"Känguru" 1996. a. üldprotokoll (III osa)


Koht
Nimi
Klass
Kool
Kokku
1001
Ilja Maksimov
6
Kohtla-Järve 18. Keskkool
77
1001
Raivo Raidvee
6
Tartu 10. Keskkool
77
1001
Henri Aavik
7
Lehtse Põhikool
77
1001
Kahro Ait
7
Kildu Põhikool
77
1001
Daniel Dordett
7
Tallinna 54. Keskkool
77
1001
Ravo Haavik
7
Tallinna Reaalkool
77
1001
Martin Hallik
7
Kasari Põhikool
77
1001
Lauri Hein
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
77
1001
Kristi Jürgens
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
77
1001
Indrek Kaarlõp
7
Toila Keskkool
77
1001
Erki Kärblane
7
Saku Keskkool
77
1001
Kari Kärner
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
77
1001
Elari Kivisoo
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
77
1001
Grethen Kuusik
7
Tapa Gümnaasium
77
1001
Riho Laast-Laas
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
77
1001
Triin Leinemann
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
77
1001
Heidi Liivamägi
7
Tartu 10. Keskkool
77
1001
Lasse Lijur
7
Türi Gümnaasium
77
1001
Maris Mäeotsa
7
Puurmani Keskkool
77
1001
Kristjan Mägi
7
Türi Majandusgümnaasium
77
1001
Priit Mann
7
Lihula Gümnaasium
77
1001
Andra Metsaluik
7
Tartu Veeriku Põhikool
77
1001
Tarmo Miller
7
Tallinna Pääsküla Keskkool
77
1001
Natalja Nazarenko
7
Elva Gümnaasium
77
1001
Helerin Niitmäe
7
Tallinna 54. Keskkool
77
1001
Kätlin Omel
7
Suure-Jaani Keskkool
77
1001
Priit Puksing
7
Võru Kesklinna Kool
77
1001
Priit Ruuge
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
77
1001
Aleksander Saveljev
7
Tallinna Mustamäe Reaalkool
77
1001
Raimo Siibak
7
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
77
1001
Taavi Suisalu
7
Tartu 15. Keskkool
77
1001
Martin Täll
7
Tallinna Reaalkool
77
1001
Ants Varblane
7
Tartu 15. Keskkool
77
1001
Vahur Värvik
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
77
1001
Tagne Viilup
7
Salla Põhikool
77
1001
Marge Aasajärv
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
77
1001
Artur Abels
8
Tallinna 6. Keskkool
77
1001
Aleksandra Anikina
8
Tallinna Ehte Keskkool
77
1001
Juri Borozna
8
Tallinna 65. Keskkool
77
1001
Roman Demeshtshenko
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
77
1001
Maksim Kabanov
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
77
1001
Margus Kask
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
77
1001
Aigar Kiik
8
Väike-Maarja Gümnaasium
77
1001
Aivo Kivi
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
77
1001
Kaivo Kivistik
8
Taebla Gümnaasium
77
1001
Reilo Klampe
8
Puiatu Põhikool
77
1001
Marika Kooga
8
Tartu 14. Keskkool
77
1001
Viktor Koplus
8
Pärnu Ühisgümnaasium
77
1001
Triin Liivand
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
77
1001
Ilona Litvinova
8
Rakvere Vene Gümnaasium
77
1001
Ave Lobja
8
Lihula Gümnaasium
77
1001
Ander Lõhmus
8
Tallinna 37. Keskkool
77
1001
Ervin Lumberg
8
Tallinna 21. Keskkool
77
1001
Annis Maasing
8
Voore Põhikool
77
1001
Eivor Maiväli
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
77
1001
Mari Männiste
8
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
77
1001
Merit Melders
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
77
1001
Rain Ööpik
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
77
1001
Priit Peterson
