"Känguru" 1996. a. üldprotokoll (I osa)


Koht
Nimi
Klass
Kool
Kokku
1
Endel Soolo
7
Viljandi Valuoja Põhikool
150
2
Kaspar Lasn
8
Pärnu Rääma Põhikool
140
2
Aleksei Vassiljev
9
Tallinna 14. Keskkool
140
4
Keirin Sasi
9
Mõniste Põhikool
139
5
Anton Batanov
8
Kiviõli 2. Keskkool
134
6
Evely Leetma
9
Raeküla Keskkool
129
7
Meelis Puusepp
8
Uhtna Põhikool
127
8
Jaanus Henno
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
125
8
Lenno Tohv
8
Pärnu Rääma Põhikool
125
10
Urmas Pai
7
Lüllemäe Põhikool
124
10
Helen Sinikas
7
Uhtna Põhikool
124
10
Aleksandr Viljanski
7
Tallinna Mustamäe Reaalkool
124
10
Aleksandr Trostin
10
Tallinna 14. Keskkool
124
14
Janari Põld
8
Pärnu Rääma Põhikool
123
14
Jekaterina Tihhonjonok
9
Tallinna 14. Keskkool
123
16
Andri Tiro
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
122
16
Raido Valgeväli
9
Tõstamaa Keskkool
122
18
Raiko Uri
8
Tartu Miina Härma Gümnaasium
121
18
Rene Oese
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
121
18
Andrei Solntsev
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
121
21
Kairit Leppik
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
120
21
Teet Kalm
9
Rakvere Reaalgümnaasium
120
23
Sten Lillemägi
8
Pärnu Rääma Põhikool
119
23
Lauri Ojamets
8
Tallinna 8. Keskkool
119
23
Kadi Pettai
8
Mõniste Põhikool
119
23
Janeli Sarv
8
Lüllemäe Põhikool
119
23
Tanel Uibu
8
Pärnu Rääma Põhikool
119
28
Taivi Plotnik
8
Uhtna Põhikool
117
28
Harald Karelson
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
117
30
Tarmo Vannas
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
116
30
Reimo Ots
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
116
32
Tõnis Erm
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
115
32
Marko Haasma
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
115
32
Kathlyn Listmann
8
Uhtna Põhikool
115
32
Marika Riitso
8
Lüllemäe Põhikool
115
32
Rommi Saar
8
Tartu Tamme Gümnaasium
115
32
Darja Obiralko
10
Tallinna 14. Keskkool
115
38
Jaan Tomingas
8
Pärnu Rääma Põhikool
114
38
Veiko Roos
9
Laiuse Põhikool
114
38
Maris Valdre
10
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
114
41
Ants Aasma
7
Saku Keskkool
113
41
Reino Aarma
8
Põlva Keskkool
113
41
Margus Jaamaste
8
Tamsalu Gümnaasium
113
41
Kelli Koplus
8
Pärnu Rääma Põhikool
113
41
Piret Õunap
8
Pärnu Rääma Põhikool
113
41
Julia Pantelejeva
8
Kiviõli 2. Keskkool
113
41
Tiina Raadik
8
Pärnu Rääma Põhikool
113
41
Raili Roo
8
Tartu 10. Keskkool
113
41
Katrin Tsepelina
8
Pala Põhikool
113
41
Mari-Liis Volberg
8
Pärnu Rääma Põhikool
113
41
Oleg Naumov
9
Tallinna 6. Keskkool
113
41
Rain Ottis
9
Nõo Põhikool
113
41
Jekaterina Zolotova
9
Tallinna 65. Keskkool
113
54
Liina Agur
8
Tallinna 8. Keskkool
112
54
Indrek Essenson
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
112
54
Madis Kase
8
Tartu Miina Härma Gümnaasium
112
54
Sander Klaos
8
Märjamaa Keskkool
112
54
Andres Klaar
9
J. Westholmi Keskkool
112
54
Kaido Lõoke
9
Laiuse Põhikool
112
54
Margus Pauts
9
Tartu 15. Keskkool
112
54
Vivika Troska
9
Mõniste Põhikool
112
62
Jaak Järvekülg
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
111
62
Priit Kirss
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
111
62
Sven Lehemets
8
Kadrina Keskkool
111
62
Denis Savtshenko
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
111
62
Tanel Traks
