"Känguru" 1996. a. üldprotokoll (VI osa)


Koht
Nimi
Klass
Kool
Kokku
2505
Aleksander Vorotnikov
6
Kohtla-Järve 18. Keskkool
58
2505
Indrek Aak
7
Kalamaja Põhikool
58
2505
Priit Adler
7
Otepää Keskkool
58
2505
Heli Allika
7
Sindi Keskkool
58
2505
Risto Alttoa
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
58
2505
Tatjana Antonova
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
58
2505
Janno Erõkalov
7
Kärdla Keskkool
58
2505
Evelin Espenberg
7
Tallinna Nõmme Põhikool
58
2505
Kadi Gorovoja
7
Abja Keskkool
58
2505
Indrek Järve
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
58
2505
Herling Jürimäe
7
Vändra Gümnaasium
58
2505
Erki Katkosild
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
58
2505
Renno Kesanurm
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
58
2505
Helena Kets
7
Võru Kesklinna Kool
58
2505
Meelis Kippel
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
58
2505
Greta Klaasmaa
7
Tallinna Nõmme Põhikool
58
2505
Kersti Kontus
7
Vändra Gümnaasium
58
2505
Rain Kosemets
7
Valga Gümnaasium
58
2505
Janek Kõvask
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
58
2505
Kristiina Lehis
7
Abja Keskkool
58
2505
Siim Leiman
7
Laupa Põhikool
58
2505
Liina Lelov
7
Vändra Gümnaasium
58
2505
Priit Liivaste
7
Tallinna Reaalkool
58
2505
Liis Lõhmus
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
58
2505
Ele Luiga
7
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
58
2505
Jüri Mälk
7
Mustla Keskkool
58
2505
Viljar Männigo
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
58
2505
Indrek Masing
7
Tallinna Reaalkool
58
2505
Andres Moks
7
Tartu 14. Keskkool
58
2505
Raidi Õispuu
7
Salla Põhikool
58
2505
Markko Pokk
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
58
2505
Greta Randlaht
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
58
2505
Kerli Saarnik
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
58
2505
Maarja Sillaste
7
Kõrveküla Põhikool
58
2505
Kaspar Varend
7
Lihula Gümnaasium
58
2505
Margot Vilo
7
Aravete Keskkool
58
2505
Gerli Voolmaa
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
58
2505
Kalle Aron
8
Tartu 15. Keskkool
58
2505
Kairi Birk
8
Haapsalu Gümnaasium
58
2505
Stanislav Grinevitsh
8
Tallinna 38. Põhikool
58
2505
Tõnu Hiielaid
8
Laekvere Põhikool
58
2505
Ott Jaakma
8
Puhja Keskkool
58
2505
Maksim Kabanov
8
Tallinna Ehte Keskkool
58
2505
Ahti Kana
8
Võru Kesklinna Kool
58
2505
Ivan Katõnsus
8
Tallinna 38. Põhikool
58
2505
Andrei Kish
8
Võru 2. Keskkool
58
2505
Ilona Kivisik
8
Tallinna 54. Keskkool
58
2505
Raigo Kõiv
8
Abja Keskkool
58
2505
Ketty Kuhi
8
Haapsalu Gümnaasium
58
2505
Kairit Kutan
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
58
2505
Heili Laidma
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
58
2505
Martin Link
8
Kilingi-Nõmme Keskkool
58
2505
Ksenia Listopad
8
Tallinna Ehte Keskkool
58
2505
Uko Nurk
8
Paide Ühisgümnaasium
58
2505
Olga Orehhova
8
Tallinna 38. Põhikool
58
2505
Gerli Palgi
8
Võnnu Keskkool
58
2505
Marek Pedaja
8
Kilingi-Nõmme Keskkool
58
2505
Anna Petrova
8
Kiviõli 2. Keskkool
58
2505
Signe Piir
8
Valga Gümnaasium
58
2505
Marge Preema
8
Peetri Põhikool
58
2505
Natalja Privorenko
8
Tallinna 38. Põhikool
58
2505
Airi Raukas
8
Elva Gümnaasium
58
2505
Airi Siimsen
8
Tallinna 54. Keskkool
58
2505
Üllar Siir
8
Haapsalu Gümnaasium
58
2505
Silvar Siska
8
Ambla Põhikool
58
2505
Mari Soon
8
Tartu 15. Keskkool
58
2505
Siim Sorge
8
Tartu 14. Keskkool
58
2505
Maksim Sova
8
Tallinna Ehte Keskkool