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
77
1001
Pedro Pokk
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
77
1001
Monika Poomann
8
Tallinna Nõmme Põhikool
77
1001
Indrek Rand
8
Haapsalu Gümnaasium
77
1001
Maigi Raudmäe
8
Põlva Keskkool
77
1001
Merlin Rehema
8
Tartu 16. Keskkool
77
1001
Martin Roosme
8
Türi Gümnaasium
77
1001
Toomas Saago
8
Peetri Põhikool
77
1001
Aleksandr Sevõrjov
8
Tallinna 38. Põhikool
77
1001
Lauri Tibbo
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
77
1001
Karolin Tikerpuu
8
J. Westholmi Keskkool
77
1001
Marko Treuman
8
Taebla Gümnaasium
77
1001
Egle Troon
8
Kambja Põhikool
77
1001
Ave Umalas
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
77
1001
Liisi Vaga
8
Pala Põhikool
77
1001
Lauri Vassiljev
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
77
1001
Silver Härsing
9
Võru Kesklinna Kool
77
1001
Rivo Hiis
9
Räpina Ühisgümnaasium
77
1001
Illimar Kalk
9
Ruusmäe Põhikool
77
1001
Carmen Kõrvek
9
Rakvere Reaalgümnaasium
77
1001
Rasmus Lahtvee
9
Lähte Ühisgümnaasium
77
1001
Jane Medar
9
Rakvere Reaalgümnaasium
77
1001
Karin Metsmaa
9
Võsu Põhikool
77
1001
Anni Raudsepp
9
Võru Kesklinna Kool
77
1001
Liia Vorontsova
9
Tallinna 65. Keskkool
77
1001
Aleksei Berestovoi
10
Tallinna 14. Keskkool
77
1085
Mikk Adler
7
Otepää Keskkool
76
1085
Jaana Berezjuk
7
Tartu 8. Keskkool
76
1085
Ats Juurikas
7
Pärnu Ühisgümnaasium
76
1085
Kristjan-Tõnu Kahl
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
76
1085
Kert Kerem
7
Salla Põhikool
76
1085
Kai-Karmen Koger
7
Kivimäe Põhikool
76
1085
Jaanus Kõiv
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
76
1085
Derby Koktas
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
76
1085
Eva-Liisa Luhamets
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
76
1085
Veiko Nõmme
7
Kiltsi Põhikool
76
1085
Aare Nurm
7
Kiltsi Põhikool
76
1085
Merilin Pariots
7
Tartu 8. Keskkool
76
1085
Kadri Põldaru
7
Viljandi Maagümnaasium
76
1085
Kristi Rammul
7
Tartu 8. Keskkool
76
1085
Madis Raudsepp
7
Ridala Põhikool
76
1085
Triin Raudsepp
7
Tartu 8. Keskkool
76
1085
Kristi Tohvri
7
Tartu 10. Keskkool
76
1085
Rano Vals
7
Osula Põhikool
76
1085
Triin Viiron
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
76
1085
Margit Beilmann
8
Kiltsi Põhikool
76
1085
Arvi Buk
8
Puiatu Põhikool
76
1085
Merit Hirvoja
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
76
1085
Oksana Jegorova
8
Kallaste Keskkool
76
1085
Veljo Kabin
8
Pärnu Rääma Põhikool
76
1085
Ragnar Kapaun
8
Nõo Põhikool
76
1085
Jaana Kartau
8
Rõuge Põhikool
76
1085
Elari Kasemets
8
Kääpa Põhikool
76
1085
Lidia Kazanskaja
8
Kohtla-Järve 18. Keskkool
76
1085
Erki Kind
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
76
1085
Kristjan Kobin
8
Kildu Põhikool
76
1085
Margus Koval
8
Pärnu Rääma Põhikool
76
1085
Juri Kubaraski
8
Jõhvi Vene Gümnaasium
76
1085
Kaarel Kütas
8
Pärnu Rääma Põhikool
76
1085
Inga Legkodõm
8
Narva Eesti Gümnaasium
76
1085
Pille Leola
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
76
1085
Tiina Liimets
8
Tallinna Kuristiku Keskkool
76
1085
Timo Lõugas
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
76
1085
Vaiko Luidalepp
8
Haapsalu Gümnaasium
76
1085
Andrus Martma
8
Vändra Gümnaasium
76
1085
Rene Neimann
8
Tartu 15. Keskkool
76
1085
Mihhail Odnolko
