"Känguru" 1996. a. üldprotokoll (V osa)


Koht
Õpilase nimi
Klass
Kool
Kokku
2080
Sergei Okushko
6
Kohtla-Järve 18. Keskkool
63
2080
Kristi Vainos
6
Rakvere Reaalgümnaasium
63
2080
Ago Albert
7
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
63
2080
Risto Allik
7
Taebla Gümnaasium
63
2080
Külli Ansu
7
Sindi Keskkool
63
2080
Igor Britikovski
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
63
2080
Maris Djomina
7
Väätsa Põhikool
63
2080
Kristjan Hüps
7
Kääpa Põhikool
63
2080
Sigrit Int
7
Tartu Veeriku Põhikool
63
2080
Janek Jõe
7
Rakvere Gümnaasium
63
2080
Mart Kahro
7
Saku Keskkool
63
2080
Anni-Liis Kalmus
7
Kivimäe Põhikool
63
2080
Kaius Kiivramees
7
Käina Põhikool
63
2080
Ester Klaas
7
Räpina Ühisgümnaasium
63
2080
Urmo Kokkmann
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
63
2080
Kristjan Kõljalg
7
Paide Ühisgümnaasium
63
2080
Oskar Kondimäe
7
Vändra Gümnaasium
63
2080
Ragnar Koppel
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
63
2080
Martin Lauger
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
63
2080
Egon Leemets
7
Kiltsi Põhikool
63
2080
Karmen Lummo
7
Aravete Keskkool
63
2080
Mart Moppel
7
Antsla Keskkool
63
2080
Kristjan Pensa
7
Tallinna 54. Keskkool
63
2080
Valdo Reiljan
7
Valga Gümnaasium
63
2080
Silver Salonen
7
Kohtla-Järve 1. Keskkool
63
2080
Rick Schmidt
7
Saku Keskkool
63
2080
Kadre Spitz
7
Jõhvi 1. Keskkool
63
2080
Jako Tsäko
7
Võru Kesklinna Kool
63
2080
Mariliis Uibo
7
Võru 1. Põhikool
63
2080
Oliver Vainola
7
Tallinna Reaalkool
63
2080
Raul Valk
7
Vastseliina Keskkool
63
2080
Kerli Ainson
8
Elva Gümnaasium
63
2080
Tiit Block
8
Muuga Põhikool
63
2080
Elisabeth Eisen
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
63
2080
Piret Erin
8
Tallinna 37. Keskkool
63
2080
Tõnu Jaansoo
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
63
2080
Monika Joasaare
8
Tallinna Üldgümnaasium
63
2080
Tiina Jukk
8
Parksepa Keskkool
63
2080
Martn Jüriska
8
Võsu Põhikool
63
2080
Agne Kalson
8
Väike-Maarja Gümnaasium
63
2080
Jako Känd
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
63
2080
Kais Kirnmann
8
Tallinna 54. Keskkool
63
2080
Kristel Klammer
8
Haljala Keskkool
63
2080
Marju Kleemann
8
Tartu Veeriku Põhikool
63
2080
Jekaterina Kozõreva
8
Tallinna 38. Põhikool
63
2080
Kaarel Krjutshkov
8
Karksi-Nuia Gümnaasium
63
2080
Taavi Linnus
8
Tartu 15. Keskkool
63
2080
Mari-Liis Maurer
8
Tallinna Nõmme Põhikool
63
2080
Jane Mitt
8
Lähte Ühisgümnaasium
63
2080
Pille Muni
8
Elva Gümnaasium
63
2080
Raidi Õis
8
Vinni-Pajusti Gümnaasium
63
2080
Ragnar Pähn
8
Viljandi Maagümnaasium
63
2080
Natalia Palujõe
8
Rakvere Vene Gümnaasium
63
2080
Monika Pärt
8
Lihula Gümnaasium
63
2080
Anneli Pillart
8
Tallinna Nõmme Põhikool
63
2080
Kaire Pilt
8
Ruusmäe Põhikool
63
2080
Andero Pulst
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
63
2080
Liina Purge
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
63
2080
Reimo Rätsep
8
Tali Põhikool
63
2080
Triinu Rebanets
8
Võru Kesklinna Kool
63
2080
Ebe Roossaar
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
63
