"Känguru" 1996. a. üldprotokoll (IV osa)


Koht
Nimi
Klass
Kool
Kokku
1500
Meelis Ojasild
6
Rakvere Reaalgümnaasium
70
1500
Liina Randpere
6
Rakvere Reaalgümnaasium
70
1500
Kersti Sepp
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
70
1500
Merike Tamm
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
70
1500
Risto Arak
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
70
1500
Vjatsheslav Bajuk
7
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
70
1500
Sven Blehner
7
Paide Gümnaasium
70
1500
Rainer Erman
7
Taebla Gümnaasium
70
1500
Indrek Gailan
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
70
1500
Tõnis Hinnosaar
7
Väike-Maarja Gümnaasium
70
1500
Mait Jüriado
7
Suure-Jaani Keskkool
70
1500
Mihkel Kalbus
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
70
1500
Martin Kannel
7
Puiatu Põhikool
70
1500
Kristiina Kera
7
Antsla Keskkool
70
1500
Rasmus Kerge
7
Tallinna 54. Keskkool
70
1500
Tiit Kiigajaan
7
Kalamaja Põhikool
70
1500
Kristjan Konsen
7
Tartu 16. Keskkool
70
1500
Elis Laur
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
70
1500
Pilvi Leotoots
7
Väätsa Põhikool
70
1500
Maret Mõis
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
70
1500
Meelis Moorits
7
J. Westholmi Keskkool
70
1500
Raivo Nobel
7
Tallinna Pääsküla Keskkool
70
1500
Kauri Oras
7
Liivalaia Keskkool
70
1500
Paul Peetersoo
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
70
1500
Risto Rajando
7
Tartu Veeriku Põhikool
70
1500
Ramon Randma
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
70
1500
Anton Semtshenko
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
70
1500
Tõnn Tepart
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
70
1500
Kristi Varrik
7
Lähte Ühisgümnaasium
70
1500
Sander Voog
7
Narva Eesti Gümnaasium
70
1500
Kristina Akkermann
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
70
1500
Denis Bashkatov
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
70
1500
Rain Bõmberg
8
Tallinna 54. Keskkool
70
1500
Ahti Everest
8
Tartu 16. Keskkool
70
1500
Andres Jõekäär
8
Metsapoole Põhikool
70
1500
Kert Kaljula
8
Haapsalu Gümnaasium
70
1500
Eero Kangor
8
Tartu Miina Härma Gümnaasium
70
1500
Marko Kärner
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
70
1500
Roland Kender
8
Lepistu Põhikool
70
1500
Madli Kents
8
Lehtse Põhikool
70
1500
Katrin Koort
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
70
1500
Anti Kustassoo
8
Pärnu Rääma Põhikool
70
1500
Jane Länik
8
Tartu 16. Keskkool
70
1500
Erkki Laurits
8
Põlva Keskkool
70
1500
Karin Lilla
8
Nõo Põhikool
70
1500
Agnes Männik
8
Purdi Põhikool
70
1500
Marget Mets
8
Türi Gümnaasium
70
1500
Janar Nõmme
8
Kõrveküla Põhikool
70
1500
Jevgeni Nozdrjov
8
Tallinna 6. Keskkool
70
1500
Pavel Ossimov
8
Võru 2. Keskkool
70
1500
Erika Parra
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
70
1500
Marge Pennaste
8
Tallinna Nõmme Põhikool
70
1500
Airin Pindis
8
Tartu Veeriku Põhikool
70
1500
Roman Poroshin
8
Tallinna 65. Keskkool
70
1500
Raul-Erik Puulmann
8
Tallinna 49. Keskkool
70
1500
Kersti Ritsberg
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
70
1500
Eva-Liisa Rokk
8
Tallinna 37. Keskkool
70
1500
Roland Rosenberg
8
Sindi Keskkool
70
1500
Jarko Rosin
8
Põlva Keskkool
70
1500
Ivo Saarniit
8
Võru 1. Keskkool
70
1500
Siim Salonen
8
Kohtla-Järve 1. Keskkool
70
1500
Maarja Saue
8
Elva Gümnaasium
70
1500
Anna Sergejeva
8
Tallinna 6. Keskkool
70
1500
Greta Siispool
8
Tamsalu Gümnaasium
70
1500
Reiko Sülla
8
Kildu Põhikool
70
1500
Timo Treit
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
70
1500
Nadja Velikanova
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
70
1500
Kristjan Võrno
8
Väike-Maarja Gümnaasium
70
1500