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
76
1085
Martin Oja
8
Tartu Kommertsgümnaasium
76
1085
Hillar Pärnsalu
8
Haljala Keskkool
76
1085
Madis Peri
8
Uhtna Põhikool
76
1085
Nadeda Potashenkova
8
Kallaste Keskkool
76
1085
Viktor Rostovtsev
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
76
1085
Mihkel Sagar
8
Paide Gümnaasium
76
1085
Vladimir Sedashev
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
76
1085
Ivo Sööt
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
76
1085
Siim Suisalu
8
Tartu Tamme Gümnaasium
76
1085
Viljar Süsi
8
Rakvere Gümnaasium
76
1085
Timo Tatar
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
76
1085
Kerli Tomingas
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
76
1085
Kalev Uiga
8
Tartu Kommertsgümnaasium
76
1085
Kaspar Vaher
8
Häädemeeste Keskkool
76
1085
Janika Viidas
8
Retla Põhikool
76
1085
Kristi Viira
8
Kääpa Põhikool
76
1085
Gunnar Asi
9
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
76
1085
Roland Dmitrijev
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
76
1085
Kristiina Kökk
9
Aravete Keskkool
76
1085
Anastassia Korotkova
9
Tallinna 38. Põhikool
76
1085
Jegenia Kruglova
9
Tallinna 38. Põhikool
76
1085
Margit Loova
9
Viljandi Maagümnaasium
76
1085
Anne Maidla
9
Viljandi Maagümnaasium
76
1085
Priit Matiisen
9
Tallinna 21. Keskkool
76
1085
Matis Merivee
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
76
1085
Kärt Mõttus
9
Rõuge Põhikool
76
1085
Leonid Nezgoda
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
76
1085
Anton Pani
9
Tallinna 38. Põhikool
76
1085
Rauno Randla
9
Aravete Keskkool
76
1085
Andre Viira
9
Antsla Keskkool
76
1085
Kaarel Vissel
9
Nõo Põhikool
76
1157
Veiko Volts
5
Võru 1. Põhikool
75
1157
Veiko Eomois
6
Nursi Põhikool
75
1157
Aleksei Bõtka
7
Tallinna Mustamäe Reaalkool
75
1157
Deniss Budarin
7
Tallinna Ehte Keskkool
75
1157
Liis Ehrlich
7
Vändra Gümnaasium
75
1157
Eva-Liisa Hanson
7
Tartu Veeriku Põhikool
75
1157
Tuuli Härson
7
Tartu 16. Keskkool
75
1157
Laura Herm
7
Rakvere Reaalgümnaasium
75
1157
Aleksandr Karnauhhov
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
75
1157
Karel Kutsar
7
Vinni-Pajusti Gümnaasium
75
1157
Merilyn Luukas
7
Kalamaja Põhikool
75
1157
Eduard Maerko
7
Tallinna Mustamäe Reaalkool
75
1157
Jaanika Oks
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
75
1157
Imbi Paloots
7
Võru 1. Põhikool
75
1157
Viljar Pennert
7
Paide Ühisgümnaasium
75
1157
Marko Pütsep
7
Lähte Ühisgümnaasium
75
1157
Margus Rosin
7
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
75
1157
Margus Sander
7
Tartu 8. Keskkool
75
1157
Sten Senkel
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
75
1157
Mart Siilivask
7
Kääpa Põhikool
75
1157
Marko Sohard
7
Ruusa Põhikool
75
1157
Jane Torop
7
Antsla Keskkool
75
1157
Christin Velleste
7
Raeküla Keskkool
75
1157
Artur Zhuravljov
8
Tallinna 38. Põhikool
75
1157
Kristjan Andresson
8
Tartu 15. Keskkool
75
1157
Liisu Arula
8
Tallinna Nõmme Põhikool
75
1157
Teet Eier
8
Vändra Gümnaasium
75
1157
Irena Gribovskaja
8
Jõhvi Vene Gümnaasium
75
1157
Raigo Hahndore
8
Rakvere Reaalgümnaasium
75
1157
Boriss Jefimov
8
Tallinna Mustamäe Reaalkool
75
1157
Olja Jushõna
8
Kiviõli 2. Keskkool
75
1157
Anni Kuznetsov
8
Rakvere Reaalgümnaasium
75
1157