2080
Henry Roostoja
8
Põlva Keskkool
63
2080
Maanus Selg
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
63
2080
Reimo Siinmaa
8
Pärnu Ühisgümnaasium
63
2080
Sergei Sinajev
8
Tallinna 65. Keskkool
63
2080
Birgit Soomets
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
63
2080
Birge Talve
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
63
2080
Agor Tõnuri
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
63
2080
Viivika Toome
8
Ridala Põhikool
63
2080
Janno Toomet
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
63
2080
Eva Toomjõe
8
Antsla Keskkool
63
2080
Erik Tserr
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
63
2080
Antti Turmann
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
63
2080
Mari Uin
8
Elva Gümnaasium
63
2080
Kai Uudeküll
8
Tamsalu Gümnaasium
63
2080
Tuuli Vellemäe
8
Lihula Gümnaasium
63
2080
Helen Virunurm
8
Toila Keskkool
63
2080
Sirli Hamer
9
Tallinna Pääsküla Keskkool
63
2080
Toomas Kalda
9
Viljandi Maagümnaasium
63
2080
Ivika Lepik
9
Virtsu Põhikool
63
2080
Liisi Mäeumbaed
9
Palade Põhikool
63
2080
Kairi Merila
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
63
2080
Kairi Raudsepp
9
Viljandi Maagümnaasium
63
2080
Mart Redi
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
63
2080
Renee Rumm
9
Rakvere Reaalgümnaasium
63
2080
Marek Tiidrus
9
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
63
2080
Kairi Zilinski
9
Pärsti Põhikool
63
2167
Ragnar Alatsei
7
Uhtna Põhikool
62
2167
Aivar Antsov
7
Tartu 14. Keskkool
62
2167
Toomas Duvin
7
Valga Gümnaasium
62
2167
Kristo Grünberg
7
Kilingi-Nõmme Keskkool
62
2167
Mikko Helbma
7
Suure-Jaani Keskkool
62
2167
Aivar Joorik
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
62
2167
Tanel Joosep
7
Paide Ühisgümnaasium
62
2167
Relika Kaer
7
Türi Gümnaasium
62
2167
Sander Kalmus
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
62
2167
Kadri Karise
7
Võru Kesklinna Kool
62
2167
Evelin Kingumets
7
Haljala Keskkool
62
2167
Irina Kozlova
7
Tallinna Ehte Keskkool
62
2167
Anu Kurg
7
Valga Gümnaasium
62
2167
Reti Kurits
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
62
2167
Riin Kutsar
7
Otepää Keskkool
62
2167
Dmitri Lapushkin
7
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
62
2167
Märt Lensmann
7
Viljandi Maagümnaasium
62
2167
Reijo Lepp
7
Abja Keskkool
62
2167
Elina Libe
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
62
2167
Ivo Lõiv
7
Valga Gümnaasium
62
2167
Merle Mänd
7
Väike-Maarja Gümnaasium
62
2167
Kristi Muruvee
7
Võsu Põhikool
62
2167
Toni Pärn
7
Tallinna 54. Keskkool
62
2167
Ly Randmaa
7
Vändra Gümnaasium
62
2167
Siim Ringinen
7
Tamsalu Gümnaasium
62
2167
Kairi Saia
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
62
2167
Anu Siniallik
7
Kehtna Põhikool
62
2167
Riina Sisask
7
Võru Kesklinna Kool
62
2167
Anti Stranberg
7
Tallinna Pääsküla Keskkool
62
2167
Annika Aasav
8
Tali Põhikool
62
2167
Kaili Arjus
8
Rakvere Gümnaasium
62
2167
Maigi Ermel
8
Antsla Keskkool
62
2167
Keit Fomotshkin
8
Ruusmäe Põhikool
62
2167
Kristi Grünberg
8
Tartu 15. Keskkool
62