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
111
62
Ringo Vilur
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
111
62
Kristo Kaiv
9
Räpina Ühisgümnaasium
111
69
Priit Heinloo
8
Tartu 10. Keskkool
110
69
Eva Johanson
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
110
69
Raivo Otepalu
8
Saduküla Põhikool
110
69
Leopold Parts
8
Tartu Miina Härma Gümnaasium
110
69
Adreas Pavlovski
8
Tallinna 8. Keskkool
110
69
Mari Sepp
8
Puhja Keskkool
110
69
Jaanus Torp
8
Puhja Keskkool
110
69
Anatoli Derõshev
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
110
69
Madis Kalda
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
110
69
Tõnis Metjer
9
Laiuse Põhikool
110
69
Mait Mutso
9
Tallinna Kuristiku Keskkool
110
69
Kaili Pais
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
110
81
Gunar Kononov
6
Kohtla-Järve 18. Keskkool
109
81
Tanel Pern
7
Luunja Keskkool
109
81
Vitali Stupin
7
Tallinna Ehte Keskkool
109
81
Christian Arula
8
Pärnu Rääma Põhikool
109
81
Erko Hansar
8
Türi Majandusgümnaasium
109
81
Deniss Prijomõshev
8
Rakvere Vene Gümnaasium
109
81
Natalja Zagura
8
Kiviõli 2. Keskkool
109
81
Jegor Guzhvin
9
Tallinna 65. Keskkool
109
81
Ranno Rätsep
9
Valga Gümnaasium
109
81
Viktoria Sushkova
9
Tallinna 14. Keskkool
109
91
Martti Muna
7
Tartu Kommertsgümnaasium
108
91
Ken Tomson
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
108
91
Artjom Lukin
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
108
91
Karen Poimu
9
Võru Kesklinna Kool
108
91
Marko Voog
9
Jõgeva Gümnaasium
108
96
Pille Bushin
7
Elva Gümnaasium
107
96
Malle Kuum
8
Vara Põhikool
107
96
Evelin Saare
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
107
96
Vivia Aunapuu
9
Kadrina Keskkool
107
96
Svetlana Grishan
9
Tallinna 38. Põhikool
107
96
Kaspar Ilves
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
107
96
Sven Parkel
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
107
103
Mirko Känd
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
106
103
Raivo Kittus
7
Jõgeva Gümnaasium
106
103
Aitel Käpp
8
Pala Põhikool
106
103
Urmas Oja
8
Tallinna 21. Keskkool
106
103
Riin Pajus
8
Tallinna 8. Keskkool
106
103
Helen Saul
8
Tallinna 8. Keskkool
106
103
Kaarel Tering
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
106
103
Kärt Vanaveski
8
Tartu 15. Keskkool
106
103
Urmo Visk
8
Paide Ühisgümnaasium
106
103
Aleksei Baskakov
9
Tallinna 6. Keskkool
106
103
Sergei Bezhevets
9
Tallinna 65. Keskkool
106
103
Taavi Hein
9
Tallinna Rahumäe Põhikool
106
103
Silja Karu
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
106
103
Meelis Olev
9
Viljandi Maagümnaasium
106
103
Marle Siibak
9
Viljandi Maagümnaasium
106
103
Aleksandr Timoshenko
9
Tallinna 65. Keskkool
106
103
Kristi Uibokand
9
Pärnu Ühisgümnaasium
106
120
Rando Keskküla
7
Lihula Gümnaasium
105
120
Rena Aab
8
Puurmani Keskkool
105
120
Rasmus Kanniste
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
105
120
Siim Karu
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
105
120
Siim Rohtla
8
Kivimäe Põhikool
105
120
Maarja Tobreluts
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
105
120
Raido Tõnismäe
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
105
120
Mihhail Arbuzov
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
105
120
Aleksei Hodunkov
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