58
2505
Teemo Treiel
8
Kivimäe Põhikool
58
2505
Irene Tsapova
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
58
2505
Mirtti Verbitskas
8
Pärnu Ühisgümnaasium
58
2505
Andre Veski
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
58
2505
Irina Zalõbina
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
58
2505
Peeter Butuzov
9
Tallinna 65. Keskkool
58
2505
Kristin Kurvits
9
Haapsalu Gümnaasium
58
2505
Agnes Kütt
9
Kullamaa Keskkool
58
2505
Epp Leikop
9
Tallinna Nõmme Põhikool
58
2505
Häli Leotoots
9
Valga Gümnaasium
58
2505
Vitalia Namjak
9
Retla Põhikool
58
2505
Raili Nurmela
9
Laekvere Põhikool
58
2505
Jaanus Oks
9
Haapsalu Gümnaasium
58
2505
Marju Ott
9
Tallinna 54. Keskkool
58
2505
Inara Pikk
9
Nõo Põhikool
58
2505
Meelis-Mait Sildoja
9
Viljandi Valuoja Põhikool
58
2505
Jana Shmatov
9
Retla Põhikool
58
2505
Aigi Sprenk
9
Viitina Põhikool
58
2505
Kristjan Teeäär
9
Tallinna 21. Keskkool
58
2505
Airi Tullino
9
Elva Gümnaasium
58
2593
Rando Rozbaum
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
57
2593
Jaanika Ailt
7
Suure-Jaani Keskkool
57
2593
Aleksandra Andreishtsheva
7
Otepää Keskkool
57
2593
Marko Harjak
7
Kärdla Keskkool
57
2593
Angelika Hindreus
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
57
2593
Kadri Kaarlõp
7
Toila Keskkool
57
2593
Ireen Kangro
7
Lihula Gümnaasium
57
2593
Taavi Kiisk
7
Saku Keskkool
57
2593
Viljar Kivikal
7
Tallinna Reaalkool
57
2593
Margus Kivisalu
7
Uhtna Põhikool
57
2593
Sergei Kravtshenko
7
Vändra Gümnaasium
57
2593
Anneli Kurm
7
Paide Ühisgümnaasium
57
2593
Lauri Lättemäe
7
Saku Keskkool
57
2593
Peep Lees
7
Palade Põhikool
57
2593
Heiki Nikkel
7
Tallinna 49. Keskkool
57
2593
Reelika Niklas
7
Nõva Põhikool
57
2593
Evelin Nugis
7
Purdi Põhikool
57
2593
Agnes Orumaa
7
Valga Gümnaasium
57
2593
Hilli Orumaa
7
Nõva Põhikool
57
2593
Katrin Oskar
7
Kõrveküla Põhikool
57
2593
Imre Ossul
7
Nõo Põhikool
57
2593
Helen Õun
7
Haljala Keskkool
57
2593
Kristi Palm
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
57
2593
Angela Pärle
7
Antsla Keskkool
57
2593
Airis Pärnaste
7
Haljala Keskkool
57
2593
Mark Paves
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
57
2593
Toomas Randoja
7
Narva Eesti Gümnaasium
57
2593
Laura Sarap
7
Tallinna Nõmme Põhikool
57
2593
Tarvi Sikk
7
Vastseliina Keskkool
57
2593
Sander Soitu
7
Salla Põhikool
57
2593
Igor Sovestnõi
7
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
57
2593
Iris Stern
7
Tartu 10. Keskkool
57
2593
Ülle Türner
7
Lihula Gümnaasium
57
2593
Madis Tuuder
7
Toila Keskkool
57
2593
Nele Vänzel
7
Antsla Keskkool
57
2593
Allan Veltmann
7
Raeküla Keskkool
57
2593
Eike Volke
7
Kivimäe Põhikool
57
2593
Alar Zubarev
7
Tamsalu Gümnaasium
57
2593
Thea Aalmaa
8
Viira Põhikool
57
2593
Aimar Alaver
8
Kääpa Põhikool
57
2593
Reino Altrov
8
Liivalaia Keskkool
57
2593
Darja Fetissova
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
57
2593
Karmen Galeta
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
57
2593
Natalja Gluhhova
8
Jõhvi Vene Gümnaasium
57
2593
Ragnar Grents
8
Tali Põhikool
57
2593
Annika Gull
8
Tartu Kommertsgümnaasium
57
2593
Berit Hiieväli
8
Lihula Gümnaasium
57
2593
Meelis Hunt
8
Puiatu Põhikool
57
2593
Nadezhda Judina
8
Jõhvi Vene Gümnaasium
57
2593
Tiiu Kaevats
8
Nõva Põhikool
57
2593
Kadi Kalk
8
Haapsalu Gümnaasium
57
2593
Karel Kitsik
8
Parksepa Keskkool
57
2593
Briti Klimberg
8
Haapsalu Gümnaasium
57
2593
Jelena Kozlova
8
Kiviõli 2. Keskkool
57
2593
Inna Kulakova