Natalja Antonova
9
Tallinna 6. Keskkool
70
1500
Jaanus Koval
9
Viljandi Valuoja Põhikool
70
1500
Imre Meinberg
9
Räpina Ühisgümnaasium
70
1500
Maarika Mihhaljova
9
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
70
1500
Olivia Niitsoo
9
Jõhvi 1. Keskkool
70
1500
Anna-Liisa Sutt
9
Vinni-Pajusti Gümnaasium
70
1500
Marina Sutt
9
Elva Gümnaasium
70
1500
Triin Umbleja
9
Retla Põhikool
70
1500
Janno Vindi
9
Haapsalu Gümnaasium
70
1577
Rain Aess
7
Kadrina Keskkool
69
1577
Rauno Heinla
7
Kõrveküla Põhikool
69
1577
Helen Jaanus
7
Pärnu Ühisgümnaasium
69
1577
Janis Jüriso
7
Väike-Maarja Gümnaasium
69
1577
Helme Kold
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
69
1577
Taavi Kukk
7
Tartu 10. Keskkool
69
1577
Augustas Liiv
7
Hiiu Põhikool
69
1577
Peeter Mäeker
7
Rakvere Gümnaasium
69
1577
Evelin Moora
7
Häädemeeste Keskkool
69
1577
Kristel Nigul
7
J. Westholmi Keskkool
69
1577
Katrin Nurk
7
Suure-Jaani Keskkool
69
1577
Janek Plado
7
Ruusa Põhikool
69
1577
Piret Põder
7
Väätsa Põhikool
69
1577
Age Popko
7
Nursi Põhikool
69
1577
Maarja Pugast
7
Abja Keskkool
69
1577
Birgit Punison
7
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
69
1577
Indrek Reile
7
Hiiu Põhikool
69
1577
Kalle Roos
7
Tallinna Reaalkool
69
1577
Tiit Rosenberg
7
Puiatu Põhikool
69
1577
Ergo Siig
7
Pärnu Rääma Põhikool
69
1577
Kersti Soodla
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
69
1577
Triinu Tarkin
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
69
1577
Liivi Tiismus
7
Tallinna 54. Keskkool
69
1577
Mirkko Tinnuri
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
69
1577
Tarmo Uik
7
Otepää Keskkool
69
1577
Tanel Unt
7
Väätsa Põhikool
69
1577
Marta Vasarik
7
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
69
1577
Mirjam Allik
8
Hiiu Põhikool
69
1577
Andrus Aruots
8
Lihula Gümnaasium
69
1577
Elina Birjukova
8
Kiviõli 2. Keskkool
69
1577
Mihhail Brussinski
8
Tallinna Mustamäe Reaalkool
69
1577
Margo Dengo
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
69
1577
Viivi Järve
8
Nõo Põhikool
69
1577
Mari Joonsalu
8
Tartu 10. Keskkool
69
1577
Aigi Kalvik
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
69
1577
Liina Keso
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
69
1577
Liivo Kiik
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
69
1577
Lauri Kõlamets
8
Tartu 16. Keskkool
69
1577
Andres Kruusimaa
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
69
1577
Oliver Kullus
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
69
1577
Margus Küppar
8
Tallinna Nõmme Põhikool
69
1577
Marek Lips
8
Kehtna Põhikool
69
1577
Kerli Lubi
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
69
1577
Tarmo Luumann
8
Rakvere Reaalgümnaasium
69
1577
Liina Pani
8
Tallinna 54. Keskkool
69
1577
Vjatseslav Ponomarjov
8
Tallinna 38. Põhikool
69
1577
Matis Rodin
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
69
1577
Viiu-Marie Rummo
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
69
1577
Kristi Talvik
8
Tallinna Reaalkool
69
1577
Mihhail Teterin
8
Tallinna Ehte Keskkool
69
1577
Tarmo Tõnuri
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
69
1577
Galina Tünni
8
Kiviõli 2. Keskkool
69
1577
Kristjan Vaher
8
Tallinna 21. Keskkool
69
1577
Lauri Vare
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
69
1577
Triin Vasar
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
69
1577
Toomas Viidemaa
8
Lihula Gümnaasium
69
1577
Aivar Viinapuu
8
Abja Keskkool
69
1577
Maarja Vinkel
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
69
1577
Kristel Võsu
8
Tartu Veeriku Põhikool
69
1577
Roman Ivanov
9
Tallinna 6. Keskkool
69
1577
Andrus Jämsa
9
Haapsalu Gümnaasium
69
1577
Taavi Joorits
9
Põltsamaa Ühisgümnaasium
69
