"Känguru" 1996. a. üldprotokoll (VII osa)


Koht
Nimi
Klass
Kool
Kokku
3070
Peeter Kurm
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
51
3070
Ingrid Nielsen
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
51
3070
Mariann Ahuna
7
Paide Ühisgümnaasium
51
3070
Rein Aksim
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
51
3070
Angelica Averjanov
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
51
3070
Henri Bakler
7
Rakvere Gümnaasium
51
3070
Pille Hunt
7
Tamsalu Gümnaasium
51
3070
Ivi Insler
7
Väike-Maarja Gümnaasium
51
3070
Ken Järveoja
7
Elva Gümnaasium
51
3070
Egert Juuse
7
Tallinna Üldgümnaasium
51
3070
Kersti Kannela
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
51
3070
Marit Kannelmäe
7
Tallinna 49. Keskkool
51
3070
Liisi Karrago
7
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
51
3070
Tanel Kivest
7
Vändra Gümnaasium
51
3070
Kristi Koppel
7
Ambla Põhikool
51
3070
Heiko Kossmann
7
Nõo Põhikool
51
3070
Keit Kübarsepp
7
Lähte Ühisgümnaasium
51
3070
Martin Lempu
7
Tamsalu Gümnaasium
51
3070
Tiina Moseshvili
7
Tallinna Nõmme Põhikool
51
3070
Helen Niklus
7
Puurmani Keskkool
51
3070
Anna-Liisa Peikolainen
7
Rakvere Gümnaasium
51
3070
Kati Püvi
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
51
3070
Artur Raig
7
Elva Gümnaasium
51
3070
Helen Reidla
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
51
3070
Gert Saarse
7
Puurmani Keskkool
51
3070
Christel Sein
7
Karinu Põhikool
51
3070
Armin Siilivask
7
Aravete Keskkool
51
3070
Helina Tamberg
7
Ridala Põhikool
51
3070
Maile Tasa
7
Tallinna Nõmme Põhikool
51
3070
Toomas Triisa
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
51
3070
Jalmar Ula
7
Palade Põhikool
51
3070
Hanno Vabamäe
7
Kalamaja Põhikool
51
3070
Koit Vaino
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
51
3070
Gerrit Veeberg
7
Türi Majandusgümnaasium
51
3070
Katti Adler
8
Võsu Põhikool
51
3070
Ardi Arus
8
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
51
3070
Geiri Aug
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
51
3070
Tõnis Jürimäe
8
Nõo Põhikool
51
3070
Ahti Kandima
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
51
3070
Ken Kärg
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
51
3070
Grete-Liis Laanet
8
Tallinna 54. Keskkool
51
3070
Merilin Laud
8
Holstre Põhikool
51
3070
Kristel Leivo
8
Põlva Keskkool
51
3070
Viljar Lohu
8
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
51
3070
Heli Mängel
8
Sindi Keskkool
51
3070
Liina Mauring
8
Tartu Tamme Gümnaasium
51
3070
Kadri Mell
8
Haapsalu Gümnaasium
51
3070
Stella Polikarpus
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
51
3070
Tanel Priimägi
8
Kullamaa Keskkool
51
3070
Helen Ree
8
Kivimäe Põhikool
51
3070
Kati Saar
8
Mustla Keskkool
51
3070
Vitali Sergejev
8
Tallinna 38. Põhikool
51
3070
Taavi Ujok
8
Retla Põhikool
51
3070
Grete Vatsel
8
Paide Ühisgümnaasium
51
3070
Kerstin Vissor
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
51
3070
Merje Anton
9
Põltsamaa Ühisgümnaasium
51
3070
Sergei Gurjev
9
Tallinna 38. Põhikool
51
3070
Liis Keskküla
9
Tallinna Rahumäe Põhikool
51
3070
Vambola Krigul