Saale Laurberg
8
Tallinna 54. Keskkool
75
1157
Kadri Limberg
8
Tamsalu Gümnaasium
75
1157
Eva Loolaid
8
Tartu Tamme Gümnaasium
75
1157
Marge Mägi
8
Tali Põhikool
75
1157
Karin Marjapuu
8
Põlva Keskkool
75
1157
Gätlin Mässo
8
Pala Põhikool
75
1157
Margus Noshka
8
Laupa Põhikool
75
1157
Riinu Pall
8
Vinni-Pajusti Gümnaasium
75
1157
Andrei Pugatshov
8
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
75
1157
Ketlin Pushkin
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
75
1157
Evelyn Raju
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
75
1157
Andris Reinman
8
Haljala Keskkool
75
1157
Lea Reisalu
8
Kõrveküla Põhikool
75
1157
Pille-Riin Roman
8
Tallinna Nõmme Põhikool
75
1157
Erik Savtshuk
8
Tallinna 65. Keskkool
75
1157
Karmo Sepp
8
Vändra Gümnaasium
75
1157
Ragnar Siil
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
75
1157
Indrek Sikk
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
75
1157
Aleksander Sipria
8
Tartu Tamme Gümnaasium
75
1157
Triin Soha
8
Hiiu Põhikool
75
1157
Lauri Suu
8
Haapsalu Gümnaasium
75
1157
Gabor Szirko
8
Võru 1. Keskkool
75
1157
Saul Talve
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
75
1157
Rauno Tamm
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
75
1157
Anneli Tsvetkov
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
75
1157
Rannar Vassiljev
8
Rakvere Gümnaasium
75
1157
Aili Voit
8
Tallinna 21. Keskkool
75
1157
Janelle Käärt
9
Rakvere Reaalgümnaasium
75
1157
Rain Kõivisto
9
Metsapoole Põhikool
75
1157
Niina Kulik
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
75
1157
Kaarel Must
9
Mõniste Põhikool
75
1157
Kristjan Pruul
9
Nõo Põhikool
75
1157
Helen Püümann
9
Lehtse Põhikool
75
1157
Sander Viilup
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
75
1157
Kristi Vilbo
9
Rakvere Reaalgümnaasium
75
1224
Garrett Kuut
5
Võru 1. Põhikool
74
1224
Janne Aasrand
7
Lihula Gümnaasium
74
1224
Vladimir Gribushkin
7
Tallinna Ehte Keskkool
74
1224
Teet Ivandi
7
Luunja Keskkool
74
1224
Oliver Jakobson
7
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
74
1224
Egle Kalnapenkis
7
Kääpa Põhikool
74
1224
Linda Kirsimäe
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
74
1224
Katrina Koha
7
Tartu 10. Keskkool
74
1224
Liivi Laan
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
74
1224
Marju Õigus
7
Paide Ühisgümnaasium
74
1224
Märt Paberit
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
74
1224
Asja Perfilova
7
Kohtla-Järve 18. Keskkool
74
1224
Piret Põld
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
74
1224
Ringo Raudvee
7
Taebla Gümnaasium
74
1224
Inna Seljankina
7
Kallaste Keskkool
74
1224
Timo Toots
7
Nõo Põhikool
74
1224
Tarmo Tootsi
7
Otepää Keskkool
74
1224
Anton Tropin
7
Kiviõli 2. Keskkool
74
1224
Viljar Türner
7
Suure-Jaani Keskkool
74
1224
Vivian Uibo
7
Parksepa Keskkool
74
1224
Ahto Vahter
7
Suure-Jaani Keskkool
74
1224
Kadri Visnap
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
74
1224
Tambet Vodi
7
Tartu Veeriku Põhikool
74
1224
Rainer Aus
8
Sindi Keskkool
74
1224
Pille Heido
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
74
1224
Innar Järva
8
Tallinna Reaalkool
74
1224
Märten Juursalu
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
74
1224
Kristo Kabin
8
Haapsalu Gümnaasium
74