105
120
Kristjan Karabelnik
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
105
130
Raivo Alla
7
Valga 2. Põhikool
104
130
Emila Käsper
8
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
104
130
Egert Pani
8
Kadrina Keskkool
104
130
Martin Hänni
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
104
130
Kaspar Koovit
9
Metsapoole Põhikool
104
135
Marilin Sulg
7
Kehtna Põhikool
103
135
Mergan Vaard
7
Lüllemäe Põhikool
103
135
Riho Kalla
8
Uhtna Põhikool
103
135
Juhan Karin
8
Tallinna 54. Keskkool
103
135
Toomas Palmaru
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
103
135
Ott Pruulmann
8
Tartu Tamme Gümnaasium
103
135
Helen Rõa
8
Pärnu Rääma Põhikool
103
135
Jane Tähiste
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
103
135
Martti Talgre
8
Põlva Keskkool
103
135
Mariliis Tark
8
Tartu Veeriku Põhikool
103
135
Raul Koosel
9
Viljandi Maagümnaasium
103
146
Paavo Villako
6
Tartu 16. Keskkool
102
146
Ülar Kirikal
7
Tallinna Reaalkool
102
146
Tanel Külaots
7
Tartu 15. Keskkool
102
146
Martin Umda
7
Suure-Jaani Keskkool
102
146
Helve Kiisa
8
Tallinna 8. Keskkool
102
146
Marko Rask
8
Viira Põhikool
102
146
Veiko Sammelselg
8
Tartu Miina Härma Gümnaasium
102
146
Triin Vavilov
8
Tallinna Nõmme Põhikool
102
146
Ena Mets
9
Tartu 15. Keskkool
102
146
Violetta Safranskaja
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
102
146
Priit Shtsherbakov
9
Tartu 15. Keskkool
102
146
Andrei Urm
9
Tallinna 38. Põhikool
102
158
Märten Ester
7
Tartu Miina Härma Gümnaasium
101
158
Herdis Kaasik
7
Lihula Gümnaasium
101
158
Keio Kraaner
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
101
158
Lembi Kuntus
7
Lüllemäe Põhikool
101
158
Üllart Länik
7
Otepää Keskkool
101
158
Julia Paddubskaja
7
Tallinna Mustamäe Reaalkool
101
158
Taavi Sinijärv
7
Kilingi-Nõmme Keskkool
101
158
Mikk Kard
8
Viljandi Maagümnaasium
101
158
Mrgus Nael
8
Raeküla Keskkool
101
158
Andres Reinhold
8
Valga 2. Põhikool
101
158
Anu Saarmäe
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
101
158
Aare Uus
8
Pärnu Ühisgümnaasium
101
158
Elmo Vahemäe
8
Tõstamaa Keskkool
101
158
Tatjana Belova
9
Tallinna 65. Keskkool
101
158
Kaur-Kaspar Kulli
9
Rakvere Gümnaasium
101
158
Elvo Lodi
9
Räpina Ühisgümnaasium
101
158
Martin Maddison
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
101
175
Rando Grant
7
Pärnu Rääma Põhikool
100
175
Marko Lõoke
7
Valga Gümnaasium
100
175
Eero Raudsepp
7
Pärnu Rääma Põhikool
100
175
Mait Vaiksaar
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
100
175
Karmo Esinurm
8
Väike-Maarja Gümnaasium
100
175
Anu Funk
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
100
175
Svetlana Kuzmina
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
100
175
Daniel Ohrjamkin
8
Tallinna 65. Keskkool
100
175
Hannes Pahapill
8
Tallinna 49. Keskkool
100
175
Mihkel Solvak
8
Laiuse Põhikool
100
175
Andrei Tshernjajev
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
100
175
Indrek Vassar
8
Retla Põhikool
100
175
Pille Aluoja
9
Laiuse Põhikool
100
175
Indrek Martis
9
Türi Gümnaasium
100
175
Jelena Matrashilina
9
Tallinna 38. Põhikool
100
175
Andrei Orlov
9
Kiviõli 2. Keskkool
100
175
Hillar Priks
9
Laiuse Põhikool
100
175
Kristjan Rõivassepp
9
Valga Gümnaasium
100
175
Ingrid Vessin
9
Antsla Keskkool
100
194
Mihkel Merimaa
7