9
Tallinna 54. Keskkool
51
3070
Julia Lavrjuk
9
Tallinna 38. Põhikool
51
3070
Liana Peegel
9
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
51
3070
Ragnar Sarapuu
9
Nõo Põhikool
51
3070
Maria Seemandi
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
51
3070
Kadri Zolotov
9
Taebla Gümnaasium
51
3134
Mihkel Kikerpill
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
50
3134
Laura Leppik
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
50
3134
Margit Matsalu
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
50
3134
Marii Assavi
7
Kadrina Keskkool
50
3134
Indrek Karel
7
Lihula Gümnaasium
50
3134
Jaanus Kari
7
Kadrina Keskkool
50
3134
Merylin Kiviselg
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
50
3134
Marju Metssalu
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
50
3134
Lehar Oha
7
Viljandi Maagümnaasium
50
3134
Pirgit Palk
7
Antsla Keskkool
50
3134
Kersti Pedak
7
Lähte Ühisgümnaasium
50
3134
Raili Piirma
7
Kalamaja Põhikool
50
3134
Risto Puronen
7
J. Westholmi Keskkool
50
3134
Mihkel Saar
7
Vinni-Pajusti Gümnaasium
50
3134
Ants Soone
7
Tallinna 54. Keskkool
50
3134
Oksana Staltsova
7
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
50
3134
Mart Taska
7
Jäneda Põhikool
50
3134
Kristi Teedla
7
Tallinna Nõmme Põhikool
50
3134
Riho Teidla
7
Võru Kesklinna Kool
50
3134
Aile Tempel
7
Türi Majandusgümnaasium
50
3134
Kadri Udam
7
Kodila Põhikool
50
3134
Kerli Udu
7
Viru-Jaagupi Põhikool
50
3134
Raiko Veisberg
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
50
3134
Helle Blum
8
Nursi Põhikool
50
3134
Lauri Henno
8
Tartu 14. Keskkool
50
3134
Heini Hulkka
8
Abja Keskkool
50
3134
Annely Jaanson
8
Haapsalu Gümnaasium
50
3134
Alar Jantsikene
8
Valga Gümnaasium
50
3134
Raun Juurikas
8
Tallinna 37. Keskkool
50
3134
Kristo Karilaid
8
Tallinna Reaalkool
50
3134
Leen Kruus
8
Lihula Gümnaasium
50
3134
Dagmar Kubre
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
50
3134
Raiko Leosk
8
Nõo Põhikool
50
3134
Veera Levtshenko
8
Rakvere Vene Gümnaasium
50
3134
Melena Liivet
8
Haapsalu Gümnaasium
50
3134
Viktor Muzakk0
8
Rakvere Vene Gümnaasium
50
3134
Raul Orav
8
Rakvere Gümnaasium
50
3134
Ele Õunpuu
8
Haapsalu Gümnaasium
50
3134
Piret Pais
8
Viira Põhikool
50
3134
Kairi Papstel
8
Paide Gümnaasium
50
3134
Kadri Pihlak
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
50
3134
Janar Randmaa
8
Sindi Keskkool
50
3134
Regina Sepp
8
Tallinna Nõmme Põhikool
50
3134
Mari-Liis Sesmin
8
Tallinna 37. Keskkool
50
3134
Siret Suur
8
Kuuste Põhikool
50
3134
Janno Toom
8
Põlva Keskkool
50
3134
Anzhela Tsaregorodtseva
8
Võru 2. Keskkool
50
3134
Margit Kreela
9
Räpina Ühisgümnaasium
50
3134
Hando Laansoo
9
Liivalaia Keskkool
50
3134
Kadri Randver
9
Valga Gümnaasium
50
3134
Mikk Rattasepp
9
Tartu 15. Keskkool
50
3134
Jaan Reinhold
9
Tallinna Järveotsa Keskkool
50
3186
Mariliis Aigro
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
49
3186
Steen Jürgenson
7
J. Westholmi Keskkool
49
3186
Katri Jürisoo
7
Nõo Põhikool
49
3186
Kai Kaskor
7
Palade Põhikool
49
3186
Kaidi Kollak
7
Otepää Keskkool
49
3186
Simmo Kullerkupp