1224
Kaisa Maarja Kaldur
8
Jõhvi 1. Keskkool
74
1224
Reigo Kärner
8
Vändra Gümnaasium
74
1224
Nelle Kaup
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
74
1224
Kaili Klopets
8
Tartu Veeriku Põhikool
74
1224
Pille Kukkur
8
Toila Keskkool
74
1224
Kärt Kulper
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
74
1224
Raido Lepp
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
74
1224
Kaidi Liiva
8
Tallinna Nõmme Põhikool
74
1224
Ardi Link
8
Kohtla-Järve 1. Keskkool
74
1224
Imre Mäger
8
Laupa Põhikool
74
1224
Margus Maripuu
8
Ridala Põhikool
74
1224
Mait Meesak
8
Tartu 16. Keskkool
74
1224
Vadim Oproshtshenko
8
Tallinna 38. Põhikool
74
1224
Jaak Õunapuu
8
Tartu 16. Keskkool
74
1224
Indrek Pärna
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
74
1224
Ruth Prigoda
8
Kärdla Keskkool
74
1224
Kaidi Pugatshev
8
Uhtna Põhikool
74
1224
Aive Purgel
8
Kõrveküla Põhikool
74
1224
Raul Rändla
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
74
1224
Juhan Salm
8
Tallinna 49. Keskkool
74
1224
Veiko Semjonov
8
Abja Keskkool
74
1224
Natalia Svinia
8
Tallinna 65. Keskkool
74
1224
Martin Tänav
8
Risti Põhikool
74
1224
Eve Timmerman
8
Tallinna Kuristiku Keskkool
74
1224
Sergei Timoshtshuk
8
Viljandi Vene Gümnaasium
74
1224
Maarja Vaikmaa
8
Türi Majandusgümnaasium
74
1224
Laura Veisson
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
74
1224
Maksim Zelenski
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
74
1224
Marianna Abramjan
9
Tallinna 65. Keskkool
74
1224
Reino Bürkland
9
Parksepa Keskkool
74
1224
Monika Helm
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
74
1224
Ebe Kaio
9
Tartu 16. Keskkool
74
1224
Urve Kari
9
Luunja Keskkool
74
1224
Rait Konnov
9
Raeküla Keskkool
74
1224
Kati Mägi
9
Paide Ühisgümnaasium
74
1224
Keit Musting
9
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
74
1224
Tatjana Ostrovaja
9
Tallinna 65. Keskkool
74
1224
Pille Pällin
9
Valga Gümnaasium
74
1224
Madis Ratassepp
9
Valga Gümnaasium
74
1224
Maila Sass
9
Taebla Gümnaasium
74
1224
Meelis Seedre
9
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
74
1224
Siiri Soomre
9
Tamsalu Gümnaasium
74
1224
Kaire Uusen
9
Tartu 14. Keskkool
74
1295
Kadri Ambos
7
Väike-Maarja Gümnaasium
73
1295
Jüri Gavrish
7
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
73
1295
Olev Hannula
7
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
73
1295
Ivar Hendla
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
73
1295
Olavi Jõesaar
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
73
1295
Jaak Karjane
7
Lihula Gümnaasium
73
1295
Siim Koger
7
Viljandi Maagümnaasium
73
1295
Jaana Künnarpuu
7
Karinu Põhikool
73
1295
Ragnar Loova
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
73
1295
Ahti Paloson
7
Tallinna Nõmme Põhikool
73
1295
Shupletsov Pavel
7
Kiviõli 2. Keskkool
73
1295
Elina Pksvärav
7
Lihula Gümnaasium
73
1295
Andri Reinus
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
73
1295
Mari Riistop
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
73
1295
Kristjan Saaremets
7
Tapa Gümnaasium
73
1295
Linda Sõber
7
Tartu 16. Keskkool
73
1295
Timo Teder
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
73
1295
Helena Teras
7
Kärdla Keskkool
73
1295
Andre Truupõld
7
Tamsalu Gümnaasium
73
1295