1577
Anna Kornilova
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
69
1577
Karli Külanurm
9
Põltsamaa Ühisgümnaasium
69
1577
Rasmus Kuusemets
9
Roela Keskkool
69
1577
Rahel Lilleleht
9
Valga Gümnaasium
69
1577
Indrek Nummert
9
Rakvere Reaalgümnaasium
69
1577
Rene Preeden
9
Räpina Ühisgümnaasium
69
1577
Erko Valdmets
9
Põltsamaa Ühisgümnaasium
69
1577
Kersti Väljaru
9
Kuuste Põhikool
69
1647
Anti Allikvee
6
Võru 1. Põhikool
68
1647
Merit Adalova
7
Viljandi Maagümnaasium
68
1647
Roman Ahhlamtshenkov
7
Tallinna 38. Põhikool
68
1647
Argo Allik
7
Tamsalu Gümnaasium
68
1647
Rasmus Jänes
7
Väike-Maarja Gümnaasium
68
1647
Andres Juursalu
7
Toila Keskkool
68
1647
Marit Kelgo
7
Aravete Keskkool
68
1647
Kairi Kivi
7
Otepää Keskkool
68
1647
Kaido Kohv
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
68
1647
Kätlin Konks
7
Rõuge Põhikool
68
1647
Ludmila Kovaltsuk
7
Kallaste Keskkool
68
1647
Triin Külasepp
7
Tartu 16. Keskkool
68
1647
Kaido Kurm
7
Parksepa Keskkool
68
1647
Piret Lehemets
7
Paide Ühisgümnaasium
68
1647
Monika Lipping
7
Tartu 16. Keskkool
68
1647
Karis Muhu
7
Retla Põhikool
68
1647
Piret Õunapuu
7
Tartu 16. Keskkool
68
1647
Marko Paap
7
Kadrina Keskkool
68
1647
Gea Pais
7
Pärnjõe Põhikool
68
1647
Terje Põldmaa
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
68
1647
Priit Reinpõld
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
68
1647
Anneli Rjabova
7
Toila Keskkool
68
1647
Epp Ruus
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
68
1647
Veljo Sepp
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
68
1647
Martin Siim
7
Lähte Ühisgümnaasium
68
1647
Elin Sui
7
Pärnu Rääma Põhikool
68
1647
Jaana Unga
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
68
1647
Andres Unt
7
Saku Keskkool
68
1647
Maren Vaidla
7
Tartu Veeriku Põhikool
68
1647
Kristi Viilvere
7
Puurmani Keskkool
68
1647
Maarja Virks
7
Vajangu Põhikool
68
1647
Aivar Afanasjev
8
Võnnu Keskkool
68
1647
Aleksandr Blistinov
8
Tallinna Ehte Keskkool
68
1647
Taivo Eichelmann
8
Rakvere Gümnaasium
68
1647
Kadri Hendrikson
8
Saaremaa Ühisgümnaasium
68
1647
Kersti Jääger
8
Tartu Tamme Gümnaasium
68
1647
Maria Karolin
8
Tartu Tamme Gümnaasium
68
1647
Johanna Kase
8
Tartu Tamme Gümnaasium
68
1647
Kadri Kaska
8
Võru Kesklinna Kool
68
1647
Nele Katvel
8
Tallinna Järveotsa Keskkool
68
1647
Ahto Kopli
8
Tallinna Üldgümnaasium
68
1647
Rainer Leen
8
Kivimäe Põhikool
68
1647
Erkki Mäekivi
8
Paide Ühisgümnaasium
68
1647
Kartin Mäesepp
8
Aravete Keskkool
68
1647
Raimo Matvere
8
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
68
1647
Hannes Nigul
8
Valga Gümnaasium
68
1647
Margus Nõu
8
Tartu 8. Keskkool
68
1647
Kaupo Ott
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
68
1647
Arno Padar
8
Lähte Ühisgümnaasium
68
1647
Viktor Pobjarzin
8
Rakvere Vene Gümnaasium
68
1647
Kai-Marja Pork
8
Rakvere Reaalgümnaasium
68
1647
Marju Purin
8
Tallinna Kuristiku Keskkool
68
1647
Riina Reinsalu
8
Viira Põhikool
68
1647
Kaspar Riis
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
68
1647
Monika Ruusmaa
8
Tartu 15. Keskkool
68
1647
Merlin Saaremets
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
68
1647
Joonas Saviauk
8
Viljandi Valuoja Põhikool
68
1647
Kristel Seiler
8
Tartu Veeriku Põhikool
68
1647
Jevgenia Sevtsova
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
68
1647
Tiina Talve
8
Viitina Põhikool
68
1647
Tarmo Tammel
8
Saaremaa Ühisgümnaasium
68
1647
Dmitri Teperik
8
Kiviõli 2. Keskkool
68
1647
Ave Tiitma
8
Lihula Gümnaasium
68
1647
Donat Vassin
8
Tallinna 6. Keskkool
68
1647
Ave Aarelaid
9
Viljandi Maagümnaasium
68
1647
Margus Hillak
9
Antsla Keskkool
68
1647
Taavi Janno
9
Vinni-Pajusti Gümnaasium
68
1647
Katrin Kaerama
9
Märjamaa Keskkool