2167
Ülli Haljasmets
8
Lihula Gümnaasium
62
2167
Marika Heitur
8
Otepää Keskkool
62
2167
Ahto Hinn
8
Antsla Keskkool
62
2167
Taavi Ilves
8
Tartu 10. Keskkool
62
2167
Helen Innos
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
62
2167
Anne Kabel
8
Ridala Põhikool
62
2167
Kaimar Kaljuste
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
62
2167
Hannes Kangur
8
Lihula Gümnaasium
62
2167
Kaidi Karm
8
Abja Keskkool
62
2167
Kalle Kasemaa
8
Retla Põhikool
62
2167
Külli Kaskla
8
Kullamaa Keskkool
62
2167
Juri Kikot
8
Jõhvi Vene Gümnaasium
62
2167
Mirkko Koppel
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
62
2167
Andre Kose
8
Sindi Keskkool
62
2167
Ivar Kravets
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
62
2167
Katriin Lepp
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
62
2167
Margus Lillepea
8
Liivalaia Keskkool
62
2167
Jaanika Luik
8
Alatskivi Keskkool
62
2167
Merit Merilai
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
62
2167
Ott Ojand
8
Märjamaa Keskkool
62
2167
Raul Palmaru
8
Tallinna 21. Keskkool
62
2167
Liia Pärna
8
Lepistu Põhikool
62
2167
Vilja Rebane
8
Vändra Gümnaasium
62
2167
Sirli Roasto
8
Käina Põhikool
62
2167
Vallo Saar
8
Otepää Keskkool
62
2167
Marve Sauk
8
Tartu 15. Keskkool
62
2167
Erle Schmidt
8
Lihula Gümnaasium
62
2167
Marit Seim
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
62
2167
Kuldar Soitu
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
62
2167
Laura Sõmer
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
62
2167
Helen Soone
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
62
2167
Jelena Stepanova
8
Tallinna Ehte Keskkool
62
2167
Rain Tõnson
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
62
2167
Elo Trofimov
8
Tallinna 37. Keskkool
62
2167
Priit Uba
8
Antsla Keskkool
62
2167
Kadri Uisk
8
Karksi-Nuia Gümnaasium
62
2167
Jaanus Uulma
8
Tallinna Reaalkool
62
2167
Evelin Veedler
8
Antsla Keskkool
62
2167
Indrek Veltsman
8
Tallinna 65. Keskkool
62
2167
Piret Vihmar
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
62
2167
Robert Viira
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
62
2167
Jüri Vikerpu
8
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
62
2167
Kristi Viltrop
8
Tapa Gümnaasium
62
2167
Anneli Vridolin
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
62
2167
Monika Hänilane
9
Tartu 15. Keskkool
62
2167
Allan Jaakson
9
Metsapoole Põhikool
62
2167
Jaanika Jakobson
9
Nõo Põhikool
62
2167
Kartin Jäme
9
Tartu 14. Keskkool
62
2167
Heiki Järveveer
9
Viljandi Maagümnaasium
62
2167
Elina Otstak
9
Tallinna 54. Keskkool
62
2167
Ellen Pohla
9
Aravete Keskkool
62
2167
Sirle Puustusmaa
9
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
62
2167
Reet Randoja
9
Taebla Gümnaasium
62
2167
Helen Siimsen
9
Tallinna Rahumäe Põhikool
62
2167
Rando Sui
9
Raeküla Keskkool
62
2167
Teele Tulev
9
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
62
2167
Margus Tuulmees
9
Tõstamaa Keskkool
62
2258
Janika Aule
6
Pärnu-Jaagupi Keskkool
61
2258
Erkki-Alo Kirde
6
J. Westholmi Keskkool
61
2258
Aigi Aavik