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
57
2593
Sirje Kupp
8
Tartu 15. Keskkool
57
2593
Kadri Ladva
8
Abja Keskkool
57
2593
Elis Laine
8
Võru Kesklinna Kool
57
2593
Kadri Laud
8
Vinni-Pajusti Gümnaasium
57
2593
Kadri Leek
8
Ruusa Põhikool
57
2593
Innar Liiv
8
Tallinna 21. Keskkool
57
2593
Villu Lukk
8
Alatskivi Keskkool
57
2593
Kelli Maar
8
Lehtse Põhikool
57
2593
Terje Mander
8
Tallinna 54. Keskkool
57
2593
Maret Milistver
8
Kärstna Põhikool
57
2593
Katri Paas
8
Tartu Tamme Gümnaasium
57
2593
Jekaterina Peus
8
Kiviõli 2. Keskkool
57
2593
Paula Reemann
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
57
2593
Kersti Reshetnjak
8
Sindi Keskkool
57
2593
Erki Russak
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
57
2593
Helen Ruus
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
57
2593
Veiko Saar
8
Lihula Gümnaasium
57
2593
Viktoria Safonova
8
Tallinna Ehte Keskkool
57
2593
Tarmo Saremat
8
Rakvere Gümnaasium
57
2593
Diina Savtshuk
8
Tallinna 65. Keskkool
57
2593
Eva-Maria Sentifoli
8
Kalamaja Põhikool
57
2593
Lemme Täll
8
Valga Gümnaasium
57
2593
Elar Tovstik
8
Vinni-Pajusti Gümnaasium
57
2593
Ringa Vaan
8
Vändra Gümnaasium
57
2593
Raiko Vaher
8
Valga Gümnaasium
57
2593
Rica Varul
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
57
2593
Berit Villemson
8
Tartu 10. Keskkool
57
2593
Merle Visak
8
Tartu Kommertsgümnaasium
57
2593
Kadri Voolaid
8
Haapsalu Gümnaasium
57
2593
Martin Dimitrejev
9
Lepistu Põhikool
57
2593
Madis Jõõger
9
Parksepa Keskkool
57
2593
Kirsti Kislenko
9
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
57
2593
Erle Kõiv
9
Kildu Põhikool
57
2593
Kaido Kübarsepp
9
Ambla Põhikool
57
2593
Krista Kulev
9
Tamsalu Gümnaasium
57
2593
Merle Norvik
9
Viitina Põhikool
57
2684
Jaanika Ain
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
56
2684
Taavet Apsolon
7
Kõrveküla Põhikool
56
2684
Kätrin Beljajev
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
56
2684
Eero Biider
7
Haljala Keskkool
56
2684
Veronika Derevtsova
7
Kiviõli 2. Keskkool
56
2684
Liina Esop
7
Tallinna 49. Keskkool
56
2684
Ketlin Ilau
7
Raeküla Keskkool
56
2684
Helmeri Indla
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
56
2684
Albert Jegorõtshev
7
Uhtna Põhikool
56
2684
Siia Junson
7
Sindi Keskkool
56
2684
Merle Kaldmae
7
Kalamaja Põhikool
56
2684
Jaanus Kaldoja
7
Räpina Ühisgümnaasium
56
2684
Raili Kruusimaa
7
Taebla Gümnaasium
56
2684
Marko Kuusik
7
Tartu 14. Keskkool
56
2684
Kristel Lääts
7
Valga Gümnaasium
56
2684
Martin Leibur
7
Tallinna 49. Keskkool
56
2684
Piret Lepik
7
Kalamaja Põhikool
56
2684
Jaanika Lilienberg
7
Tallinna Nõmme Põhikool
56
2684
Mairi Lombiots
7
Tartu 10. Keskkool
56
2684
Maritta Maalt
7
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
56
2684
Triin Madisson
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
56
2684
Riho Miloserdov
7
Tallinna Nõmme Põhikool
56
2684
Piret Mitt
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
56
2684
Rasmus Nahkur
7
Raeküla Keskkool
56
2684
Janika Orav
7
Tartu Veeriku Põhikool
56
2684
Oskar Pihlik
7
Tallinna Reaalkool
56
2684
Katrin Piiri
7
Nõo Põhikool
56
2684
Maarika Pskovitsh
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
56
2684
Teele Puusepp
7
Haljala Keskkool
56
2684
Silver Püvi
7
Räpina Ühisgümnaasium
56
2684
Reio Rajaveer
7
Ambla Põhikool
56
2684
Meelis Rätsep
7
Luunja Keskkool
56
2684
Kaisi Soitu
7
Kalamaja Põhikool
56
2684
Martin Shtsherbakov
7
Tartu 15. Keskkool
56
2684
Krista Talvis