Tõstamaa Keskkool
99
194
Hiie Paas
7
Jõgeva Gümnaasium
99
194
Anu Aun
8
Kohtla-Järve 1. Keskkool
99
194
Merle Evert
8
Mustla Keskkool
99
194
Armin Kuld
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
99
194
Maila Peri
8
Uhtna Põhikool
99
194
Mattias Puusep
8
Vastseliina Keskkool
99
194
Glen Raig
8
Pärnu Rääma Põhikool
99
194
Tarmo-Ülo Stöör
8
Viljandi Valuoja Põhikool
99
194
Kady Tammoja
8
Uhtna Põhikool
99
194
Andreas Aho
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
99
194
Argo Semmel
9
Uhtna Põhikool
99
194
Tarass Sevtshenko
9
Tallinna 6. Keskkool
99
194
Ly Somelar
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
99
208
Mari Arold
7
Tartu 10. Keskkool
98
208
Raimo Kõnnusaar
7
Türi Majandusgümnaasium
98
208
Meelis Nõmm
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
98
208
Mihkel Oja
7
Tartu Kommertsgümnaasium
98
208
Ülane Vilumets
7
Kohtla-Järve 1. Keskkool
98
208
Kaur Kivi
8
Tartu 16. Keskkool
98
208
Marge Kohtla
8
Tartu Tamme Gümnaasium
98
208
Merilyn Serg
8
Tartu 15. Keskkool
98
208
Aleksander Simonov
8
Kohtla-Järve 18. Keskkool
98
208
Marika Unt
8
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
98
208
Toivo Viidalepp
8
Tartu 8. Keskkool
98
208
Helerii Kalev
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
98
208
Jaana Karell
9
Kasari Põhikool
98
208
Andres Luhakooder
9
Kildu Põhikool
98
208
Marion Paalberg
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
98
208
Raul Raudsepp
9
Valga Gümnaasium
98
208
Edgar Sepp
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
98
208
Siret Sikk
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
98
226
Inge Luuk
7
Tallinna 54. Keskkool
97
226
Irina Vesselova
7
Tallinna 14. Keskkool
97
226
Jana Doroshko
8
Tallinna 14. Keskkool
97
226
Jaanus Hallik
8
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
97
226
Teele Holmberg
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
97
226
Helen Käo
8
Tallinna Reaalkool
97
226
Toomas Kasesalk
8
Kiviõli 2. Keskkool
97
226
Mihkel Kerem
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
97
226
Hele-Riin Kutsar
8
Kilingi-Nõmme Keskkool
97
226
Hene-Riin Lõhmus
8
Pärnu Rääma Põhikool
97
226
Margus Rahuoja
8
Käina Põhikool
97
226
Alo Raun
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
97
226
Sirle Sepp
8
Tallinna Üldgümnaasium
97
226
Kalver Tamm
8
Elva Gümnaasium
97
226
Ardo Hanschmidt
9
Luunja Keskkool
97
226
Kunnar Klaas
9
Rakvere Reaalgümnaasium
97
226
Triin Rebane
9
Uhtna Põhikool
97
226
Nikolai Smelovski
9
Tallinna 65. Keskkool
97
226
Veiko Uibo
9
Parksepa Keskkool
97
245
Ave Aljaste
7
Ridala Põhikool
96
245
Marko Puurmann
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
96
245
Kadri Tammai
7
Eidapere Põhikool
96
245
Timo Kullerkupp
8
Rakvere Gümnaasium
96
245
Tiina Ostrat
8
Tallinna 54. Keskkool
96
245
Filipp Seljanko
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
96
245
Israel Severin
8
Tartu 15. Keskkool
96
245
Diana Silvet
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
96
245
Madis Spiegel
8
Rakvere Gümnaasium
96
245
Heiki Tähis
8
Puurmani Keskkool
96
245
Igor Tshurkin
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
96
245
Marja Unt
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
96
245
Lauri Vaarma
8
Hiiu Põhikool
96
245
Martin Vaik
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
