jelena Skalkina 10 Jõgeva Gümnaasium
23 Kristiina Sula 10 Jõgeva Gümnaasium
24 Zlata Žurakovskaja 11 Jõhvi Gümnaasium
25 Dmitri Bogatenkov 10 Jõhvi Vene Gümnaasium
26 Jelena Šišina 10 Jõhvi Vene Gümnaasium
27 Konstantin Klevets 10 Jõhvi Vene Gümnaasium
28 Tatjana Mahhanova 10 Jõhvi Vene Gümnaasium
29 Dmitri Tšihhatšjov 10 Jõhvi Vene Gümnaasium
30 Anna Šlenduhhova 10 Kallaste Keskkool
31 Sergei Dubinin 10 Kallaste Keskkool
32 Allar Busch 10 Kilingi-Nõmme Gümnaasium
33 Karin Saar 10 Kilingi-Nõmme Gümnaasium
34 Sigrid Mägi 10 Kohila Gümnaasium
35 Monika Veelma 10 Kohila Gümnaasium
36 Riina Arhipova 10 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
37 Maarja Endjärv 10 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
38 Maido Lillemets 10 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
39 Kristi Tamm 10 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
40 Arina Jeltsova 10 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
41 Alexandra Karyagina 10 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
42 Ksenija Rozhina 10 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
43 Maria Smirnova 10 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
44 Jana Tšuiko 10 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasuim
45 Ave Kaskla 10 Kose Gümnaasium
46 Marianna Laht 10 Kuressaare Gümnaasium
47 Uku-Rasmus Lind 10 Kuressaare Gümnaasium
48 Siim Seeman 10 Kuressaare Gümnaasium
49 Maris Tustit 10 Kuressaare Gümnaasium
50 Kaidi Kahu 10 Kuusalu Keskkool
51 Madis Kerna 10 Kuusalu Keskkool
52 Maia Markus 10 Kärdla Ühisgümnaasium
53 Tuule Mall Kull 9 Miina Härma Gümnaasium
54 Liisi Grünberg 10 Nõo Reaalgümnaasium
55 Liina Lember 10 Orissaare Gümnaasium
56 Riina Riisik 10 Orissaare Gümnaasium
57 Kadri Villem 10 Orissaare Gümnaasium
58 Anne-Liis Kaerma 10 Paide Gümnaasium
59 Gert Põder 10 Paide Gümnaasium
60 Maarja Vaht 10 Puurmani Gümnaasium
61 Danel Ahman 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
62 Tiit Hõbejõgi 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
63 Sten Sonts 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
64 Ragnar Übner 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
65 Marit Kütt 10 Pärnu Ühisgümnaasium
66 Agnes Ruusmann 10 Pärnu Ühisgümnaasium
67 Maarika Suur 10 Rakvere Gümnaasium
68 Liisa Luhaste 10 Rakvere Reaalgümnaasium
69 Merilin Toming 10 Rakvere Reaalgümnaasium
70 Hanno Kase 11 Rapla Ühisgümnaasium
71 Annika Hansalu 10 Saaremaa Ühisgümnaasium
72 Oleksandra Torgovanova 10 Sillamäe Astangu Kool
73 Zhanna Grigorjan 10 Tallinna 53. Keskkool
74 Aleksei Jerjomenko 10 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
75 Jevgeni Larin 10 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
76 Maksim Ramazanov 10 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
77 Eva Branten 10 Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium
78 Andreas Kärp 10 Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium
79 Andres Aas 10 Tallinna Prantsuse Lütseum
80 Rahel Rjadnev-Meristo 10 Tallinna Prantsuse Lütseum
81 Meeri Lembinen 10 Tallinna Reaalkool
82 Tõnis Ojandu 10 Tallinna Reaalkool
83 Eerik Potter 10 Tallinna Reaalkool
84 Taavi Pungas 10 Tallinna Reaalkool
85 Rasmus Raud 10 Tallinna Reaalkool
86 Martin Saks 10 Tallinna Reaalkool
87 Ats Sõnajalg 10 Tallinna Reaalkool
88 Anu Tensing 10 Tallinna Reaalkool
89 Julia Gavrilova 10 Tamsalu Gümnaasium