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
56
2684
Raido Tammemäe
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
56
2684
Tanel Tomingas
7
Kadrina Keskkool
56
2684
Tauno Tõntsel
7
Tartu Veeriku Põhikool
56
2684
Urmo Ustav
7
Elva Gümnaasium
56
2684
Jelena Golubnitshaja
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
56
2684
Janno Häggblom
8
Abja Keskkool
56
2684
Indrek Hansen
8
Väätsa Põhikool
56
2684
Kristi Holler
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
56
2684
Kadri Jõgi
8
Rakvere Gümnaasium
56
2684
Aet Kagula
8
Toila Keskkool
56
2684
Peeter Kass
8
Kärstna Põhikool
56
2684
Indrek Kazantsev
8
Saaremaa Ühisgümnaasium
56
2684
Kaidi Kuresoo
8
Peetri Põhikool
56
2684
Kairi Kurm
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
56
2684
Erik Laes
8
J. Westholmi Keskkool
56
2684
Liis Laur
8
Holstre Põhikool
56
2684
Reet Lehtla
8
Tartu Veeriku Põhikool
56
2684
Indrek Leinuste
8
Tallinna 49. Keskkool
56
2684
Kreete Mägi
8
Tallinna Nõmme Põhikool
56
2684
Annely Mägipõld
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
56
2684
Jevgeni Maltsev
8
Rakvere Vene Gümnaasium
56
2684
Janek Meldjuk
8
Kiviõli 2. Keskkool
56
2684
Piret Mihhailov
8
Tallinna 54. Keskkool
56
2684
Kaspar Mustkivi
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
56
2684
Maibrid Ojaniit
8
Ambla Põhikool
56
2684
Martin Ots
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
56
2684
Meeri Pennar
8
Nõo Põhikool
56
2684
Kristjan Pihu
8
Kärstna Põhikool
56
2684
Margus Piilmann
8
Virtsu Põhikool
56
2684
Marina Sang
8
Vändra Gümnaasium
56
2684
Tanel Sepajõe
8
Muuga Põhikool
56
2684
Merit Sergejev
8
Tallinna 21. Keskkool
56
2684
Inga Sikk
8
Vastseliina Keskkool
56
2684
Agne Talvoja
8
Tallinna 54. Keskkool
56
2684
Kristi Timak
8
Lehtse Põhikool
56
2684
Maile Tohu
8
Nõo Põhikool
56
2684
Ave Varis
8
Laupa Põhikool
56
2684
Triinu Velbaum
8
Karksi-Nuia Gümnaasium
56
2684
Eva-Brit Bergmann
9
Põltsamaa Ühisgümnaasium
56
2684
Jaanika Hollo
9
Peetri Põhikool
56
2684
Deniss Jelissejev
9
Tallinna 38. Põhikool
56
2684
Maris Kirss
9
Palade Põhikool
56
2684
Kalle Kivine
9
Antsla Keskkool
56
2684
Janis Laidla
9
Metsapoole Põhikool
56
2684
Pille Liblikmann
9
Karinu Põhikool
56
2684
Tea Lilium
9
Voore Põhikool
56
2684
Eilike Maarand
9
Märjamaa Keskkool
56
2684
Andres Maask
9
Nursi Põhikool
56
2684
Anzhela Movsesjan
9
Elva Gümnaasium
56
2684
Kerly Pärn
9
Haapsalu Gümnaasium
56
2684
Margit Pontus
9
Väätsa Põhikool
56
2684
Rene Raasuke
9
J. Westholmi Keskkool
56
2684
Kaie Ruul
9
Türi Majandusgümnaasium
56
2684
Annika Sarapuu
9
Vara Põhikool
56
2684
Kätlin Sinilind
9
Antsla Keskkool
56
2684
Stas Tarakanov
9
Tallinna 38. Põhikool
56
2684
Virge Villako
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
56
2776
Kermet Koorts
6
Puurmani Keskkool
55
2776
Monika Tikko
6
Kõpu Põhikool
55
2776
Kaisa Veenpere
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
55
2776
Margis Eeriksoo
7
Tali Põhikool
55
2776
Marek Eit
7
Võru Kesklinna Kool
55
2776
Marje Johanson
7
Nõo Põhikool
55
2776
Ivo Jürgenson
7
Puiatu Põhikool
55
2776
Maiki Jürisoo
7
Türi Majandusgümnaasium
55
2776
Rivo Kaljuvee
7
Tamsalu Gümnaasium
55
2776
Ott Kerge
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
55
2776
Kadri Kroon
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
55
2776
Kairi Külaots
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
55
2776
Margit Kutti
7
Tartu Veeriku Põhikool
55
2776
Margus Lasn
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