68
1647
Ahti Kitsik
9
Parksepa Keskkool
68
1647
Aron Kuhi
9
Liivalaia Keskkool
68
1647
Eva Ladva
9
Haapsalu Gümnaasium
68
1647
Ave Liiviku
9
Aravete Keskkool
68
1647
Taavi Prüüs
9
Elva Gümnaasium
68
1647
Ingmar Rennik
9
Tallinna 21. Keskkool
68
1647
Tiina Tennisberg
9
Haapsalu Gümnaasium
68
1647
Ave Väljak
9
Koonga Põhikool
68
1723
Ove Raudsepp
6
Nursi Põhikool
67
1723
Andres Agan
7
Tartu 8. Keskkool
67
1723
Kaspar Alles
7
Suure-Jaani Keskkool
67
1723
Urmas Anijalg
7
Tartu Veeriku Põhikool
67
1723
Erkin Antov
7
Paide Gümnaasium
67
1723
Aleksei Avanesov
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
67
1723
Krista Einola
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
67
1723
Julia Fomenko
7
Türi Gümnaasium
67
1723
Kersti Gurjev
7
Viljandi Maagümnaasium
67
1723
Janno Jaek
7
Tartu Miina Härma Gümnaasium
67
1723
Kristel Jammer
7
Kullamaa Keskkool
67
1723
Sven-Silver Juur
7
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
67
1723
Maris Kerge
7
Taebla Gümnaasium
67
1723
Siim Kinnas
7
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
67
1723
Alar Kinsiver
7
Väätsa Põhikool
67
1723
Liina Klamp
7
Kivimäe Põhikool
67
1723
Kardo Korõtko
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
67
1723
Riho Laanepõld
7
Pärnu Ühisgümnaasium
67
1723
Rena Lehtjõgi
7
Lihula Gümnaasium
67
1723
Taavi Lukk
7
Tamsalu Gümnaasium
67
1723
Riina Maisa
7
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
67
1723
Martin Ollino
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
67
1723
Triin Peips
7
Otepää Keskkool
67
1723
Sven Saar
7
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
67
1723
Taavi Saavo
7
Lepistu Põhikool
67
1723
Andreas Sepp
7
Tallinna Reaalkool
67
1723
Rünno Silm
7
Tartu Veeriku Põhikool
67
1723
Anna Sippo
7
Kohtla-Järve 18. Keskkool
67
1723
Ragnar Valdstein
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
67
1723
Jana Vanitsheva
7
Tallinna 38. Põhikool
67
1723
Kemal Veersoo
7
Paide Ühisgümnaasium
67
1723
Maksim Velitshko
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
67
1723
Tõnis Viiroja
7
Hiiu Põhikool
67
1723
Ergo Vooljärv
7
Vara Põhikool
67
1723
Liana Voznjuk
7
Lihula Gümnaasium
67
1723
Oksana Amossova
8
Tallinna 38. Põhikool
67
1723
Ragnar Avioja
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
67
1723
Helena Busch
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
67
1723
Toomas Hillak
8
Antsla Keskkool
67
1723
Runo Iro
8
Toila Keskkool
67
1723
Katja Irvanets
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
67
1723
Mihhail Jakovlev
8
Tallinna 65. Keskkool
67
1723
Anu Jürgenson
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
67
1723
Kristi Jürisson
8
Mustla Keskkool
67
1723
Anna-Liisa Kalberg
8
Tartu Kommertsgümnaasium
67
1723
Evelyn Kiil
8
Võsu Põhikool
67
1723
Maigi Kroonberg
8
Lähte Ühisgümnaasium
67
1723
Janar Kruus
8
Lihula Gümnaasium
67
1723
Mari Kruusamäe
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
67
1723
Kerli Kukk
8
Tallinna 54. Keskkool
67
1723
Epp Leino
8
Tallinna 54. Keskkool
67
1723
Priit Leppik
8
Võru 1. Keskkool
67
1723
Ave Liiv
8
Rakvere Reaalgümnaasium
67
1723
Keily Liiv
8
Mõniste Põhikool
67
1723
Peeter Mamontov
8
Kärdla Keskkool
67
1723
Enrico Melsas
8
Lihula Gümnaasium
67
1723
Eilika Mölder
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
67
1723
Raigo Mölder
8
Saaremaa Ühisgümnaasium
67
1723
Riko Muttik
8
Elva Gümnaasium
67
1723
Karl Pajur
8
Tallinna Nõmme Põhikool
67
1723
Rait Pärna
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
67
1723
Kristjan Parveots
8
Tartu 15. Keskkool
67
1723
Priit Pilv
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
67
1723
Sandra Põldmets
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