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
49
3186
Eva Mägi
7
Tartu Veeriku Põhikool
49
3186
Veiko Merisalu
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
49
3186
Martin Miido
7
Tallinna Nõmme Põhikool
49
3186
Rene Morozov
7
Otepää Keskkool
49
3186
Triin Paju
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
49
3186
Helen Pajuste
7
Nõva Põhikool
49
3186
Helely Pärn
7
Kalamaja Põhikool
49
3186
Priit Pikk
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
49
3186
Kristi Priisalu
7
Väätsa Põhikool
49
3186
Maris Puide
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
49
3186
Liisi Pungas
7
Maidla Põhikool
49
3186
Helve Rammul
7
Tallinna Pääsküla Keskkool
49
3186
Ahto Raudla
7
Võsu Põhikool
49
3186
Helen Saag
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
49
3186
Meelis Sikk
7
Kõrveküla Põhikool
49
3186
Sirli Soidla
7
Jäneda Põhikool
49
3186
Üllar Soom
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
49
3186
Piret Soosaar
7
Tallinna Nõmme Põhikool
49
3186
Janika Tammai
7
Karinu Põhikool
49
3186
Janek Teito
7
Taebla Gümnaasium
49
3186
Ove Timmer
7
Vändra Gümnaasium
49
3186
Kaja Tõnisson
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
49
3186
Kerli Tsõbin
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
49
3186
Veronika Veersalu
7
Kehtna Põhikool
49
3186
Mairi Vunukainen
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
49
3186
Kristo Altmäe
8
Tallinna 49. Keskkool
49
3186
Liis Aud
8
Vändra Gümnaasium
49
3186
Artur Burjak
8
Tallinna 49. Keskkool
49
3186
Roman Glubokov
8
Rakvere Vene Gümnaasium
49
3186
Ulla Helin
8
Lihula Gümnaasium
49
3186
Laur Kaunissaare
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
49
3186
Meeli Keskküla
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
49
3186
Hannes Kõressaar
8
Puurmani Keskkool
49
3186
Liina Korpen
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
49
3186
Mari-Liis Kraubner
8
Tamsalu Gümnaasium
49
3186
Ermet Laev
8
Lihula Gümnaasium
49
3186
Karin Leht
8
Taebla Gümnaasium
49
3186
Andres Lilleste
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
49
3186
Mirjam Magnus
8
Tartu 15. Keskkool
49
3186
Helen Metsvaht
8
Elva Gümnaasium
49
3186
Priit Priisalu
8
Väätsa Põhikool
49
3186
Tõnis Rennu
8
Haapsalu Gümnaasium
49
3186
Andrus Sahk
8
Kõrveküla Põhikool
49
3186
Diana Sergejeva
8
Tallinna 38. Põhikool
49
3186
Anne Toome
8
Tallinna Nõmme Põhikool
49
3186
Aleksei Vlassov
8
Tallinna 38. Põhikool
49
3186
Maarika Lepaste
9
Valga Gümnaasium
49
3186
Priit Männiste
9
Mõniste Põhikool
49
3186
Kadi Remmelgas
9
Tallinna Nõmme Põhikool
49
3186
Angela Tisler
9
Puiatu Põhikool
49
3186
Veiko Vesi
9
Räpina Ühisgümnaasium
49
3244
Erko Aaberg
7
Kalamaja Põhikool
48
3244
Selena Afanasjeva
7
Võnnu Keskkool
48
3244
Margit Auväärt
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
48
3244
Ants Heinsaar
7
Roela Keskkool
48
3244
Lauri Hummal
7
Võru Kesklinna Kool
48
3244
Andrus Ihermann
7
Lihula Gümnaasium
48
3244
Rivo Jürjo
7
Vändra Gümnaasium
48
3244
Kaupo Karel
7
Kalamaja Põhikool
48
3244
Gert Kolmar
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
48
3244
Merle Külv
7
Tartu Veeriku Põhikool