Veiko Väizene
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
73
1295
Allan Zirk
7
Saku Keskkool
73
1295
Jasper Aavik
8
Tallinna Reaalkool
73
1295
Jüri Abramov
8
Tartu Veeriku Põhikool
73
1295
Andrei Gorinovitsh
8
Tallinna Mustamäe Reaalkool
73
1295
Marijana Habak
8
Nõo Põhikool
73
1295
Gerth Hallop
8
Kilingi-Nõmme Keskkool
73
1295
Kairit Harju
8
Tartu 10. Keskkool
73
1295
Janeli Jallai
8
Valga Gümnaasium
73
1295
Liina Kallassalu
8
Tartu Tamme Gümnaasium
73
1295
Egle Kartsepp
8
Kääpa Põhikool
73
1295
Halis Kiisa
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
73
1295
Piret Kiisler
8
Tartu 15. Keskkool
73
1295
Asso Kork
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
73
1295
Triin Kriisa
8
Kambja Põhikool
73
1295
Heli Künnapas
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
73
1295
Andrei Kuvatov
8
Tallinna 65. Keskkool
73
1295
Kaisa Lamp
8
Nõo Põhikool
73
1295
Tõnis Laur
8
Eidapere Põhikool
73
1295
Kristi Merilo
8
Ridala Põhikool
73
1295
Ergo Ojasoo
8
Haapsalu Gümnaasium
73
1295
Marko Pank
8
Lihula Gümnaasium
73
1295
Tarmo Poom
8
Rakvere Reaalgümnaasium
73
1295
Egon Raamat
8
Nõo Põhikool
73
1295
Kaspar Roost
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
73
1295
Ave Roots
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
73
1295
Katrin Ruus
8
Lihula Gümnaasium
73
1295
Imbi Shakurina
8
Tartu 8. Keskkool
73
1295
Alar Sala
8
Kohtla-Järve 1. Keskkool
73
1295
Marit Seene
8
Puurmani Keskkool
73
1295
Alar Sokk
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
73
1295
Tanel Soosaar
8
Puhja Keskkool
73
1295
Marta Shtshubak
8
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
73
1295
Heili Talme
8
Tallinna Reaalkool
73
1295
Kairit Teterin
8
Kadrina Keskkool
73
1295
Olivia Till
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
73
1295
Meike Tomp
8
Kärstna Põhikool
73
1295
Triin Treial
8
Paide Ühisgümnaasium
73
1295
Dmitri Trofimov
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
73
1295
Andres Vaarik
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
73
1295
Kerli Vals
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
73
1295
Martin Varm
8
Tallinna Reaalkool
73
1295
Merilin Vesk
8
Kiltsi Põhikool
73
1295
Kristi Viitamees
8
Kärdla Keskkool
73
1295
Erki Vutt
8
Elva Gümnaasium
73
1295
Kristel Kadak
9
Tallinna Kuristiku Keskkool
73
1295
Rainer Kiilu
9
Antsla Keskkool
73
1295
Janar Muttik
9
Elva Gümnaasium
73
1295
Merje Paabort
9
Põltsamaa Ühisgümnaasium
73
1295
Aare Parol
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
73
1295
Raina Reiljan
9
Antsla Keskkool
73
1365
Oksana Tolkatsh
6
Kohtla-Järve 18. Keskkool
72
1365
Ivar Annus
7
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
72
1365
Hando Henno
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
72
1365
Kadri Jaanson
7
Võru Kesklinna Kool
72
1365
Anni Kärblane
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
72
1365
Karmen Kaulen
7
Muuga Põhikool
72
1365
Tärn Kristina
7
Kiviõli 2. Keskkool
72
1365
Henry Liimal
7
Tallinna Reaalkool
72
1365
Maarja-Liisa Linnasmäe
7
Ambla Põhikool
72
1365
Rainis Mitt
7
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
72
1365
Sander Pajanen
7
Metsapoole Põhikool
72
1365
Sander Rodes
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
72
1365
Merilin Rosenberg