67
1723
Tõnis Pruler
8
Rakvere Reaalgümnaasium
67
1723
Mari Rääk
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
67
1723
Heigo Raamat
8
Haapsalu Gümnaasium
67
1723
Marko Ragul
8
Vastseliina Keskkool
67
1723
Katariina Reinoja
8
Tartu Veeriku Põhikool
67
1723
Evelyn Renter
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
67
1723
Annika Saar
8
Kehtna Põhikool
67
1723
Stanislav Savinkov
8
Tallinna 6. Keskkool
67
1723
Karin Sepp
8
Lihula Gümnaasium
67
1723
Siret Sõrmus
8
Valga Gümnaasium
67
1723
Anna Shumilova
8
Tallinna 38. Põhikool
67
1723
Raina Talvis
8
Väike-Maarja Gümnaasium
67
1723
Tairi Tandru
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
67
1723
Alari Toome
8
Taali Põhikool
67
1723
Marili Tootsi
8
Lähte Ühisgümnaasium
67
1723
Liis Treimann
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
67
1723
Kati Uus
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
67
1723
Liliana Vorobjova
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
67
1723
Natalja Zaporozhan
8
Tallinna Mustamäe Reaalkool
67
1723
Erme Evard
9
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
67
1723
Tanel Haak
9
Parksepa Keskkool
67
1723
Rene Iro
9
Toila Keskkool
67
1723
Aili Juhkam
9
Nõo Põhikool
67
1723
Anti Koitla
9
Metsapoole Põhikool
67
1723
Liivi Liivak
9
Lehtse Põhikool
67
1723
Tauno Pukk
9
Tamsalu Gümnaasium
67
1813
Liina Laumets
6
Meremäe Keskkool
66
1813
Aleksander Silin
6
Kohtla-Järve 18. Keskkool
66
1813
Silver Aednik
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
66
1813
Alar Ainla
7
Viljandi Paalalinna Gümnaasium
66
1813
Eduard Aleksejev
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
66
1813
Helena Allikmaa
7
Tallinna Reaalkool
66
1813
Kaili Didrichson
7
Türi Majandusgümnaasium
66
1813
Mikk Eelmets
7
Jõhvi 1. Keskkool
66
1813
Anton Herm
7
Vastseliina Keskkool
66
1813
Maris Ilus
7
Tartu Veeriku Põhikool
66
1813
Kartin Jõhve
7
Viljandi Maagümnaasium
66
1813
Mariliis Juuse
7
Väätsa Põhikool
66
1813
Erkki Karo
7
Tartu 15. Keskkool
66
1813
Kersti Kivari
7
Elva Gümnaasium
66
1813
Tõnis Koppel
7
Kärdla Keskkool
66
1813
Kärt Kukkur
7
J. Westholmi Keskkool
66
1813
Janne Künnarpuu
7
Karinu Põhikool
66
1813
Ly Kuter
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
66
1813
Karel Lieberg
7
Väätsa Põhikool
66
1813
Sven Lillemäe
7
Suure-Jaani Keskkool
66
1813
Kairit Mark
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
66
1813
Kaarel Moppel
7
Tapa Gümnaasium
66
1813
Piret Peitre
7
Tamsalu Gümnaasium
66
1813
Rain Raud
7
Nõo Põhikool
66
1813
Stiina-Eva Seerman
7
Viljandi Maagümnaasium
66
1813
Signe Siemann
7
Türi Gümnaasium
66
1813
Anu Tiitsaar
7
Kilingi-Nõmme Keskkool
66
1813
Indrek Tuuder
7
Narva Eesti Gümnaasium
66
1813
Evelin Vahe
7
Käina Põhikool
66
1813
Silver Varendi
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
66
1813
Marina Vesper
7
Viitina Põhikool
66
1813
Raimond Virsa
7
Tartu 8. Keskkool
66
1813
Natalja Agalakova
8
Jõhvi Vene Gümnaasium
66
1813
Viljar Arula
8
Luunja Keskkool
66
1813
Timo Ivanov
8
Viljandi Maagümnaasium
66
1813
Oliver Järvik
8
Tallinna 49. Keskkool
66
1813
Tõnis Kaljurand
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
66
1813
Iris Karu
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
66
1813
Kerli Kase
8
J. Westholmi Keskkool
66
1813
Indrek Kempi
8
Vinni-Pajusti Gümnaasium
66
1813
Marko Kivisalu
8
Mustla Keskkool
66
1813
Alina Klunduk
8
Kohtla-Järve 18. Keskkool
66
1813
Kaie Kubri
8
Nõo Põhikool
66
1813
Oliver Kuldsoo
8
Tartu Tamme Gümnaasium
66
1813
Ilmar Kurvits
8
Tallinna 49. Keskkool
66
1813
Li Laanemets
8
Tartu 8. Keskkool
66
1813
Artjom Mäeots
8
Tallinna 38. Põhikool
66
1813
Anna-Katariina Männik
8
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