7
Türi Majandusgümnaasium
61
2258
Eveli Bauer
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
61
2258
Piret Erik
7
Räpina Ühisgümnaasium
61
2258
Marin Gross
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
61
2258
Elmet Halgma
7
Nõo Põhikool
61
2258
Ulla Helm
7
Tallinna Reaalkool
61
2258
Marit Hommik
7
Antsla Keskkool
61
2258
Ester Järve
7
Nõo Põhikool
61
2258
Egon Jürisson
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
61
2258
Sirli Kehkla
7
Vändra Gümnaasium
61
2258
Taavi Kivimäe
7
Peetri Põhikool
61
2258
Vallo Kool
7
Tartu Kommertsgümnaasium
61
2258
Tiiu Kornel
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
61
2258
Ken Kukkonen
7
Kalamaja Põhikool
61
2258
Egon Künnapas
7
Viira Põhikool
61
2258
Kristin Lainemäe
7
Tartu 10. Keskkool
61
2258
Mirjam Lainet
7
Mustla Keskkool
61
2258
Kristjan Leht
7
Tallinna Pääsküla Keskkool
61
2258
Katri Liiva
7
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
61
2258
Aimar Lillepea
7
Väike-Maarja Gümnaasium
61
2258
Ludmilla Limantova
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
61
2258
Antero Lukkonen
7
Tallinna 54. Keskkool
61
2258
Allar Mehik
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
61
2258
Riin Muljar
7
Lähte Ühisgümnaasium
61
2258
Elerin Öövel
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
61
2258
Raivo Rinne
7
Saku Keskkool
61
2258
Martin Rosenvald
7
Saku Keskkool
61
2258
Liina Saar
7
Saaremaa Ühisgümnaasium
61
2258
Marion Selgal
7
Tallinna 49. Keskkool
61
2258
Marko Tõkke
7
Suure-Jaani Keskkool
61
2258
Marko Uibu
7
Paide Gümnaasium
61
2258
Piret Vaargas
7
Sindi Keskkool
61
2258
Merle Vaino
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
61
2258
Sven-Erik Veimer
7
Kärdla Keskkool
61
2258
Kadri Villemson
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
61
2258
Kairi Harvig
8
Tallinna 21. Keskkool
61
2258
Mailis Jaamaste
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
61
2258
Tiia Jäärats
8
Vändra Gümnaasium
61
2258
Leenu Jürisson
8
Paide Ühisgümnaasium
61
2258
Kristo Kaasan
8
Haljala Keskkool
61
2258
Triin Käi
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
61
2258
Kadri Karm
8
Karksi-Nuia Gümnaasium
61
2258
Kätrin Karu
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
61
2258
Diana Kinkus
8
Haapsalu Gümnaasium
61
2258
Marge Kivinurm
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
61
2258
Liis Kommesaar
8
Tallinna Nõmme Põhikool
61
2258
Kristi Kont
8
Aravete Keskkool
61
2258
Marek Kuusk
8
Vinni-Pajusti Gümnaasium
61
2258
Jelena Kuzmitsh
8
Tallinna 38. Põhikool
61
2258
Katrin Luhamets
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
61
2258
Hevy Lutti
8
Antsla Keskkool
61
2258
Mari Mandel
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
61
2258
Linda Metsis
8
Retla Põhikool
61
2258
Livia Nelis
8
Haapsalu Gümnaasium
61
2258
Arli Nurk
8
Tartu 15. Keskkool
61
2258
Sandra Oisalu
8
Vändra Gümnaasium
61
2258
Greg Otsa
8
Tallinna Reaalkool
61
2258
Priit Peetre
8
Tallinna 54. Keskkool
61
2258
Kaupo Põder
8
Väätsa Põhikool
61
2258
Helena Rätsep
8
Antsla Keskkool
61