90 Anastasia Kirillova 10 Tamsalu Gümnaasium
91 Mikk Pärna 10 Tamsalu Gümnaasium
92 Krista Tomson 10 Tamsalu Gümnaasium
93 Siret Villmann 10 Tamsalu Gümnaasium
94 Oleg Remizov 10 Tapa Gümnaasium
95 Anton Kulikov 10 Tartu Annelinna Gümnaasium
96 Marat Nasõrov 10 Tartu Annelinna Gümnaasium
97 Aarne Lees 9 Tartu Kivilinna Gümnaasium
98 Edward Schotter 10 Tartu Kivilinna Gümnaasium
99 Kristo Kütt 10 Türi Gümnaasium
100 Karl Laimets 10 Türi Gümnaasium
101 Liivi Varul 10 Türi Gümnaasium
102 Siim Kornel 10 Valga Gümnaasium
103 Meeli Pällin 10 Valga Gümnaasium
104 Signe Raime 10 Valga Gümnaasium
105 Katre Nagel 10 Vastseliina Gümnaasium
106 Birgit Saviauk 10 Viljandi Maagümnaasium
107 Jaanus Liigand 10 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
108 Kairi Raabe 10 Viljandi Paalalinna Gümnaasium
109 Mikk Kesma 10 Vinni-Pajusti Gümnaasium
110 Andres Nõmmik 10 Vinni-Pajusti Gümnaasium
111 Alari Õis 11 Vinni-Pajusti Gümnaasium
Tõend Svetlana Okuneva, Alina Belova, Stanislav Zerel, Olga Balitskaja, Julia Bassova, Deniss Vedernikov, Juri Ultšenko, Nadežda Bolšakova 10 Valga Vene Gümnaasium
Tõend Jaanika Võsamaa 10 Kärdla Ühisgümnaasium
Tõend Julia Hlimonenko 10 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
Tõend Sten Tuisk 10 Kose Gümnaasium
Tõend Ellen Mjakonkihh 10 Pärnu Koidula Gümnaasium
Tõend Madis Heinsoo 10 Pärnu Ühisgümnaasium
Tõend Maanus Vinni 10 Suure-Jaani Gümnaasium
Tõend Mart Martis 10 Puurmani Gümnaasium
Tõend Katri Pettai 10 Puurmani Gümnaasium
Tõend Eliise Niiduväli 10 Tamsalu Gümnaasium

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIMATEMAATIKALE II
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Lauri Loo 11 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
2 Marius Siigur 11 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
3 Aleksandr Tšutšelov 12 Ehte Humanitaargümnaasium
4 Hardo Hõlpus 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
5 Helen Kask 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
6 Kristiina Oll 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
7 Pille Pullonen 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
8 Anna Temmo 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
9 Leelo Valgma 11 Hugo Treffneri Gümnaasium
10 Martin Trükmann 11 Jõgeva Ühisgümnaasium
11 Jan Domožilov 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
12 Konstantin Lipski 11 Jõhvi Vene Gümnaasium
13 Anna Maslova 11 Jõhvi Vene Gümnaasium
14 Anastassija Pavlova 11 Jõhvi Vene Gümnaasium
15 Aleksandra Rostenko 11 Jõhvi Vene Gümnaasium
16 Aleksander Semjonov 11 Jõhvi Vene Gümnaasium
17 Aleksandr Uusmees 11 Jõhvi Vene Gümnaasium
18 Nikolai Volkov 11 Jõhvi Vene Gümnaasium
19 Vladislav Lissov 11 Kallaste Keskkool
20 Oksana Volossova 11 Kallaste Keskkool
21 Ingrid Post 11 Kilingi-Nõmme Gümnaasium
22 Teele Kesküla 11 Kohila Gümnaasium
23 Liina Kummer 11 Kohila Gümnaasium
24 Anna Mohnatšova 10 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
25 Jekaterina Tsilius 11 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
26 Timur Rassolov 11 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
27 Stanislav Tjagur 11 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
28 Ilja Šmarjov 11 Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
29 Ksenja Martõnova 11 Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
30 Igor Pivovar 11 Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