66
1813
Julia Maslovskaja
8
Jõhvi Vene Gümnaasium
66
1813
Elmer Muna
8
Tallinna 21. Keskkool
66
1813
Natalja Ossipova
8
Kohtla-Järve 18. Keskkool
66
1813
Ive Pajusaar
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
66
1813
Kristel Pallits
8
Valga Gümnaasium
66
1813
Piret Pisuke
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
66
1813
Gerli Ploom
8
Rakvere Reaalgümnaasium
66
1813
Annemari Põder
8
Tartu 15. Keskkool
66
1813
Raido Purga
8
Viljandi Maagümnaasium
66
1813
Mari Randoja
8
Võsu Põhikool
66
1813
Age Raudsepp
8
Nursi Põhikool
66
1813
Siret Rausk
8
Karksi-Nuia Gümnaasium
66
1813
Gunnar Reismaa
8
Antsla Keskkool
66
1813
Hanna Roodi
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
66
1813
Sille Rootsma
8
Türi Majandusgümnaasium
66
1813
Ville Ryynänen
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
66
1813
Margus Saar
8
Kärdla Keskkool
66
1813
Liisi Saarma
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
66
1813
Indrek Salumets
8
Tartu Veeriku Põhikool
66
1813
Tarmo Silberg
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
66
1813
Liina Soobard
8
Virtsu Põhikool
66
1813
Sven Suitslepp
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
66
1813
Maia Sule
8
Nõo Põhikool
66
1813
Mait Tafenau
8
Mustla Keskkool
66
1813
Eno Taggo
8
Pärnjõe Põhikool
66
1813
Toomas Talumets
8
Türi Gümnaasium
66
1813
Ralf Tamme
8
Tali Põhikool
66
1813
Kristi Tomson
8
Sindi Keskkool
66
1813
Ruth Tomson
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
66
1813
Vilmar Valdmann
8
Paide Gümnaasium
66
1813
Vadim Ventman
8
Tallinna Ehte Keskkool
66
1813
Maria Viik
8
Nõo Põhikool
66
1813
Timo Vildersen
8
Vajangu Põhikool
66
1813
Merje Kamarik
9
Väätsa Põhikool
66
1813
Mari Kangur
9
Peetri Põhikool
66
1813
Kersti Kartusov
9
Antsla Keskkool
66
1813
Laivi Käsper
9
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
66
1813
Marje-Helena Kraav
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
66
1813
Kristjan Kruusing
9
Haapsalu Gümnaasium
66
1813
Tõnu Orason
9
Tartu Kommertsgümnaasium
66
1813
Merle Pärle
9
Antsla Keskkool
66
1813
Kaisa-Leena Past
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
66
1813
Irina Podolskaja
9
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
66
1813
Janar Raet
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
66
1813
Margus Ritso
9
Holstre Põhikool
66
1813
Maria Savoshko
9
Tallinna 65. Keskkool
66
1813
Tarmo Siimsaare
9
Võru Kesklinna Kool
66
1813
Jana Sossulina
9
Tallinna 6. Keskkool
66
1813
Evelin Tiitsaar
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
66
1813
Tarvi Trumsi
9
Tartu 15. Keskkool
66
1911
Tauri Lõvi
5
Võru 1. Põhikool
65
1911
Silver Tuisk
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
65
1911
Ander Aaviku
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
65
1911
Martin Allik
7
Hiiu Põhikool
65
1911
Päärn Brauer
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
65
1911
Alari Heinaste
7
Ridala Põhikool
65
1911
Kadri Heinola
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
65
1911
Jaak Ilomets
7
Tallinna Reaalkool
65
1911
Siret Jõgisuu
7
Võru 1. Põhikool
65
1911
Igor Kolu
7
Kiviõli 2. Keskkool
65
1911
Lea Konts
7
Elva Gümnaasium
65
1911
Marek Koppelmann
7
Tallinna Pääsküla Keskkool
65
1911
Tatjana Kuzhelko
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
65
1911
Kristin Kull
7
Rakvere Gümnaasium
65
1911
Liia Laarmann
7
Abja Keskkool
65
1911
Anna-Liisa Lauri
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
65
1911
Liisa Maidla
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
65
1911
Argo Mändmaa
7
Suure-Jaani Keskkool
65
1911
Heikko Melsas
7
Kullamaa Keskkool
65
1911
Tarmo Meus
7
Luunja Keskkool
65
1911
Kristian Paljasma