55
2776
Veroonika Leisson
7
Väike-Maarja Gümnaasium
55
2776
Marit Lepik
7
Otepää Keskkool
55
2776
Markus Mäeväli
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
55
2776
Astrid Matsina
7
Tallinna Nõmme Põhikool
55
2776
Mihkel Mikkelsaar
7
Tartu 15. Keskkool
55
2776
Edith Naarits
7
Viljandi Maagümnaasium
55
2776
Martin Nugis
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
55
2776
Leho Pärnapuu
7
Lähte Ühisgümnaasium
55
2776
Andres Pent
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
55
2776
Holger Roonemaa
7
Rakvere Gümnaasium
55
2776
Külli Rosenberg
7
Jäneda Põhikool
55
2776
Imre Saago
7
Tallinna Nõmme Põhikool
55
2776
Marika Salm
7
J. Westholmi Keskkool
55
2776
Rasmus Sütt
7
Antsla Keskkool
55
2776
Andrus Suve
7
Suure-Jaani Keskkool
55
2776
Raido Täht
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
55
2776
Martin Tereping
7
Risti Põhikool
55
2776
Raigo Tiik
7
Kiltsi Põhikool
55
2776
Rene Väärt
7
Tartu Veeriku Põhikool
55
2776
Aleksander Vassiljev
7
Tamsalu Gümnaasium
55
2776
Lea Zirk
7
Elva Gümnaasium
55
2776
Janika Aigro
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
55
2776
Jelena Belova
8
Tallinna 65. Keskkool
55
2776
Katrin Ekstein
8
Valga Gümnaasium
55
2776
Tomek Glõsenko
8
Vastseliina Keskkool
55
2776
Anu Hall
8
Võsu Põhikool
55
2776
Marios Hanson
8
Häädemeeste Keskkool
55
2776
Margus Härk
8
Valga Gümnaasium
55
2776
Joonas Jaanits
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
55
2776
Inna Jasintskaja
8
Kärdla Keskkool
55
2776
Krista Joonas
8
Alatskivi Keskkool
55
2776
Kaidi Kallion
8
Valga Gümnaasium
55
2776
Kristi Kilp
8
Tartu 15. Keskkool
55
2776
Margus Kiss
8
Tartu 10. Keskkool
55
2776
Karin Leppik
8
Rakvere Gümnaasium
55
2776
Juss-Kristjan Lüüs
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
55
2776
Ingrid Mõistus
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
55
2776
Klarika Niinberg
8
Karinu Põhikool
55
2776
Kurmet Paidra
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
55
2776
Tatjana Panitshkina
8
Võru 2. Keskkool
55
2776
Jane Parker
8
Märjamaa Keskkool
55
2776
Kristiina Peterson
8
Tallinna 54. Keskkool
55
2776
Merily Pihelbu
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
55
2776
Monika Pullerits
8
Otepää Keskkool
55
2776
Monica Räbinin
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
55
2776
Kaire Ratassepp
8
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
55
2776
Katrin Sell
8
Kivimäe Põhikool
55
2776
Irina Stepanova
8
Tallinna 38. Põhikool
55
2776
Triin Suvi
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
55
2776
Vivika Tapp
8
Sindi Keskkool
55
2776
Eve Tõnisots
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
55
2776
Dein-Tom Tõnsing
8
Tallinna 49. Keskkool
55
2776
Liina Topp
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
55
2776
Erli Umbsaar
8
Laupa Põhikool
55
2776
Merle Urblepp
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
55
2776
Velli Väära
8
Viru-Jaagupi Põhikool
55
2776
Kristina Valk
8
Kildu Põhikool
55
2776
Evelin Volmer
8
Tartu 15. Keskkool
55
2776
Larissa Anonen
9
Tallinna 38. Põhikool
55
2776
Ruve Heinaste
9
Peetri Põhikool
55
2776
Reelika Hulkko
9
Tartu 15. Keskkool
55
2776
Kristjan Jurss
9
Tartu 15. Keskkool
55
2776
Kadri Kaha
9
Raeküla Keskkool
55
2776
Heiko Küla
9
Tartu 15. Keskkool
55
2776
Andzelika Leppoja
9
Antsla Keskkool
55
2776
Tiit Lukk
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
55
2776
Kersti Podmoshenski
9
Kohtla-Järve 1. Keskkool
55
2776
Laivo Potter