96
245
Roman Vassiljev
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
96
245
Elo Vilipus
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
96
245
Raido Kuurmaa
9
Tallinna 54. Keskkool
96
245
Anneli Ploom
9
Võru Kesklinna Kool
96
263
Kaupo Iher
5
Viira Põhikool
95
263
Aleksander Barkar
7
Tallinna Mustamäe Reaalkool
95
263
Heiki Laaniste
7
Tartu 15. Keskkool
95
263
Triin Nooska
7
Tartu Kommertsgümnaasium
95
263
Mati Räli
7
Taebla Gümnaasium
95
263
Kaarel Berg
8
Hiiu Põhikool
95
263
Kadri Karu
8
Vastseliina Keskkool
95
263
Tambet Leesment
8
Märjamaa Keskkool
95
263
Viljar Lillemägi
8
Laiuse Põhikool
95
263
Taavi Õun
8
Viira Põhikool
95
263
Helina Paluveer
8
Osula Põhikool
95
263
Taavi Tamkivi
8
Tallinna Reaalkool
95
263
Alo Treial
8
Raeküla Keskkool
95
263
Sergei Tshitshelnitski
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
95
263
Kristjan Mitt
9
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
95
263
Üllar Rad
9
Ruusmäe Põhikool
95
279
Elen Grauberg
7
Kiltsi Põhikool
94
279
Kerlin Ledis
7
Taebla Gümnaasium
94
279
Siim Sikkut
7
Tartu 16. Keskkool
94
279
Reigo Arro
8
Voore Põhikool
94
279
Ann Kell
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
94
279
Liia Laanes
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
94
279
Olesja Lisina
8
Kiviõli 2. Keskkool
94
279
Taavi Mängel
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
94
279
Kalle Meho
8
Krabi Põhikool
94
279
Liggi Nõuakas
8
Uhtna Põhikool
94
279
Egon Orgus
8
Roela Keskkool
94
279
Martin Paljak
8
Tartu Miina Härma Gümnaasium
94
279
Taavi Pern
8
Luunja Keskkool
94
279
Toomas Rebo
8
Abja Keskkool
94
279
Nadezda Tulina
8
Kiviõli 2. Keskkool
94
279
Maris Tuvikene
8
Tallinna Üldgümnaasium
94
279
Denis Veltson
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
94
279
Epp Volkov
8
Kilingi-Nõmme Keskkool
94
279
Tarvo Klaasimäe
9
Tamsalu Gümnaasium
94
279
Artjom KurjatshI
9
Tallinna 14. Keskkool
94
279
Doris Malmberg
9
Rakvere Reaalgümnaasium
94
279
Marina Romanova
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
94
279
Priit Roosimägi
9
Tallinna 21. Keskkool
94
279
Sven Teder
9
Võru Kesklinna Kool
94
303
Riina Peterson
7
Eidapere Põhikool
93
303
Helena Sternhof
7
Kohtla-Järve 1. Keskkool
93
303
Madis Aesma
8
Paide Gümnaasium
93
303
Jürgen Esinurm
8
Hiiu Põhikool
93
303
Valdur Kaasik
8
Jõhvi 1. Keskkool
93
303
Tarmo Kuusmaa
8
Kehtna Põhikool
93
303
Aleksander Lobzin
8
Tallinna 8. Keskkool
93
303
Merly Malva
8
Rõuge Põhikool
93
303
Kristel Männik
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
93
303
Svetlana Melnitshuk
8
Tallinna 65. Keskkool
93
303
Triin-Ly Pihlapuu
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
93
303
Arli Prants
8
Häädemeeste Keskkool
93
303
Pavel Putilov
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
93
303
Anne Roovere
8
Kullamaa Keskkool
93
303
Feodor Savitski
8
Tallinna 6. Keskkool
93
303
Dmitri Taganov
8
Viljandi Vene Gümnaasium
93
303
Indrek Vaan
8
Kasari Põhikool
93
303
Heliko Viita
8
Virtsu Põhikool
93
303
Endrik Enniko
9
Peetri Põhikool
93
303
Joel Juul
9
Nursi Põhikool
93
303
Ivo Kirsiaed
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
93
303
Natalja Oleshko
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
93
303
Ruth Renter
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
93
303
Erika Tamm
9