7
Kärdla Keskkool
65
1911
Inger-Stina Palmet
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
65
1911
Tanel Põlts
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
65
1911
Rene Prost
7
Kuuste Põhikool
65
1911
Tõnu Pullerits
7
Nõo Põhikool
65
1911
Kadri Ratassepp
7
Tallinna Reaalkool
65
1911
Eero Raudsik
7
Nõo Põhikool
65
1911
Ivo Sepp
7
Tali Põhikool
65
1911
Siim Siht
7
Ridala Põhikool
65
1911
Heiko Smitt
7
Kullamaa Keskkool
65
1911
Lauri Steinbach
7
Otepää Keskkool
65
1911
Dmitri Shushulkov
7
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
65
1911
Karin Vatter
7
Lihula Gümnaasium
65
1911
Helena Vipre
7
Tamsalu Gümnaasium
65
1911
Ly Aak
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
65
1911
Reena Adamsoo
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
65
1911
Eike Andreson
8
Kalamaja Põhikool
65
1911
Kalver Dreher
8
Lehtse Põhikool
65
1911
Hedy Eeriksoo
8
Tallinna 37. Keskkool
65
1911
Jaanus Hansen
8
Kildu Põhikool
65
1911
Marko Heinpalu
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
65
1911
Ave Hirtentreu
8
Tamsalu Gümnaasium
65
1911
Kuldar Ivandi
8
Luunja Keskkool
65
1911
Kerri Jürimäe
8
Hiiu Põhikool
65
1911
Mart Kelindeman
8
Haapsalu Gümnaasium
65
1911
Eve Kukka
8
Võru Kesklinna Kool
65
1911
Laura Kuusk
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
65
1911
Andri Lebedev
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
65
1911
Olle Leesment
8
Tallinna 54. Keskkool
65
1911
Jaanika Liiva
8
Tallinna 37. Keskkool
65
1911
Natalja Lopatina
8
Tallinna Mustamäe Reaalkool
65
1911
Gerli Miilmaa
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
65
1911
Ly Molokov
8
Kehtna Põhikool
65
1911
Andri Oras
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
65
1911
Maris Saar
8
Otepää Keskkool
65
1911
Svetlana Safronona
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
65
1911
Marko Saks
8
Võru 1. Keskkool
65
1911
Taavi Siilmand
8
Põlva Keskkool
65
1911
Jelena Shubina
8
Tallinna Ehte Keskkool
65
1911
Maiker Tiru
8
Vändra Gümnaasium
65
1911
Kristjan Tõnstein
8
Tallinna 37. Keskkool
65
1911
Riin Treial
8
Rakvere Reaalgümnaasium
65
1911
Krister Vals
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
65
1911
Valmar Vishnjakov
8
Alatskivi Keskkool
65
1911
Julia Glushakova
9
Tallinna 38. Põhikool
65
1911
Egle Grossev
9
Taebla Gümnaasium
65
1911
Raul Kadaste
9
Lähte Ühisgümnaasium
65
1911
Mairo Kirsipuu
9
Koonga Põhikool
65
1911
Hannes Lehe
9
Valga Gümnaasium
65
1911
Roven Lepik
9
Antsla Keskkool
65
1911
Annika Liivak
9
Uhtna Põhikool
65
1911
Karin Mustasaar
9
Laekvere Põhikool
65
1911
Triin Noorkõiv
9
Elva Gümnaasium
65
1911
Dmitri Olenev
9
Tallinna 65. Keskkool
65
1911
Herli Palli
9
Vajangu Põhikool
65
1911
Heiki Pensa
9
Põltsamaa Ühisgümnaasium
65
1911
Meeli Poola
9
Palade Põhikool
65
1911
Tiia Vannas
9
Palade Põhikool
65
1911
Viktoria Vorobjova
9
Tallinna 38. Põhikool
65
1990
Janar Nagel
6
Võru 1. Põhikool
64
1990
Jaan Tell
6
Võru 1. Põhikool
64
1990
Kairi Aavoja
7
Nõo Põhikool
64
1990
Peeter Einasto
7
Tartu 10. Keskkool
64
1990
Tanel Elken
7
Tartu Veeriku Põhikool
64
1990
Raimo Joosep
7
Elva Gümnaasium
64
1990
Mari-Liis Kägu
7
Sindi Keskkool
64
1990
Regnar Kasela
7
Saku Keskkool
64
1990
Gert Kats
7
Tallinna Reaalkool
64
1990
Siim Kibus
7
Tallinna Nõmme Põhikool
64
1990
Gunnar Kivioja
7
Abja Keskkool
64
1990
Viktoria Kondranina
7
Kohtla-Järve 18. Keskkool
64
1990
Veiko Kraav
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
64
1990
Siiri Leiman
7
Laupa Põhikool
64
1990
Tõnu Liivak
7
Tallinna Reaalkool
64
1990
Lauri Lind
7
Vändra Gümnaasium
64
1990
Evelin Linde
7
Pärnu Ühisgümnaasium
64
1990
Koit Oras
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
64
1990
Külliki Rauam