9
Parksepa Keskkool
55
2776
Ingrid Rasmann
9
Karinu Põhikool
55
2776
Peeter Vain
9
Kivimäe Põhikool
55
2860
Mari-Liis Jädal
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
54
2860
Monika Koks
6
Kivimäe Põhikool
54
2860
Otto Narusing
6
J. Westholmi Keskkool
54
2860
Kristi Ankru
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
54
2860
Mari Esnar
7
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
54
2860
Esko Haas
7
Raeküla Keskkool
54
2860
Jane Kaljus
7
Toila Keskkool
54
2860
Riina Kallas
7
Väätsa Põhikool
54
2860
Rait Karu
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
54
2860
Stina Kattai
7
Nõo Põhikool
54
2860
Gudrun Kaukver
7
Paide Ühisgümnaasium
54
2860
Helina Kihva
7
Nõo Põhikool
54
2860
Kadri Kirikmäe
7
Laupa Põhikool
54
2860
Peep Kollo
7
J. Westholmi Keskkool
54
2860
Reijo Kurik
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
54
2860
Tõnis Lipp
7
Maidla Põhikool
54
2860
Errki Markus
7
Kärstna Põhikool
54
2860
Andres Meikar
7
Võsu Põhikool
54
2860
Regina Mõlder
7
Aravete Keskkool
54
2860
Nele Pallo
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
54
2860
Indrek Ploom
7
Nõo Põhikool
54
2860
Eiko Polikarpus
7
Kuuste Põhikool
54
2860
Svetlana Postjakova
7
Kallaste Keskkool
54
2860
Margus Rätsepp
7
Vändra Gümnaasium
54
2860
Katrin Ritso
7
Elva Gümnaasium
54
2860
Margarita Spitshakova
7
Tallinna 38. Põhikool
54
2860
Jane Tikk
7
Tartu 10. Keskkool
54
2860
Signe Urgard
7
Lähte Ühisgümnaasium
54
2860
Vitali Vorobjov
7
Suure-Jaani Keskkool
54
2860
Ott Artel
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
54
2860
Andres Asser
8
Tartu Miina Härma Gümnaasium
54
2860
Liia Atna
8
Pärnu Ühisgümnaasium
54
2860
Valentina Dushkevitsh
8
Jõhvi Vene Gümnaasium
54
2860
Erkki Hirsnik
8
Tartu Veeriku Põhikool
54
2860
Tiit Kabin
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
54
2860
Reili Kasela
8
Retla Põhikool
54
2860
Taavi Kelder
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
54
2860
Ülle Kurg
8
Retla Põhikool
54
2860
Herki Mäll
8
Metsapoole Põhikool
54
2860
Heli Orujärv
8
Kärstna Põhikool
54
2860
Maili Palubinskas
8
Kõrveküla Põhikool
54
2860
Tanel Pärnamets
8
Kõpu Põhikool
54
2860
Allan Pilter
8
Tallinna 54. Keskkool
54
2860
Triin Priimägi
8
Tartu 14. Keskkool
54
2860
Maris Rõmmel
8
Palade Põhikool
54
2860
Veiko Solman
8
Tartu 15. Keskkool
54
2860
Vaimar Tamberg
8
Võru Kesklinna Kool
54
2860
Kaia Tammekänd
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
54
2860
Kristjan Tolmats
8
Tallinna 54. Keskkool
54
2860
Tiina Tomingas
8
Väike-Maarja Gümnaasium
54
2860
Mikk Truija
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
54
2860
Andrei Tshistjakov
8
Tallinna Mustamäe Reaalkool
54
2860
Anneli Tuisk
8
Haapsalu Gümnaasium
54
2860
Janina Vaitti
8
Sindi Keskkool
54
2860
Tarmo Velsker
8
Purdi Põhikool
54
2860
Pille Veski
8
Tartu 15. Keskkool
54
2860
Aiko Aigro
9
Põltsamaa Ühisgümnaasium
54
2860
Lys Lõhmus
9
Laupa Põhikool
54
2860
Marje Mets
9
Elva Gümnaasium
54
2860
Marko Miller
9
Kalamaja Põhikool
54
2860
Ailet Õis
9
Vinni-Pajusti Gümnaasium
54
2860
Rain Rauk
9
Kivimäe Põhikool
54
2860
Katrin Tüllinen
9
Viljandi Maagümnaasium
54
2923
Oliver Reidla
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
53
2923
Helen Tauts
6
Kõpu Põhikool
53
2923
Verner Uibo
6
Pärnu Koidula Gümnaasium
53
2923
Priit Aavik
7
Väätsa Põhikool
53
2923
Kätrin Hanschmidt
7
Kildu Põhikool
53
2923
Risto Jõgi
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
53
2923
Kathy Jürivete
7