Antsla Keskkool
93
327
Madis Haube
7
Tartu Veeriku Põhikool
92
327
Mirjam Järviste
7
Kodila Põhikool
92
327
Reelika Käär
7
Osula Põhikool
92
327
Marko Karro
7
Elva Gümnaasium
92
327
Karl Pärn
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
92
327
Martti Sepp
7
Saku Keskkool
92
327
Tõnn Tiidemann
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
92
327
Anu Bester
8
Pärnu Rääma Põhikool
92
327
Liina Eenmaa
8
Vinni-Pajusti Gümnaasium
92
327
Maarika Kivirand
8
Nõo Põhikool
92
327
Merike Kolk
8
Pärnu Rääma Põhikool
92
327
Kristjan Laanemaa
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
92
327
Kristi Laur
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
92
327
Ago Leps
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
92
327
Anne Loit
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
92
327
Delia Mengel
8
Pärnu Rääma Põhikool
92
327
Ergo Mikkor
8
Eidapere Põhikool
92
327
Kristel Pent
8
Tartu 16. Keskkool
92
327
Elari Saal
8
Pärnjõe Põhikool
92
327
Martin Sasi
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
92
327
Tanel Trolla
8
Võru 1. Keskkool
92
327
Marju Aps
9
Kohtla Põhikool
92
327
Pavel Guzhov
9
Tallinna 38. Põhikool
92
327
Olga Kaskovitsh
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
92
327
Valentina Lobanova
9
Tallinna 38. Põhikool
92
327
Svetlana Maslova
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
92
327
Siim Oks
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
92
327
Raivo Vaikla
9
Rakvere Reaalgümnaasium
92
355
Lauri Aim
7
Vastseliina Keskkool
91
355
Elar Haljas
7
Tallinna Üldgümnaasium
91
355
Mihkel Keemu
7
Elva Gümnaasium
91
355
Indrek Koppel
7
Tartu Miina Härma Gümnaasium
91
355
Kristel Meikas
7
Saku Keskkool
91
355
Marten Pelt
7
Nõo Põhikool
91
355
Madli Polma
7
Lihula Gümnaasium
91
355
Peeter Salong
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
91
355
Heleri Tammiste
7
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
91
355
Andrus Viik
7
Tallinna Mustamäe Reaalkool
91
355
Oksana Antonova
8
Tallinna 65. Keskkool
91
355
Birgit Kaasik
8
Ridala Põhikool
91
355
Sten Klaasen
8
Rakvere Gümnaasium
91
355
Triin Kõiv
8
Võru Kesklinna Kool
91
355
Jevgeni Kuzmin
8
Rakvere Vene Gümnaasium
91
355
Hannes Luidalepp
8
Taebla Gümnaasium
91
355
Ruslan Mahhov
8
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
91
355
Maarja Põld
8
Nõo Põhikool
91
355
Andres Teder
8
Tartu Miina Härma Gümnaasium
91
355
Rasmus Tipp
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
91
355
Merili Vahemets
8
Krabi Põhikool
91
355
Lauri Liivamägi
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
91
355
Nikolai Lunin
9
Tallinna 65. Keskkool
91
355
Marge Märss
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
91
355
Kairi Möller
9
Laiuse Põhikool
91
355
Triin Mölter
9
Nõo Põhikool
91
355
Maria Rozhdestvenskaja
9
Tallinna 6. Keskkool
91
355
Margo Schmidt
9
Taebla Gümnaasium
91
383
Kristiina Kalamees
6
Krabi Põhikool
90
383
Taavi Ilp
7
Otepää Keskkool
90
383
Irina Kalinina
7
Viljandi Vene Gümnaasium
90
383
Erko Leemet
7
Viljandi Valuoja Põhikool
90
383
Laur Lumpre
7
Räpina Ühisgümnaasium
90
383
Mati Nurk
7
Käina Põhikool
90
383
Oole Oja
7
Tartu 10. Keskkool
90
383
Ingmar Orav
7
Kääpa Põhikool
90
383
Kristo Piiroja
7
Puurmani Keskkool
90
383
Tavo Romann
7
Tartu 10. Keskkool
90
383
Janne Roots
7
Antsla Keskkool