31 Jegor Rudomin 11 Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
32 Jekaterina Verbitskaja 11 Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium
33 Irina Rõbalova 11 Kohtla-Järve Ühisgümnaasium
34 Kaisa Rüütsalu 11 Kuusalu Keskkool
35 Veiko Tamm 11 Kuusalu Keskkool
36 Kristi Vetemaa 10 Kuusalu Keskkool
37 Margus Lauri 11 Kärdla Ühisgümnaasium
38 Liisa Saarna 11 Kärdla Ühisgümnaasium
39 Hedi Sinijärv 11 Kärdla Ühisgümnaasium
40 Kaisa Koppel 12 Lüganuse Keskkool
41 Kristiina Liinak 11 Lüganuse Keskkool
42 Edvin Reinhold 11 Lüganuse Keskkool
43 Mari-Liis Soosaar 11 Lüganuse Keskkool
44 Evelin Uudeküll 11 Lüganuse Keskkool
45 Martin Jõgi 11 Lähte Ühisgümnaasium
46 Lauris Kruusamäe 11 Miina Härma Gümnaasium
47 Anton Fedotov 12 Narva Pähklimäe Gümnaasium
48 Paavo Tromm 10 Paide Gümnaasium
49 Mari-Liis Käbin 10 Põlva Ühisgümnaasium
50 Mait Poska 11 Põlva Ühisgümnaasium
51 Mirjam Malahhov 12 Puhja Gümnaasium
52 Kardo Aia 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
53 Kristjan Põder 11 Pärnu Koidula Gümnaasium
54 Andres Soosalu 11 Pärnu Ühisgümnaasium
55 Taavi Teska 11 Rakvere Reaalgümnaasium
56 Madis Allikmaa 11 Saku Gümnaasium
57 Rait Liiv 12 Saue Gümnaasium
58 Laur Peedu 11 Saue Gümnaasium
59 Hedi Tammik 12 Saue Gümnaasium
60 Aleksei Ljubimov 12 Tallinna 53. Keskkool
61 Jevgeni Bogatõrjov 11 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
62 Natalia Rõžova 11 Tallinna Kesklinna Vene Gümnaasium
63 Jürgen Tuvikene 11 Tallinna Kuristiku Gümnaasium
64 Nadežda Bolmat 11 Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
65 Nikita Uvarovski 11 Tallinna Linnamäe Vene Lütseum
66 Mart Kivistik 11 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
67 Heidi Mäeots 12 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
68 Stanislav Kutasevitš 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
69 Jekaterina Minkova 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
70 Vadim Nahalov 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
71 Alexandra Vasilkioti 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
72 Olga Zdanovitš 11 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
73 Triin Rõuk 11 Tallinna Nõmme Gümnaasium
74 Madis Pärn 11 Tallinna Õismäe Humanitaargümnaasium
75 Jekaterina Gorelikova 11 Tallinna Õismäe Vene Lütseum
76 Oleg Petrov 11 Tallinna Paekaare Gümnaasium
77 Artur Staškevitš 11 Tallinna Prantsuse Lütseum
78 Jevgeni Matin 11 Tallinna Reaalkool
79 Kristiina Nurkse 11 Tallinna Reaalkool
80 Martin Suvorov 11 Tallinna Reaalkool
81 Yulia Chebotareva 11 Tapa Vene Gümnaasium
82 Marge Veddel 11 Tartu Descartes´i Lütseum
83 Johannes Heinsoo 11 Tartu Kivilinna Gümnaasium
84 Svetlana Saikina 11 Tartu Puškini Gümnaasium
85 Liisi Kaljuste 11 Tsirguliina Keskkool
86 Karina Kesvatera 11 Tsirguliina Keskkool
87 Reelika Lipping 11 Tsirguliina Keskkool
88 Rauno Rüga 11 Tsirguliina Keskkool
89 Mehis Muru 11 Türi Majandusgümnaasium
90 Krislin Nõlvak 11 Vastseliina Gümnaasium
91 Alar Trumm 11 Vastseliina Gümnaasium
92 Kristi Simenson 11 Viljandi Maagümnaasium
93 Ain Siimsaare 11 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
Tõend Ilja Bassov, Aleksei Bugajov, Marina Grigorjeva, Dmitri Karmazin, Vjatšeslavs Kornevs, Ruslan Pastušenko, Mihhail Rakitin, Stanislav Saar, Konstantin Valgur, Kristiina Suhhoparova, Ilja Šnitko, Ilja Šepelev, Anastasija Valuševa, Maria Gnatjuk, Julija Pozdejeva 11 Valga Vene Gümnaasium