2258
Janika Raudsepp
8
Nõo Põhikool
61
2258
Olga Rogova
8
Kiviõli 2. Keskkool
61
2258
Aigar Roht
8
Tallinna 54. Keskkool
61
2258
Ester Rosin
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
61
2258
Rando Sander
8
Tallinna Nõmme Põhikool
61
2258
Leivo Siim
8
Maidla Põhikool
61
2258
Danel Sillamaa
8
Tallinna Nõmme Põhikool
61
2258
Saale Sünd
8
Narva Eesti Gümnaasium
61
2258
Kadri Talva
8
Raeküla Keskkool
61
2258
Aleksandr Tsharnetski
8
Tallinna 6. Keskkool
61
2258
Aleksandr Tsõgankov
8
Rakvere Vene Gümnaasium
61
2258
Tanel Unt
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
61
2258
Olga Vassiljeva
8
Tallinna 38. Põhikool
61
2258
Kätly Arge
9
Vinni-Pajusti Gümnaasium
61
2258
Ilja Barkanov
9
Tallinna 38. Põhikool
61
2258
Raili Grossman
9
Viitina Põhikool
61
2258
Igor Ivanov
9
Tallinna 38. Põhikool
61
2258
Oliver Jaakson
9
Viljandi Maagümnaasium
61
2258
Geil Kangro
9
Lähte Ühisgümnaasium
61
2258
Kaiko Kaur
9
Viljandi Maagümnaasium
61
2258
Tatjana Krivoshejeva
9
Tallinna 38. Põhikool
61
2258
Jaanika Kruusna
9
Elva Gümnaasium
61
2258
Maria Mironova
9
Tallinna 38. Põhikool
61
2258
Martin Mürk
9
Viljandi Maagümnaasium
61
2258
Triin Oppi
9
Märjamaa Keskkool
61
2258
Kuldar Põllu
9
Roela Keskkool
61
2258
Veiko Roosen
9
Antsla Keskkool
61
2258
Roman Somov
9
Tallinna 38. Põhikool
61
2258
Katrin Shturmov
9
Räpina Ühisgümnaasium
61
2258
Tuuli Vunk
9
Kadrina Keskkool
61
2350
Triin Kärner
6
Türi Gümnaasium
60
2350
Karl-Erik Kirschbaum
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
60
2350
Ave Aedmann
7
Puiatu Põhikool
60
2350
Ilja Belomestnõi
7
Tallinna Ehte Keskkool
60
2350
Kristi Bergmann
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
60
2350
Siim Hödemann
7
Võru Kesklinna Kool
60
2350
Kristi Jürisoo
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
60
2350
Janis Kaarits
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
60
2350
Ahti Kelder
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
60
2350
Olle Kirsi
7
Pärnu Ühisgümnaasium
60
2350
Rita Leilent
7
Vändra Gümnaasium
60
2350
Siim Lepisk
7
Nõo Põhikool
60
2350
Merle Lilleorg
7
Tallinna 49. Keskkool
60
2350
Katre Lõbu
7
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
60
2350
Martin Mikiver
7
Vändra Gümnaasium
60
2350
Mari Neljas
7
Tallinna 54. Keskkool
60
2350
Veronika Orgulas
7
Tallinna 54. Keskkool
60
2350
Matis Paat
7
Lihula Gümnaasium
60
2350
Mirjam Parik
7
Viljandi Maagümnaasium
60
2350
Tuuli Ploom
7
Rakvere Gümnaasium
60
2350
Piret Puus
7
Tartu 10. Keskkool
60
2350
Andres Puusepp
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
60
2350
Lilia Puusepp
7
Lihula Gümnaasium
60
2350
Kristjan Rand
7
Pärnu Ühisgümnaasium
60
2350
Kadi Rebassoo
7
Kalamaja Põhikool
60
2350
Eleri Riks
7
Aravete Keskkool
60
2350
Heidi Saaver
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
60
2350
Silja Sarapuu
7
Sindi Keskkool
60
2350
Alla Soome
7
Vara Põhikool
60
2350
Kristjan Terav
7
Rakvere Gümnaasium
60
2350
Maigi Tints
7
Suure-Jaani Keskkool
60
2350
Ene Tulp
7
Viljandi Maagümnaasium
60
2350
Igor Valdmaa
7
Tallinna 38. Põhikool