7
Sindi Keskkool
72
1365
Silvar Samuilov
7
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
72
1365
Rasmus Süld
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
72
1365
Birgit Ülesoo
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
72
1365
Siim Adamson
8
Tartu 16. Keskkool
72
1365
Kelly Allik
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
72
1365
Art Andresson
8
Tartu 8. Keskkool
72
1365
Arvo Anton
8
Kärstna Põhikool
72
1365
Atko Hansomäe
8
Pärnu Rääma Põhikool
72
1365
Maarja Hein
8
Kildu Põhikool
72
1365
Tõnis Hiiesalu
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
72
1365
Riivo Juhansoo
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
72
1365
Vladimir Kalinin
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
72
1365
Anti Kana
8
Võru Kesklinna Kool
72
1365
Pirjo Kespre
8
Puiatu Põhikool
72
1365
Annika Kriisa
8
Kadrina Keskkool
72
1365
Kaili Kuusik
8
Kehtna Põhikool
72
1365
Priit Kuusk
8
Tartu 15. Keskkool
72
1365
Triin Laaneväli
8
Tartu Veeriku Põhikool
72
1365
Karmen Lehis
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
72
1365
Sven Lillepalu
8
Tallinna 54. Keskkool
72
1365
Margit Meiesaar
8
Tartu 14. Keskkool
72
1365
Janika Mirme
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
72
1365
Tiia Möller
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
72
1365
Marju Nool
8
Kääpa Põhikool
72
1365
Priit Palusalu
8
Lihula Gümnaasium
72
1365
Allar Part
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
72
1365
Maido Parv
8
Vara Põhikool
72
1365
Kairit Prits
8
Toila Keskkool
72
1365
Evelin Punga
8
Kallaste Keskkool
72
1365
Sten Puust
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
72
1365
Viola Reiljan
8
Kehtna Põhikool
72
1365
Aleksandra Shavrova
8
Jõhvi Vene Gümnaasium
72
1365
Annika Selgoja
8
Pärnu Rääma Põhikool
72
1365
Tarmo Sikk
8
Nõo Põhikool
72
1365
Juli Skrjabin
8
Tallinna 38. Põhikool
72
1365
Taavo Tani
8
Elva Gümnaasium
72
1365
Andre Tshuba
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
72
1365
Vaido Vald
8
Tartu Veeriku Põhikool
72
1365
Diana Allik
9
Tali Põhikool
72
1365
Katrin Jaaska
9
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
72
1365
Jelena Juhkam
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
72
1365
Janne Kivistik
9
Maidla Põhikool
72
1365
Maarja Kõiv
9
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
72
1365
Tatjana Kruti
9
Tallinna 65. Keskkool
72
1365
Madis Loitmaa
9
Jäneda Põhikool
72
1365
Dmitri Lubenets
9
Tallinna 38. Põhikool
72
1365
Aleksandr Niukkanen
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
72
1365
Ljudmilla Odinets
9
Tallinna 38. Põhikool
72
1365
Mati Parts
9
Elva Gümnaasium
72
1365
Ürgo Perend
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
72
1365
Aimi Rao
9
Paide Ühisgümnaasium
72
1365
Lars Riisalu
9
Rakvere Reaalgümnaasium
72
1365
Nele Sarapik
9
Haapsalu Gümnaasium
72
1365
Maria Sõber
9
Tartu 16. Keskkool
72
1365
Agnes Sõmermaa
9
Elva Gümnaasium
72
1365
Piret Tänav
9
Paide Ühisgümnaasium
72
1365
Kärolin Truu
9
Pärnu Ühisgümnaasium
72
1435
Raimo Soomer
6
J. Westholmi Keskkool
71
1435
Denis Abramov
7
Tallinna 14. Keskkool
71
1435
Rain Bachaus
7
Rakvere Gümnaasium
71
1435
Heleri Hermanson
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
71
1435
Randel Kreitsberg