Tallinna Nõmme Põhikool
53
2923
Jüri Kivistik
7
Maidla Põhikool
53
2923
Kätlin Kodusalu
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
53
2923
Helle Kurg
7
Retla Põhikool
53
2923
Külli Kurm
7
Tali Põhikool
53
2923
Steve Leets
7
Nõo Põhikool
53
2923
Veiko Lepp
7
Väätsa Põhikool
53
2923
Vilvia Meister
7
Kärstna Põhikool
53
2923
Lauri Noor
7
Tallinna Pääsküla Keskkool
53
2923
Andres Ojalill
7
Kõrveküla Põhikool
53
2923
Arvi Sadam
7
Lähte Ühisgümnaasium
53
2923
Heleri Sander
7
Väike-Maarja Gümnaasium
53
2923
Ksenja Tarasova
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
53
2923
Karen Tohv
7
Abja Keskkool
53
2923
Niina Torhova
7
Tallinna 38. Põhikool
53
2923
Raivo Välli
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
53
2923
Merje Vill
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
53
2923
Olga Volkova
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
53
2923
Airi Allika
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
53
2923
Marko Bulak
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
53
2923
Julia Fjodorova
8
Rakvere Vene Gümnaasium
53
2923
Jelen Gerdiga
8
Haapsalu Gümnaasium
53
2923
Pavel Imukin
8
Tallinna 38. Põhikool
53
2923
Anne Jääger
8
Tartu Tamme Gümnaasium
53
2923
Kaidi Jakobson
8
Mustla Keskkool
53
2923
Andrus Karu
8
Tallinna 54. Keskkool
53
2923
Helina Kibar
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
53
2923
Marge Kiiskman
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
53
2923
Helen Kivisild
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
53
2923
Sergei Kolesnik
8
Tallinna Mustamäe Reaalkool
53
2923
Rita Kravtsev
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
53
2923
Ly Lassel
8
Tallinna 37. Keskkool
53
2923
Silver Lodi
8
Paide Gümnaasium
53
2923
Toomas Maks
8
Tallinna Tõnismäe Reaalkool
53
2923
Toomas Mastik
8
Räpina Ühisgümnaasium
53
2923
Elgiita Messi
8
Tartu 10. Keskkool
53
2923
Annika Nilb
8
Lihula Gümnaasium
53
2923
Leo Õnnepalu
8
Tallinna 37. Keskkool
53
2923
Andres Osula
8
Tallinna 21. Keskkool
53
2923
Remo Ott
8
Retla Põhikool
53
2923
Merlin Paabel
8
Väätsa Põhikool
53
2923
Janika Pällo
8
Narva Eesti Gümnaasium
53
2923
Pirit Pikker
8
Raeküla Keskkool
53
2923
Nikolai Pulman
8
Rakvere Vene Gümnaasium
53
2923
Kristiina Ravel
8
Kiltsi Põhikool
53
2923
Talvi Roasto
8
Käina Põhikool
53
2923
Tuuli Saaremets
8
Võru Kesklinna Kool
53
2923
Siiri Saarmäe
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
53
2923
Katrin Saarts
8
Tallinna 54. Keskkool
53
2923
Tatjana Semjonova
8
Rakvere Vene Gümnaasium
53
2923
Margus Sootla
8
Nõo Põhikool
53
2923
Priit Tuvike
8
Tartu 14. Keskkool
53
2923
Maarius Valts
8
Nõo Põhikool
53
2923
Nele Zaitsev
8
Vändra Gümnaasium
53
2923
Angela Arak
9
Pärsti Põhikool
53
2923
Alar Avloi
9
Tamsalu Gümnaasium
53
2923
Raili Hurt
9
Valga Gümnaasium
53
2923
Karine Kippus
9
Põltsamaa Ühisgümnaasium
53
2923
Geidi Kruusmann
9
Tamsalu Gümnaasium
53
2923
Marti Kuusemets
9
Ambla Põhikool
53
2923
Reelika Lend
9
Tallinna Nõmme Põhikool
53
2923
Airi Mihhailova
9
Kärstna Põhikool
53
2923
Raul Õismaa
9
Kalamaja Põhikool
53
2923
Pille Rika
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
53
2923
Marit Ristmägi
9
Taebla Gümnaasium
53
2923
Andres Talts
9
Väätsa Põhikool
53
2923
Inge Tiits
9
Tallinna 38. Põhikool
53
2996
Tiit Kuuskemäe
6
J. Westholmi Keskkool
52
2996
Oliver Ait
7
Viitina Põhikool
52
2996
Hanna-Barbara Allikas
7
Pärnu Ühisgümnaasium
52
2996
Adelin Anni
7
Tallinna 49. Keskkool
52
2996
Pille Arukask