90
383
Vahur Sari
7
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
90
383
Reet Aasmäe
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
90
383
Rene Bernard
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
90
383
Alar Floren
8
Haljala Keskkool
90
383
Ruth Käär
8
Tallinna Reaalkool
90
383
Maarja-Liisa Kärp
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
90
383
Martin Martma
8
Haljala Keskkool
90
383
Ainar Nõmm
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
90
383
Irina Orlova
8
Tallinna 65. Keskkool
90
383
Malle Päri
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
90
383
Tanel Polski
8
Uhtna Põhikool
90
383
Lauri Hänni
9
Kasari Põhikool
90
383
Kaili Keel
9
Antsla Keskkool
90
383
Andrus Moor
9
Rakvere Reaalgümnaasium
90
383
Kristiina Piip
9
Vinni-Pajusti Gümnaasium
90
383
Tiina Sisask
9
Võru Kesklinna Kool
90
383
Sille Sopp
9
Võnnu Keskkool
90
383
Oliver Tali
9
Nõo Põhikool
90
383
Uljana Tsherenkova
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
90
413
Sander Samuel
6
J. Westholmi Keskkool
89
413
Rünno Allikkivi
7
Kilingi-Nõmme Keskkool
89
413
Pavel Balabko
7
Viljandi Vene Gümnaasium
89
413
Rudolf Halapuu
7
Võru 1. Põhikool
89
413
Joel Paalamäe
7
Saku Keskkool
89
413
Kaidi Rätsep
7
Tallinna 54. Keskkool
89
413
Kadri Soo
7
Mustla Keskkool
89
413
Taavi Tammearu
7
Kullamaa Keskkool
89
413
Erki Treialt
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
89
413
Stanislav Bausov
8
Rakvere Vene Gümnaasium
89
413
Rya Ero
8
Rakvere Reaalgümnaasium
89
413
Urmo Juhanson
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
89
413
Veiko Kärbla
8
Parksepa Keskkool
89
413
Kenneth Karpov
8
Tartu 15. Keskkool
89
413
Urmo Liblik
8
Retla Põhikool
89
413
Ahti Liiva
8
Otepää Keskkool
89
413
Rutt Lindström
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
89
413
Liis Loo
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
89
413
Marek Meus
8
Kambja Põhikool
89
413
Merle Oras
8
Tallinna 21. Keskkool
89
413
Gert Pajuväli
8
Paide Gümnaasium
89
413
Julia Petshnikova
8
Tallinna 65. Keskkool
89
413
Jarno Raid
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
89
413
Kaddi Rand
8
Kasari Põhikool
89
413
Andrus Rohejärv
8
Tartu 16. Keskkool
89
413
Katrin Sprenk
8
Pärnu Ühisgümnaasium
89
413
Tarmo Teekel
8
Võru 1. Keskkool
89
413
Elise Urva
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
89
413
Kadri Väljaots
8
Pärnu Rääma Põhikool
89
413
Kristjan Vanaveski
8
Tartu 15. Keskkool
89
413
Merilyn Viilik
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
89
413
Maija Zherebtsova
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
89
413
Kaur Kasak
9
Nõo Põhikool
89
413
Kai Kuutma
9
Valga Gümnaasium
89
413
Karin Lehiste
9
Kohtla-Järve 1. Keskkool
89
413
Karin Lind
9
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
89
413
Karmen Rajasaar
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
89
413
Helen Rohtla
9
Võru Kesklinna Kool
89
451
Jorgen Matsi
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
88
451
Andres Birnbaum
7
Elva Gümnaasium
88
451
Aleksandr Boldõgin
7
Kiviõli 2. Keskkool
88
451
Gea Kallas
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
88
451
Kaarel Kann
7
Rõuge Põhikool
88
451
Kristo Köhler
7
Paide Ühisgümnaasium
88
451
Vilho Meier
7
Nõo Põhikool
88
451
Arno Oolberg
7
Nõo Põhikool
88
451
Marek Palm