7
Pärnu Ühisgümnaasium
71
1435
Dan Kuisma
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
71
1435
Kristi Laiapea
7
Tartu 8. Keskkool
71
1435
Sven Lass
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
71
1435
Heiki Leuska
7
Rakvere Gümnaasium
71
1435
Reimo Luik
7
Käina Põhikool
71
1435
Kristi Narusk
7
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
71
1435
Maarja Nõmmann
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
71
1435
Lauri Palumets
7
Kuuste Põhikool
71
1435
Anastassia Semjonova
7
Kohtla-Järve 18. Keskkool
71
1435
Brit Tomingas
7
Vändra Gümnaasium
71
1435
Mari-Anne Vals
7
Tartu 16. Keskkool
71
1435
Veiko Varik
7
Tartu 8. Keskkool
71
1435
Natalja Vassiljeva
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
71
1435
Kaupo Viil
7
Lähte Ühisgümnaasium
71
1435
Kaisa Annus
8
Väätsa Põhikool
71
1435
Kairi Aule
8
Tartu 16. Keskkool
71
1435
Dmitri Dmitrijev
8
Kiviõli 2. Keskkool
71
1435
Katrin Harf
8
Haljala Keskkool
71
1435
Erki Hermann
8
Tartu 8. Keskkool
71
1435
Aleksei Ivanov
8
Luunja Keskkool
71
1435
Peeter Juhanson
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
71
1435
Põvvat Kama
8
Antsla Keskkool
71
1435
Katrin Karu
8
Türi Majandusgümnaasium
71
1435
Karin Koort
8
Tartu 16. Keskkool
71
1435
Maria Korottsenko
8
Tallinna 38. Põhikool
71
1435
Juri Krupenski
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
71
1435
Allan Künnapas
8
Viira Põhikool
71
1435
Siim Lääne
8
Aravete Keskkool
71
1435
Märt Miljan
8
Tartu 16. Keskkool
71
1435
Silja Moik
8
Rakvere Reaalgümnaasium
71
1435
Maarika Muuli
8
Tartu 15. Keskkool
71
1435
Triin Nigol
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
71
1435
Antti Nikkinen
8
Kõrveküla Põhikool
71
1435
Martin Noorväli
8
Tallinna Nõmme Põhikool
71
1435
Taavi Õismets
8
Pärnu Rääma Põhikool
71
1435
Anti Päiv
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
71
1435
Kristi Paluvits
8
Tallinna 54. Keskkool
71
1435
Fjodor Panin
8
Tallinna 38. Põhikool
71
1435
Martin Pärn
8
Tallinna Nõmme Põhikool
71
1435
Tuuli Piirsalu
8
Kadrina Keskkool
71
1435
Kristiina Pruul
8
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
71
1435
Meelis Rääk
8
Liivalaia Keskkool
71
1435
Reena Rohtvee
8
Türi Majandusgümnaasium
71
1435
Kadri Rõõm
8
Nõo Põhikool
71
1435
Margit Saks
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
71
1435
Kadi Takk
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
71
1435
Andrus Tamm
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
71
1435
Elen Tars
8
Türi Gümnaasium
71
1435
Heigo Tirman
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
71
1435
Kaire Toming
8
Haljala Keskkool
71
1435
Irina Zemit
8
Võru 2. Keskkool
71
1435
Matti Laarmaa
9
Viljandi Maagümnaasium
71
1435
Kristi Lents
9
Haapsalu Gümnaasium
71
1435
Artur Mitshulis
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
71
1435
Marina Nikolashkina
9
Tallinna 6. Keskkool
71
1435
Anete Nõmmik
9
Haapsalu Gümnaasium
71
1435
Heldin Rikk
9
Väätsa Põhikool
71
1435
Olga Rodimova
9
Tallinna 38. Põhikool
71
1435
Andres Susi
9
Tallinna 21. Keskkool
71
1435
Maarika Tukk
9
Holstre Põhikool
71


IV osa: kohad 1500-1990, punktid 70-64


Palume saata kõik küsimused, märkused ja ettepanekud aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 27.11.1996. a.