60
2350
Siim Värv
7
Tartu Veeriku Põhikool
60
2350
Helen Alliku
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
60
2350
Kairi Burk
8
Koonga Põhikool
60
2350
Sille Kahem
8
Ridala Põhikool
60
2350
Lauri Kimmel
8
Paide Gümnaasium
60
2350
Indrek Klaasmaa
8
Tallinna Nõmme Põhikool
60
2350
Stanislav Kolesnikov
8
Tallinna 38. Põhikool
60
2350
Kairi Kõo
8
Tartu 15. Keskkool
60
2350
Mehis Krigul
8
Rakvere Reaalgümnaasium
60
2350
Lauri Luik
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
60
2350
Katrin Meikar
8
Võsu Põhikool
60
2350
Kristi Nikolajeva
8
Tartu Veeriku Põhikool
60
2350
Ederi Ojasoo
8
Vändra Gümnaasium
60
2350
Joonas Parve
8
Tallinna 49. Keskkool
60
2350
Anni Raudoja
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
60
2350
Kaspar Rõivassepp
8
Valga Gümnaasium
60
2350
Marek Roos
8
Lihula Gümnaasium
60
2350
Alla Sahhapova
8
Tallinna 38. Põhikool
60
2350
Kristo Sinivee
8
Raeküla Keskkool
60
2350
Jelena Sokolova
8
Rakvere Vene Gümnaasium
60
2350
Pirjo Spuul
8
Ridala Põhikool
60
2350
Aljona Targonskaja
8
Tallinna Ehte Keskkool
60
2350
Liis Tiivoja
8
Antsla Keskkool
60
2350
Gert Tomson
8
Tallinna Õismäe Humanitaarkeskkool
60
2350
Olga Toome
8
Taali Põhikool
60
2350
Rene Tshekanov
8
Tartu Veeriku Põhikool
60
2350
Sirli Vääranen
8
Tallinna 54. Keskkool
60
2350
Kaja Vislapuu
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
60
2350
Mari Eensaar
9
Kambja Põhikool
60
2350
Jelena Hartshenko
9
Tallinna 65. Keskkool
60
2350
Risto Jamnes
9
Aravete Keskkool
60
2350
Ragnar Kõiv
9
Haapsalu Gümnaasium
60
2350
Kristi Naelso
9
Viljandi Maagümnaasium
60
2350
Triin Otsing
9
Nõo Põhikool
60
2350
Indrek Penk
9
Võru Kesklinna Kool
60
2350
Elen Randlo
9
Väätsa Põhikool
60
2350
Anneli Ristmägi
9
Palade Põhikool
60
2350
Kaie Rohtla
9
Puurmani Keskkool
60
2350
Rait Sohkin
9
Metsapoole Põhikool
60
2350
Helle Tallo
9
Holstre Põhikool
60
2350
Marko Tempel
9
Paide Ühisgümnaasium
60
2350
Katrin Volmer
9
Kodila Põhikool
60
2425
Anton Onutshak
6
Kohtla-Järve 18. Keskkool
59
2425
Valentina Tshubareva
6
Kohtla-Järve 18. Keskkool
59
2425
Sven-Erik Volberg
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
59
2425
Aivo Aasmäe
7
Taebla Gümnaasium
59
2425
Anna-Mari Adusson
7
Võnnu Keskkool
59
2425
Maksim Gainulin
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
59
2425
Sigrid Haage
7
Antsla Keskkool
59
2425
Heitti Irval
7
Rakvere Gümnaasium
59
2425
Triin Jaanimäe
7
Kadrina Keskkool
59
2425
Jaka Järvsaar
7
Sindi Keskkool
59
2425
Keili Karton
7
Haljala Keskkool
59
2425
Urvo Klopets
7
Tartu Veeriku Põhikool
59
2425
Sander Kütner
7
Tallinna Reaalkool
59
2425
Henry Leppnurm
7
Pärnu Ühisgümnaasium
59
2425
Eliisa Lukk
7
Räpina Ühisgümnaasium
59
2425
Maarja Mägi
7
Jäneda Põhikool
59
2425
Aleksandra Ott
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
59
2425
Kadi Palmik
7
Maidla Põhikool
59
2425
Vladimir Pantshenko
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
59
2425
Eva Ploom
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
59
2425
Teeli Roht
7
Kärstna Põhikool
59
2425
Marko Roose
7
Otepää Keskkool