48
3244
Marten Kütt
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
48
3244
Erkki Laaneoks
7
Väätsa Põhikool
48
3244
Mario Lementa
7
Nõo Põhikool
48
3244
Kuldar Lepik
7
Kuuste Põhikool
48
3244
Taavi Lepikov
7
Ruusmäe Põhikool
48
3244
Veiko Liiv
7
Muuga Põhikool
48
3244
Helen Männisalu
7
Kivimäe Põhikool
48
3244
Ats Merila
7
Väike-Maarja Gümnaasium
48
3244
Märt Mettis
7
Tallinna Nõmme Põhikool
48
3244
Annika Rääts
7
Otepää Keskkool
48
3244
Kristjan Relvik
7
Tallinna Nõmme Põhikool
48
3244
Marvin Saul
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
48
3244
Jevgeni Savtshenko
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
48
3244
Jaanus Siim
7
Laekvere Põhikool
48
3244
Pavel Smulski
7
Tallinna Ehte Keskkool
48
3244
Kert Suiste
7
Otepää Keskkool
48
3244
Mari-Liis Tõnis
7
Viru-Jaagupi Põhikool
48
3244
Anna-Liis Toomei
7
Tallinna Nõmme Põhikool
48
3244
Rene Veskimäe
7
Elva Gümnaasium
48
3244
Maarit Abramson
8
Tallinna 21. Keskkool
48
3244
Heini Boitsov
8
Kääpa Põhikool
48
3244
Eve Jäär
8
Elva Gümnaasium
48
3244
Kelin Kamenjuk
8
Nõo Põhikool
48
3244
Airi Kontson
8
Tallinna Nõmme Põhikool
48
3244
Kerstin Kurn
8
Tallinna 54. Keskkool
48
3244
Age Lehter
8
Käina Põhikool
48
3244
Merike Männamaa
8
Palade Põhikool
48
3244
Merli Merilai
8
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
48
3244
Tõnu Näär
8
Häädemeeste Keskkool
48
3244
Ingrid Õunapuu
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
48
3244
Triin Pihlak
8
Lepistu Põhikool
48
3244
Siim Pikkmets
8
Lihula Gümnaasium
48
3244
Helina Post
8
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
48
3244
Karin Rauk
8
Tallinna 37. Keskkool
48
3244
Astrid Reni
8
Tartu 15. Keskkool
48
3244
Evelin Ringberg
8
Taebla Gümnaasium
48
3244
Triin Toom
8
Mõniste Põhikool
48
3244
Helen Uustalu
8
Ambla Põhikool
48
3244
Sirlin Valgi
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
48
3244
Andrei Vasselenko
8
Rakvere Vene Gümnaasium
48
3244
Elar Kaupmees
9
Mõniste Põhikool
48
3244
Andreas Rosenbaum
9
Tallinna 21. Keskkool
48
3244
Kristi Semm
9
Tartu 14. Keskkool
48
3297
Anastassia Shipilova
6
Tallinna Mustamäe Humanitaarkool
47
3297
Urmeko Aal
7
Uhtna Põhikool
47
3297
Matti Adoma
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
47
3297
Viktor Aspel
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
47
3297
Gerti Biltse
7
Muuga Põhikool
47
3297
Astra Eelmaa
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
47
3297
Birgit Hanson
7
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
47
3297
Tõnis Kaasik
7
Muuga Põhikool
47
3297
Ingrid Kõiv
7
Valga Gümnaasium
47
3297
Evely Kurvits
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
47
3297
Kaldo Küttmann
7
Lihula Gümnaasium
47
3297
Pirger Laur
7
Raeküla Keskkool
47
3297
Taavi Major
7
Uhtna Põhikool
47
3297
Julika Miitjan
7
Väätsa Põhikool
47
3297
Raul Mikkelsaar
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
47
3297
Olga Mohhova
7
Kiviõli 2. Keskkool
47
3297
Kersti Ordlik
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
47
3297
Marko Parts
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
47
3297
Taavi Põder
7