7
Häädemeeste Keskkool
52
2996
Ivar Esula
7
Vändra Gümnaasium
52
2996
Lilian Gordon
7
Tallinna 49. Keskkool
52
2996
Anna-Mia Ilves
7
Viru-Jaagupi Põhikool
52
2996
Aveli Jänes
7
Valga Gümnaasium
52
2996
Steven Jentson
7
Nõo Põhikool
52
2996
Siim Kadak
7
Mustla Keskkool
52
2996
Ingrid Karel
7
Lihula Gümnaasium
52
2996
Mari-Liis Karpender
7
Türi Majandusgümnaasium
52
2996
Marko Kasuk
7
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
52
2996
Elite Kibiltaite
7
Otepää Keskkool
52
2996
Sten Krehov
7
Vinni-Pajusti Gümnaasium
52
2996
Tarmo Lepik
7
Suure-Jaani Keskkool
52
2996
Laura Mähar
7
Vinni-Pajusti Gümnaasium
52
2996
Marko Mälberg
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
52
2996
Priit Martnson
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
52
2996
Evelin Märtson
7
Otepää Keskkool
52
2996
Marian Märtson
7
Otepää Keskkool
52
2996
Katlin Merelaid
7
Tallinna 49. Keskkool
52
2996
Elina Nikkel
7
Lihula Gümnaasium
52
2996
Maido Rüütel
7
Narva Eesti Gümnaasium
52
2996
Evelin Saal
7
Pärnjõe Põhikool
52
2996
Stella Salula
7
Tallinna 54. Keskkool
52
2996
Sten Silla
7
Tallinna Reaalkool
52
2996
Rando Tomingas
7
Lihula Gümnaasium
52
2996
Kristel Trolla
7
Võru Kesklinna Kool
52
2996
Sten Vabrit
7
Sindi Keskkool
52
2996
Toomas Valdt
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
52
2996
Mati Veeväli
7
Rakvere Gümnaasium
52
2996
Lauri Allika
8
Kullamaa Keskkool
52
2996
Paul Basmanov
8
Viru-Jaagupi Põhikool
52
2996
Valeri Dmitrijev
8
Kiviõli 2. Keskkool
52
2996
Vahur Käst
8
Võru Kesklinna Kool
52
2996
Gerli Konsa
8
Tartu 15. Keskkool
52
2996
Annika Kukk
8
Tallinna 54. Keskkool
52
2996
Raido Kutsar
8
Otepää Keskkool
52
2996
Ahti Lepp
8
Kärstna Põhikool
52
2996
Jana Lill
8
Tallinna Nõmme Põhikool
52
2996
Nadija Manzos
8
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
52
2996
Erki Mõisa
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
52
2996
Triin Müür
8
Viira Põhikool
52
2996
Aivo Niine
8
Märjamaa Keskkool
52
2996
Laura Pikorainen
8
Lihula Gümnaasium
52
2996
Helen Püüe
8
Tallinna Reaalkool
52
2996
Kristiina Rand
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
52
2996
Siim Reinike
8
Tamsalu Gümnaasium
52
2996
Villu Röös
8
Elva Gümnaasium
52
2996
Helen Saar
8
Viitina Põhikool
52
2996
Jaan Saar
8
Tallinna 37. Keskkool
52
2996
Alo Sannik
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
52
2996
Irina Sharonova
8
Kiviõli 2. Keskkool
52
2996
Kaarel Suuk
8
Raeküla Keskkool
52
2996
Janne Suve
8
Aravete Keskkool
52
2996
Airika Tops
8
Karksi-Nuia Gümnaasium
52
2996
Mariana Väärtnõu
8
Karinu Põhikool
52
2996
Virgo Vaible
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
52
2996
Ilona Voropajeva
8
Narva Eesti Gümnaasium
52
2996
Ave Aun
9
Vara Põhikool
52
2996
Rain Haviko
9
Karinu Põhikool
52
2996
Jane Jaakson
9
Vinni-Pajusti Gümnaasium
52
2996
Taavi Jakobson
9
Nõo Põhikool
52
2996
Signe Jeedas
9
Pärsti Põhikool
52
2996
Allan Kalamees
9
Haapsalu Gümnaasium
52
2996
Dagmar Kleinert
9
Tartu 15. Keskkool
52
2996
Jelena Kokareva
9
Tallinna 65. Keskkool
52
2996
Maritta Must
9
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
52
2996
Mari Paes
9
Palade Põhikool
52
2996
Erki Palusoo
9
Kuuste Põhikool
52
2996
Evelin Pukspuu
9
Aravete Keskkool
52
2996
Diana Vaab
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
52


VII osa: kohad 3070-3459, punktid 51-44


Palume saata kõik küsimused, märkused ja ettepanekud aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 27.11.1996. a.