Tõend Kairi Keidong 11 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
Tõend Maarja Loomets 11 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
Tõend Merli Kõrgmaa 12 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
Tõend Tõnis Villmäe 11 Käina Gümnaasium

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIMATEMAATIKALE III
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Ivan Avanessov 12 Ahtme Gümnaasium
2 Aleksei Tjurin 12 Ahtme Gümnaasium
3 Kadre Saare 12 C. R. Jakobsoni nimeline Gümnaasium
4 Maret Heidelberg 12 Gustav Adolfi Gümnaasium
5 Helo Irik 12 Gustav Adolfi Gümnaasium
6 Krista Sarv 12 Gustav Adolfi Gümnaasium
7 Jekaterina Golovnja 12 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
8 Galina Pozdejeva 12 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
9 Monika Päri 12 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
10 Julia Zamatajeva 12 Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
11 Varmo Ernits 12 Jõgeva Gümnaasium
12 Liisi Küüts 12 Jõgeva Gümnaasium
13 Marten Saarva 12 Jõgeva Gümnaasium
14 Tatjana Bogomolova 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
15 Jan Domožilov 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
16 Jekaterina Katšalova 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
17 Darja Moltšun 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
18 Diana Ponomarjova 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
19 Ksenia Semina 12 Jõhvi Vene Gümnaasium
20 Rolland Korotkov 12 Kallaste Keskkool
21 Irina Smuglina 12 Kallaste Keskkool
22 Stanislav Sokolov 12 Kallaste Keskkool
23 Jekaterina Mištšenko 12 Kallavere Keskkool
24 Imre Hõrak 12 Karksi-Nuia Gümnaasium
25 Laura Altin 12 Kilingi-Nõmme Gümnaasium
26 Reiko Randoja 12 Kilingi-Nõmme Gümnaasium
27 Taavet Tamm 12 Kilingi-Nõmme Gümnaasium
28 Allar Vallaots 11 Kilingi-Nõmme Gümnaasium
29 Klaus Treimann 12 Kohila Gümnaasium
30 Nelli Kuldmaa 12 Kohtla-Järve Järve Gümnaasium
31 Darja Maksimova 12 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
32 Dmitri Maksin 12 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
33 Jekaterina Nikolskaja 12 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
34 Niina Prussakova 12 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
35 Tatjana Rõženko 12 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
36 Kadri Kuuse 12 Kuusalu Keskkool
37 Marju Püümets 12 Kuusalu Keskkool
38 Madli Remmelkoor 12 Kärdla Ühisgümnaasium
39 Triin Tammsalu 12 Kärdla Ühisgümnaasium
40 Silja Treialt 12 Kärdla Ühisgümnaasium
41 Maris Nuhkat 12 Loksa 1. Keskkool
42 Krisli Kaldaru 12 Lüganuse Keskkool
43 Kaisa Koppel 12 Lüganuse Keskkool
44 Maria Dmitrijeva 12 Narva Pähklimäe Gümnaasium
45 Valeria Dmitrijeva 12 Narva Pähklimäe Gümnaasium
46 Anton Fedotov 12 Narva Pähklimäe Gümnaasium
47 Olga Lans 12 Narva Pähklimäe Gümnaasium
48 Enelin Alter 12 Otepää Gümnaasium
49 Heidi Heitur 12 Otepää Gümnaasium
50 Margo Kopli 12 Põlva Ühisgümnasium
51 Mirjam Malahhov 12 Puhja Gümnaasium
52 Mihkel Aamer 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
53 Taavi Agasild 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
54 Danel Ahman 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
55 Tiit Hõbejõgi 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
56 Arto Kivila 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