7
Viljandi Maagümnaasium
88
451
Toomas Sepp
7
Rakvere Gümnaasium
88
451
Jevgenia Zurina
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
88
451
Mihhail Bendera
8
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
88
451
Eiki Erik
8
Võru 1. Keskkool
88
451
Andreas Haas
8
Vinni-Pajusti Gümnaasium
88
451
Marko Käis
8
Vinni-Pajusti Gümnaasium
88
451
Kadri Klettenberg
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
88
451
Tauri Laane
8
Väike-Maarja Gümnaasium
88
451
Oliver Laanet
8
Tallinna 54. Keskkool
88
451
Maili Must
8
Mõniste Põhikool
88
451
Olger Oeselg
8
Saaremaa Ühisgümnaasium
88
451
Egle Pullerits
8
Tartu 10. Keskkool
88
451
Rando Reinaste
8
Lehtse Põhikool
88
451
Reigo Reppo
8
Viljandi Maagümnaasium
88
451
Tanel Tarkmees
8
Kadrina Keskkool
88
451
Martin Vlassov
8
Raeküla Keskkool
88
451
Anton Denissov
9
Kiviõli 2. Keskkool
88
451
Linda-Liis Kivestu
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
88
451
Raido Kõss
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
88
451
Nele Labi
9
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
88
451
Julia Ogurtsova
9
Tallinna 65. Keskkool
88
451
Björn Piibur
9
Tallinna Rahumäe Põhikool
88
451
Marko Pille
9
Tartu 8. Keskkool
88
451
Alar Rikberg
9
Tartu 8. Keskkool
88
451
Daniil Seljanko
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
88
485
Kadri Kalmu
6
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
87
485
Heldi Ainjärv
7
Paide Gümnaasium
87
485
Kaarel Arb
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
87
485
Teet Haak
7
Tartu 16. Keskkool
87
485
Heiki Jakson
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
87
485
Ana Kivesti
7
Räpina Ühisgümnaasium
87
485
Mirjam Ling
7
Kivimäe Põhikool
87
485
Jelena Lüter
7
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
87
485
Märt Mõttus
7
Rõuge Põhikool
87
485
Riina Rae
7
Vinni-Pajusti Gümnaasium
87
485
Liina Ristimets
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
87
485
Indrek Soidla
7
Nõo Põhikool
87
485
Lembit Valgma
7
Tartu 10. Keskkool
87
485
Katrin Valtin
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
87
485
Annely Vassar
7
Uhtna Põhikool
87
485
Raigo Viltrop
7
Tapa Gümnaasium
87
485
Antonina Anohhina
8
Kohtla-Järve 18. Keskkool
87
485
Mari Elken
8
Tallinna 21. Keskkool
87
485
Helen Herne
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
87
485
Kristjan Keemu
8
Elva Gümnaasium
87
485
Jaana Lillemägi
8
Tartu Kommertsgümnaasium
87
485
Mart Love
8
Tallinna Üldgümnaasium
87
485
Rainer Madissoon
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
87
485
Marek Mõttus
8
Valga Gümnaasium
87
485
Oleg Shilov
8
Tallinna Ehte Keskkool
87
485
Monika Tooming
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
87
485
Martin Heil
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
87
485
Margus Lentsius
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
87
485
Illimar Muni
9
Nõo Põhikool
87
485
Margus Padar
9
Luunja Keskkool
87
485
Anna Pugatshova
9
Kallaste Keskkool
87
485
Evelin Saarmets
9
Maidla Põhikool
87
485
Erkki Sisask
9
Pärnu Ühisgümnaasium
87
485
Valeri Smirnov
9
Tallinna 38. Põhikool
87
485
Tiiu Tammisto
9
Lehtse Põhikool
87


II osa: kohad 520-935, punktid 86-78


Palume saata kõik küsimused, märkused ja ettepanekud aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 27.11.1996. a.