Valga Gümnaasium
47
3297
Meelis Põderson
7
Kärstna Põhikool
47
3297
Romet Puuram
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
47
3297
Kristi Salla
7
Kadrina Keskkool
47
3297
Piret Seen
7
Valga Gümnaasium
47
3297
Erdis Simson
7
Tallinna Nõmme Põhikool
47
3297
Allan Tart
7
Suure-Jaani Keskkool
47
3297
Priidu Teder
7
Saku Keskkool
47
3297
Madis Tolk
7
Tartu Veeriku Põhikool
47
3297
Kaur Treimann
7
Kalamaja Põhikool
47
3297
Raigo Veisberg
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
47
3297
Alar Viinalass
7
Nõo Põhikool
47
3297
Helge Annus
8
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
47
3297
Lemme Berkis
8
Tallinna Nõmme Põhikool
47
3297
Anna Dementjeva
8
Rakvere Vene Gümnaasium
47
3297
Raivo Grünbaum
8
Puiatu Põhikool
47
3297
Monika Hansen
8
Vändra Gümnaasium
47
3297
Rando Kristmann
8
Muuga Põhikool
47
3297
Viktor Lemes
8
Võru 2. Keskkool
47
3297
Vardo Mändla
8
Kullamaa Keskkool
47
3297
Ilonna Matvejeva
8
Tallinna 38. Põhikool
47
3297
Ivo Ots
8
Pärsti Põhikool
47
3297
Timo Paits
8
Vändra Gümnaasium
47
3297
Heilin Reimand
8
Tartu 14. Keskkool
47
3297
Margo Ruuma
8
Haljala Keskkool
47
3297
Kirsika Saunik
8
Haapsalu Gümnaasium
47
3297
Martti Tomberg
8
Tallinna 37. Keskkool
47
3297
Viktor Tshernikov
8
Tallinna 38. Põhikool
47
3297
Meeri Vaiksaar
8
Karksi-Nuia Gümnaasium
47
3297
Eda Vanakamar
8
Kõpu Põhikool
47
3297
Aleksander Velsh
8
Tallinna 54. Keskkool
47
3297
Mart Voltri
8
Tallinna 37. Keskkool
47
3297
Keiu Võsa
8
Abja Keskkool
47
3297
Jevgenia Hramova
9
Tallinna 65. Keskkool
47
3297
Kadi Lang
9
Tallinna 54. Keskkool
47
3350
Anti Antropov
7
Viljandi Maagümnaasium
46
3350
Jaak Eesmaa
7
Tallinna Nõmme Põhikool
46
3350
Maarja Freimann
7
Tallinna Nõmme Põhikool
46
3350
Andrei Grishtshenko
7
Tallinna Ehte Keskkool
46
3350
Margit Igel
7
Hiiu Põhikool
46
3350
Kristiina Jaansen
7
Salla Põhikool
46
3350
Madis Jäätma
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
46
3350
Timo Kalaus
7
Muuga Põhikool
46
3350
Kersti Kallak
7
Abja Keskkool
46
3350
Kristel Kallaste
7
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
46
3350
Küllike Kangur
7
Väike-Maarja Gümnaasium
46
3350
Raili Keiv
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
46
3350
Kati Kiis
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
46
3350
Lii Kinsiver
7
Väätsa Põhikool
46
3350
Katrin Kruusamäe
7
Roela Keskkool
46
3350
Tarvi Lepik
7
Viitina Põhikool
46
3350
Riin Lepp
7
Tallinna Nõmme Põhikool
46
3350
Lauri Lossmann
7
Vändra Gümnaasium
46
3350
Gerda Mölder
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
46
3350
Hälen Naarits
7
Tallinna 54. Keskkool
46
3350
Helena Nagel
7
Tallinna 54. Keskkool
46
3350
Simo Ollo
7
Pärnu Ühisgümnaasium
46
3350
Mehis Ottis
7
Nõo Põhikool
46
3350
Ave Pennonen
7
Jäneda Põhikool
46
3350
Anu Raux
7
Tallinna Nõmme Põhikool
46
3350
Andry Ringo
7
Pärnu Ühisgümnaasium
46
3350
Mirko Sild
7
Raeküla Keskkool
46
3350
Evert Sundoja
7
J. Westholmi Keskkool
46
3350
Kristi Väljaru
7
Kuuste Põhikool
46
3350
Maris Valma
7
Taebla Gümnaasium
46
3350
Aleksander Arusaar
8
Karinu Põhikool
46
3350
Ranner Eesmaa
8
Väätsa Põhikool
46
3350
Krista Ert
8