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
64
1990
Andrei Ringmäe
7
Tallinna 38. Põhikool
64
1990
Tarmo Roos
7
Tartu 8. Keskkool
64
1990
Kätlyn Rudissaar
7
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
64
1990
Kristel Saar
7
Nõo Põhikool
64
1990
Liina Tenno
7
Võru Kesklinna Kool
64
1990
Raul Tõkke
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
64
1990
Armin Toomasson
7
Abja Keskkool
64
1990
Krista Türk
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
64
1990
Airi Vaher
7
Elva Gümnaasium
64
1990
Delia Viirmaa
7
Vinni-Pajusti Gümnaasium
64
1990
Mari Vilimaa
7
Väike-Maarja Gümnaasium
64
1990
Andres Voorand
7
Haljala Keskkool
64
1990
Aimar Aas
8
Antsla Keskkool
64
1990
Alice Arras
8
Tallinna 54. Keskkool
64
1990
Gerli Grünberg
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
64
1990
Egle Hecht
8
Laupa Põhikool
64
1990
Silver Järvamägi
8
Kivimäe Põhikool
64
1990
Melle Jõõgre
8
Tapa Gümnaasium
64
1990
Reina Käärik
8
Elva Gümnaasium
64
1990
Mari-Lii Kangro
8
Hiiu Põhikool
64
1990
Martin Kärmas
8
Lehtse Põhikool
64
1990
Klaide Kaunissaar
8
Rakvere Reaalgümnaasium
64
1990
Lauri Kinkar
8
Tartu Miina Härma Gümnaasium
64
1990
Aiko Klaos
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
64
1990
Kaido Kliimask
8
Lähte Ühisgümnaasium
64
1990
Sergei Kotshka
8
Tallinna 6. Keskkool
64
1990
Kaimar Kreevald
8
Antsla Keskkool
64
1990
Keit Kruusa
8
Tartu Veeriku Põhikool
64
1990
Kristi Lessel
8
Tallinna Reaalkool
64
1990
Janno Lilles
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
64
1990
Mario Mägi
8
Roela Keskkool
64
1990
Maari Mänd
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
64
1990
Aleksei Matvejev
8
Tallinna 65. Keskkool
64
1990
Kalle Mets
8
Antsla Keskkool
64
1990
Aado Metsis
8
Lihula Gümnaasium
64
1990
Kadi Persidski
8
Tartu Veeriku Põhikool
64
1990
Maksim Petrov
8
Rakvere Vene Gümnaasium
64
1990
Enno Ploomipuu
8
Antsla Keskkool
64
1990
Esti Põvvat
8
Tartu 15. Keskkool
64
1990
Mare Raidma
8
Kohtla-Järve 1. Keskkool
64
1990
Signe Rätsep
8
Kõrveküla Põhikool
64
1990
Raiko Rattur
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
64
1990
Margus Reimann
8
Pärnu Ühisgümnaasium
64
1990
Anneliise Rüüt
8
Laupa Põhikool
64
1990
Kadri Saarma
8
Tallinna 54. Keskkool
64
1990
Maris Sarapik
8
Haapsalu Gümnaasium
64
1990
Katriin Sarapuu
8
Abja Keskkool
64
1990
Piret Savvi
8
Tallinna 54. Keskkool
64
1990
Anna-Liisa Sisask
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
64
1990
Aleksei Solovjov
8
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
64
1990
Alo Suursild
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
64
1990
Liis Tamm
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
64
1990
Janno Veldemann
8
Tartu Tamme Gümnaasium
64
1990
Anne Vjatkin
8
Koonga Põhikool
64
1990
Timo Võhmar
8
Jõhvi 1. Keskkool
64
1990
Kauri Jaansalu
9
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
64
1990
Siiri Kolka
9
Nõo Põhikool
64
1990
Angela Kotshmareva
9
Tamsalu Gümnaasium
64
1990
Tarmo Lääts
9
Valga Gümnaasium
64
1990
Priit Lattik
9
Tallinna 54. Keskkool
64
1990
Alar Lehesmets
9
Kõpu Põhikool
64
1990
Kaili Luunja
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
64
1990
Astrid Metsmaa
9
Märjamaa Keskkool
64
1990
Kaspar Muradjan
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
64
1990
Erkki Õun
9
Võnnu Keskkool
64
1990
Caspar Pitman
9
Antsla Keskkool
64
1990
Kädi Puhtvend
9
Valga Gümnaasium
64
1990
Risto Raaper
9
Aravete Keskkool
64
1990
Madis Ristmägi
9
Palade Põhikool
64
1990
Juri Suslov
9
Tallinna 38. Põhikool
64


V osa: kohad 2080-2425, punktid 63-59


Palume saata kõik küsimused, märkused ja ettepanekud aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 27.11.1996. a.