57 Holger Kruusla 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
58 Tiit Post 12 Pärnu Koidula Gümnaasium
59 Kaili Orav 12 Pärnu-Jaagupi Gümnaasium
60 Priit Eiber 12 Rakvere Reaalgümnaasium
61 Andres Järv 12 Rakvere Reaalgümnaasium
62 Arvo Reinsoo 12 Rakvere Reaalgümnaasium
63 Hardo Toim 12 Rakvere Reaalgümnaasium
64 Rait Liiv 12 Saue Gümnaasium
65 Tatjana Gortujeva 12 Tallinna 53. Keskkool
66 Aleksei Ljubimov 12 Tallinna 53. Keskkool
67 Anastasia Ljubimova 12 Tallinna 53. Keskkool
68 Alan Hoop 12 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
69 Heidi Mäeots 12 Tallinna Mustamäe Gümnaasium
70 Julia Vedešina 12 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
71 Kadi Laos 12 Tallinna Prantsuse Lütseum
72 Siim Toots 12 Tallinna Prantsuse Lütseum
73 Helerin Raikerus 12 Tallinna Reaalkool
74 Oliver Rosenbaum 12 Tallinna Reaalkool
75 Maarja Soomann 12 Tapa Gümnaasium
76 Nadezhda Rudich 12 Tapa Vene Gümnaasium
77 Anari Jalakas 12 Türi Gümnaasium
78 Kristjan Praks 12 Türi Gümnaasium
79 Maarja Vilpart 12 Türi Gümnaasium
80 Raili Helandi 12 Valga Gümnaasium
81 Eiko Leegiste 11 Valga Gümnaasium
82 Rando Türk 12 Valga Gümnaasium
83 Enela Väin 12 Valga Gümnaasium
84 Jelena Bitus 12 Valga Vene Gümnaasium
85 Jelena Borštšjova 12 Valga Vene Gümnaasium
86 Aleksander Ljutkin 12 Valga Vene Gümnaasium
87 Ilona Matsujeva 12 Valga Vene Gümnaasium
88 Dmitri Rakitin 12 Valga Vene Gümnaasium
89 Sabina Sidorenko 12 Valga Vene Gümnaasium
90 Viktorija Solomatova 12 Valga Vene Gümnaasium
91 Inga Fatejeva 12 Vastseliina Gümnaasium
92 Raiko Palm 11 Vastseliina Gümnaasium
93 Ly Puhm 12 Vastseliina Gümnaasium
94 Kristi Trumm 12 Vastseliina Gümnaasium
95 Carmen Pajuste 12 Viimsi Keskkool
96 Siim Halapuu 11 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
97 Indrek Tanilsoo 12 Võru Kreutzwaldi Gümnaasium
Tõend Helen Vanganen, Aleksandr Skibinski, Sergei Trussov, Denis Soroka, Kirill Volski, Natalja Pronina, Anton Kisselius, Jevgeni Vlasjuk, Aleksandr Vlasjuk, Aleksei Latsepov, Tatjana Nikitina, Anna Dvorjaninova, Anna Sokolovskaja, Jekaterina Gerassimova 12 Tallinna Juhkentali Gümnaasium
Tõend Maria Vita, Kerstin Jürgenson, Annika Tiko, Katre Annert, Andres Soolep 12 Tallinna Reaalkool

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIMATEMAATIKALE IV
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi / Kollektiiv Klass Kool
1 Rando Tomingas 10 Audentese Erakool
2 Triin Teesalu 11 Gustav Adolfi Gümnaasium
3 Tarmo Pilt 10 Hugo Treffneri Gümnaasium
4 Priit Rinken 12 Hugo Treffneri Gümnaasium
5 Veera Timuška 12 Jõhvi Gümnaasium
6 Darja Maksimova 12 Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
7 Madis Bender 10 Kuusalu Keskkool
8 Tuule Mall Kull 9 Miina Härma Gümnaasium
9 Matis Mäeker 11 Rakvere Gümnaasium
10 Timmu Ründal 10 Rapla Ühisgümnaasium
11 Oleg Loginov 12 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
12 Mihhail Parkasevits 12 Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium
13 Mihkel Tiganik 10 Tallinna Tehnikagümnaasium
14 Nadezhda Rudich 12 Tapa Vene Gümnaasium
15 Edward Schotter 10 Tartu Kivilinna Gümnaasium
16 Ott Lints 10 Türi Gümnaasium

TÄIENDAVAID TEEMASID KOOLIGEOGRAAFIALE
Lõpetajate nimekiri 2007. a.

Nr Nimi Klass Kool
1 Maarja Viljaste 11 Saaremaa Ühisgümnaasium
2 Taavi Pipar 8 Tallinna Reaalkool


Kõik küsimused selle lehe kohta saata aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud:
© Tartu Ülikool