Tallinna 54. Keskkool
46
3350
Merit Helekivi
8
Nursi Põhikool
46
3350
Verno Kalur
8
Tallinna 37. Keskkool
46
3350
Piret Kivirand
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
46
3350
Gea Klaus
8
Tartu 15. Keskkool
46
3350
Liis-Erliken Liir
8
Tallinna 37. Keskkool
46
3350
Urmo Malmberg
8
Viru-Jaagupi Põhikool
46
3350
Karmen Maurus
8
Muuga Põhikool
46
3350
Ilmar Nahkur
8
Kodila Põhikool
46
3350
Berle Pimpernel
8
Tallinna 37. Keskkool
46
3350
Artur Priimann
8
Tallinna 54. Keskkool
46
3350
Kristi Räni
8
Kambja Põhikool
46
3350
Nele Saar
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
46
3350
Indrek Starshinov
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
46
3350
Margus Taada
8
Paide Gümnaasium
46
3350
Siret Tappo
8
Kambja Põhikool
46
3350
Indrek Teppan
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
46
3350
Kristjan Tiirik
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
46
3350
Tanel Tikan
8
Rakvere Gümnaasium
46
3350
Alar Türner
8
Lihula Gümnaasium
46
3350
Kadri Marttila
9
Viljandi Maagümnaasium
46
3350
Marek Päästel
9
Tõstamaa Keskkool
46
3350
Priit Põderson
9
Kärstna Põhikool
46
3405
Liina Palginõmm
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
45
3405
Mait Väljas
6
J. Westholmi Keskkool
45
3405
Elve Eesmäe
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
45
3405
Villu Freiberg
7
Palade Põhikool
45
3405
Triin Härma
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
45
3405
Alice Hirvela
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
45
3405
Maria Izbash
7
Tallinna 49. Keskkool
45
3405
Kristina Kauge
7
Tallinna 49. Keskkool
45
3405
Marek Kirnmann
7
Jäneda Põhikool
45
3405
Tanel Kriisa
7
Tartu 14. Keskkool
45
3405
Karmen Kroon
7
Kärstna Põhikool
45
3405
Anne Kutsar
7
Retla Põhikool
45
3405
Maksim Larin
7
Tallinna Ehte Keskkool
45
3405
Anne Lill
7
Tamsalu Gümnaasium
45
3405
Reijo Malinen
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
45
3405
Merle Mets
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
45
3405
Ingrid Nagel
7
Nõo Põhikool
45
3405
Madis Õuna
7
Jäneda Põhikool
45
3405
Aleksandr Petrov
7
Kiviõli 2. Keskkool
45
3405
Marge Raig
7
Nõo Põhikool
45
3405
Reelika Regi
7
Palade Põhikool
45
3405
Marina Slõkova
7
Kohtla-Järve 18. Keskkool
45
3405
Jelena Sokolenko
7
Kiviõli 2. Keskkool
45
3405
Cati Soonberg
7
Elva Gümnaasium
45
3405
Heidi Suurtee
7
Nõo Põhikool
45
3405
Maire Tohv
7
Retla Põhikool
45
3405
Anneli Truu
7
Ambla Põhikool
45
3405
Tatjana Tshaikina
7
Tallinna Ehte Keskkool
45
3405
Janek Aasma
8
Vändra Gümnaasium
45
3405
Tatjana Dolshenkova
8
Tallinna Ehte Keskkool
45
3405
Kaidi-Kaira Hunt
8
Tallinna 54. Keskkool
45
3405
Kaire Inno
8
Viru-Jaagupi Põhikool
45
3405
Kadri Järve
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
45
3405
Katri Kalde
8
Tallinna Nõmme Põhikool
45
3405
Kätlin Kolõtshev
8
Lihula Gümnaasium
45
3405
Kersti Lurich
8
Ruusa Põhikool
45
3405
Merili Malk
8
Tallinna 54. Keskkool
45
3405
Andres Methusalem
8
Tallinna 37. Keskkool
45
3405
Tiina Olo
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
45
3405
Triin Pala
8
Nõo Põhikool
45
3405
Mari-Liis Palu
8