59
2425
Anto Savi
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
59
2425
Stina Sepp
7
Tartu 15. Keskkool
59
2425
Kalev Tark
7
Tartu Veeriku Põhikool
59
2425
Triin Tomingas
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
59
2425
Tõnis Trump
7
Tamsalu Gümnaasium
59
2425
Marii Tshepurova
7
Kõrveküla Põhikool
59
2425
Andrei Tshõganov
7
Tallinna 38. Põhikool
59
2425
Tõnu Vaasna
7
Luunja Keskkool
59
2425
Helina Veedler
7
Antsla Keskkool
59
2425
Ardo Velt
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
59
2425
Eve Ermat
8
Tallinna Nõmme Põhikool
59
2425
Eduard Gavaljan
8
Tallinna Ehte Keskkool
59
2425
Mari-Liis Graumann
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
59
2425
Kaja Jurtom
8
Taebla Gümnaasium
59
2425
Ville Kaarel
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
59
2425
Kadri Kappak
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
59
2425
Aigi Kasvand
8
Kääpa Põhikool
59
2425
Ardo Kivimägi
8
Väätsa Põhikool
59
2425
Kristiina Kuga
8
Muuga Põhikool
59
2425
Moonika Lääne
8
Lihula Gümnaasium
59
2425
Hannes Laaneoja
8
Tartu 15. Keskkool
59
2425
Gerli Laine
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
59
2425
Marit Laos
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
59
2425
Astrid Leist
8
Väike-Maarja Gümnaasium
59
2425
Lüüli Liik
8
Haljala Keskkool
59
2425
Grete Lõõbus
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
59
2425
Maarja Noorak
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
59
2425
Merike Otsmaa
8
Haapsalu Gümnaasium
59
2425
Liis Paap
8
Nõo Põhikool
59
2425
Kristiina Poe
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
59
2425
Roman Privalov
8
Tallinna 65. Keskkool
59
2425
Maria Raidma
8
Kõpu Põhikool
59
2425
Rain Raudik
8
Võru 1. Keskkool
59
2425
Mare Roos
8
Antsla Keskkool
59
2425
Rain Rudissaar
8
Haapsalu Gümnaasium
59
2425
Oksana Sabadash
8
Tallinna Ehte Keskkool
59
2425
Mart Schults
8
Taebla Gümnaasium
59
2425
Igor Shemuranov
8
Rakvere Vene Gümnaasium
59
2425
Merly Sepri
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
59
2425
Irina Sergia
8
Võru 2. Keskkool
59
2425
Merit Soovik
8
Kõpu Põhikool
59
2425
Jelena Stepanova
8
Tallinna 38. Põhikool
59
2425
Irene Sulger
8
Tallinna 37. Keskkool
59
2425
Triin Tammert
8
Tallinna 37. Keskkool
59
2425
Natalja Tshernõshova
8
Tallinna 38. Põhikool
59
2425
Kadri Uibo
8
Kõrveküla Põhikool
59
2425
Piret Vaino
8
Voore Põhikool
59
2425
Maris Viipsi
8
Märjamaa Keskkool
59
2425
Aigar Agu
9
Tallinna 54. Keskkool
59
2425
Priit Himma
9
Parksepa Keskkool
59
2425
Epp Koemets
9
Mõniste Põhikool
59
2425
Katrin Kruus
9
Laupa Põhikool
59
2425
Heldin Lind
9
Haapsalu Gümnaasium
59
2425
Leanyka Nagel
9
Nõo Põhikool
59
2425
Anna Põzhik
9
Tallinna 6. Keskkool
59
2425
Terje Põvvat
9
Viljandi Maagümnaasium
59
2425
Jaanus Puu
9
Viljandi Maagümnaasium
59
2425
Taavi Võsa
9
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
59


VI osa: kohad 2505-2996, punktid 58-52


Palume saata kõik küsimused, märkused ja ettepanekud aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 27.11.1996. a.