Rakvere Gümnaasium
45
3405
Kaido Parv
8
Vara Põhikool
45
3405
Jelena Pavlova
8
Rakvere Vene Gümnaasium
45
3405
Taavi Ristimäe
8
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
45
3405
Christina Sein
8
Karinu Põhikool
45
3405
Henry Sisask
8
J. Westholmi Keskkool
45
3405
Kerli Solon
8
Tartu Veeriku Põhikool
45
3405
Kerli Viinalass
8
Nõo Põhikool
45
3405
Gerdi Voorel
8
Haapsalu Gümnaasium
45
3405
Marju Hütter
9
Nõo Põhikool
45
3405
Heiki Kalvik
9
Paide Ühisgümnaasium
45
3405
Piret Liblikmann
9
Karinu Põhikool
45
3405
Kati Mets
9
Viljandi Maagümnaasium
45
3405
Ester Valk
9
Kõpu Põhikool
45
3459
Andres Abakanov
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
44
3459
Mario Dobrus
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
44
3459
Heinika Holtsmeier
7
Retla Põhikool
44
3459
Martin Jaakson
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
44
3459
Jaak Järv
7
Kuuste Põhikool
44
3459
Kristina Karu
7
Valga Gümnaasium
44
3459
Mirkko Kiiss
7
Kadrina Keskkool
44
3459
Eva-Liisa Konno
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
44
3459
Sirli Kruusma
7
Jäneda Põhikool
44
3459
Marju Kuusik
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
44
3459
Eva Laks
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
44
3459
Mait Laur
7
Vändra Gümnaasium
44
3459
Viiu Lehtsalu
7
Jäneda Põhikool
44
3459
Inga Mäesaar
7
Võru Kesklinna Kool
44
3459
Aire Moorits
7
Kõrveküla Põhikool
44
3459
Jaana Pähkel
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
44
3459
Kerli Pärnaku
7
Valga Gümnaasium
44
3459
Reido Sepp
7
Kalamaja Põhikool
44
3459
Martin Tälli
7
J. Westholmi Keskkool
44
3459
Mirjam Tsine
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
44
3459
Monika Ungerson
7
Kärstna Põhikool
44
3459
Ave Uudmäe
7
Tamsalu Gümnaasium
44
3459
Ketlin Varkki
7
Rakvere Gümnaasium
44
3459
Raul Viigipuu
7
Kärdla Keskkool
44
3459
Alvina Zelenina
7
Rakvere Gümnaasium
44
3459
Marion Baumann
8
Tallinna Väike-Õismäe Keskkool
44
3459
Kajar Help
8
Põlva Keskkool
44
3459
Eero Järviste
8
Tallinna Reaalkool
44
3459
Rutt Kakum
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
44
3459
Kätlin Kliimann
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
44
3459
Priit Kumel
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
44
3459
Kristi Laht
8
Lehtse Põhikool
44
3459
Rainer Merisalu
8
Abja Keskkool
44
3459
Airi Perkmann
8
Tallinna 37. Keskkool
44
3459
Janar Raudsepp
8
Nõo Põhikool
44
3459
Mairo Romandi
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
44
3459
Kristel Rull
8
Puiatu Põhikool
44
3459
Riina Soilts
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
44
3459
Maksim Surkov
8
Kallaste Keskkool
44
3459
Annika Teras
8
Haapsalu Gümnaasium
44
3459
Marec Tinnuri
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
44
3459
Haldi Tuvi
8
Kildu Põhikool
44
3459
Aleksandr Zabnov
8
Tallinna 38. Põhikool
44
3459
Anne-Liis Kalpus
9
Kambja Põhikool
44
3459
Monika Kiop
9
Tallinna Kuristiku Keskkool
44


VIII osa: kohad 3504-3942, punktid 43-12


Palume saata kõik küsimused, märkused ja ettepanekud aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 27.11.1996. a.