"Känguru" 1996. a. üldprotokoll (VIII osa)


Koht
Nimi
Klass
Kool
Kokku
3504
Aliis Allas
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
43
3504
Raul Lahe
6
Pärnu Ülejõe Gümnaasium
43
3504
Susanna Sarv
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
43
3504
Mait Utsal
6
Meremäe Keskkool
43
3504
Liina Ilves
7
Nõo Põhikool
43
3504
Kalle Käbin
7
Kadrina Keskkool
43
3504
Ardo Kägu
7
Väätsa Põhikool
43
3504
Kristel Kodusalu
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
43
3504
Marika Kostabi
7
Pärnu Ühisgümnaasium
43
3504
Argo Kruusimaa
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
43
3504
Tiit Lepik
7
Valga Gümnaasium
43
3504
Raido Märtin
7
Tartu Veeriku Põhikool
43
3504
Ly Parv
7
Võru Kesklinna Kool
43
3504
Annes Pilden
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
43
3504
Carmen Pilli
7
Pärnjõe Põhikool
43
3504
Keiti Raudsepp
7
Tallinna Nõmme Põhikool
43
3504
Diana Saag
7
Purdi Põhikool
43
3504
Heli Sild
7
Lehtse Põhikool
43
3504
Merje Sirelpuu
7
Rakvere Gümnaasium
43
3504
Vitali Timoshenko
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
43
3504
Kalle Tõnisson
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
43
3504
Marko Valler
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
43
3504
Katrin Vasemägi
7
Kalamaja Põhikool
43
3504
Asser Alre
8
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
43
3504
Tanja Baranina
8
Nõo Põhikool
43
3504
Erko Eessaar
8
Tallinna 37. Keskkool
43
3504
Diana Fortuna
8
Nõo Põhikool
43
3504
Hanna-Liisa Heinsaar
8
Roela Keskkool
43
3504
Kaja Hirvela
8
Koonga Põhikool
43
3504
Riina Jõesaar
8
Ridala Põhikool
43
3504
Ester Jürgen
8
Kildu Põhikool
43
3504
Marko Kanter
8
Lihula Gümnaasium
43
3504
Peeter Kimmel
8
Viira Põhikool
43
3504
Kersti Kivisild
8
Vändra Gümnaasium
43
3504
Lennart Kumm
8
Pärnjõe Põhikool
43
3504
Juta Levin
8
Haljala Keskkool
43
3504
Annika Mihkelson
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
43
3504
Indrek Narusk
8
Tallinna 37. Keskkool
43
3504
Madis Nirgi
8
Väike-Maarja Gümnaasium
43
3504
Kaupo Noor
8
Kullamaa Keskkool
43
3504
Denis Ossimov
8
Võru 2. Keskkool
43
3504
Kristjan Otsa
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
43
3504
Andra Palasse
8
Kehtna Põhikool
43
3504
Rivo Part
8
Väike-Maarja Gümnaasium
43
3504
Jako Pikkmets
8
Lihula Gümnaasium
43
3504
Veiko Popov
8
Kullamaa Keskkool
43
3504
Priit Punapart
8
Purdi Põhikool
43
3504
Marin Rannu
8
Tallinna Nõmme Põhikool
43
3504
Mihkel Ruut
8
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
43
3504
Hanna-Mai Sildam
8
Tallinna Nõmme Põhikool
43
3504
Reigo Tomingas
8
Lihula Gümnaasium
43
3504
Triin Uibo
8
Valga Gümnaasium
43
3504
Raigo Vihalem
8
J. Westholmi Keskkool
43
3504
Kristina Haikara
9
Elva Gümnaasium
43
3504
Lauri Laats
9
Kivimäe Põhikool
43
3504
Rivo Mänd
9
Kõpu Põhikool
43
3504
Janek Troska
9
Viitina Põhikool
43
3561
Hedi-Liis Toome
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
42
3561
Janar Torokvei
6
Vara Põhikool
42
3561
Ahti Voosalu
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
42
3561
Arvi Annimäe
7
Väike-Maarja Gümnaasium
42
3561
Jaanus Avloi
7
Tallinna Nõmme Põhikool
42
3561
Heddi Erikson
7
Kiltsi Põhikool
42
3561
Henri Jüring
7
Pärnu Ühisgümnaasium
42
3561
Kadi Karusaar
7
Liivalaia Keskkool
42
3561
Argo Koller
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
42
3561
Janar Kroon
7
Mõniste Põhikool
42
3561
Riina Madissoon
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
42
3561
Katre Mikk
7
Tallinna Nõmme Põhikool
42
3561
Helen Õlekõrs
7
Nõva Põhikool
42
3561
Indrek Põder
7
Viitina Põhikool
42
3561
Toomas Rand
7
Lihula Gümnaasium
42
3561
Aurielija Tähe
7
Kõpu Põhikool
42
3561
Ninell Tõnnisson
7
Nõo Põhikool
42
3561
Veiko Umal
7
Häädemeeste Keskkool
42
3561
Hendrik Vissel
7
Nõo Põhikool
42
3561
Kadri Zirnask
7
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
42
3561
Taavi Hallik
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
42
3561
Merily Kask
8
Pärnu-Jaagupi Keskkool
42
3561
Liina Kivi
8
Viljandi Maagümnaasium
42
3561
Ave Kroon
8
Lähte Ühisgümnaasium
42
3561
Juri Lõssov
8
Rakvere Vene Gümnaasium
42
3561
Erki Meerits
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
42
3561
Valentina Mihhailova
8
Rakvere Vene Gümnaasium
42
3561
Andres Orav
8
Tallinna 37. Keskkool
42
3561
Andra Õunapuu
8
Tamsalu Gümnaasium
42
3561
Heili Pallo
8
Nõo Põhikool
42
3561
Keiu Saaver
8
Raeküla Keskkool
42
3561
Karin Sireli
8
Nõva Põhikool
42
3561
Andres Sutt
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
42
3561
Diana Tooming
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
42
3561
Jelena Tshusovljanova
8
Tallinna 38. Põhikool
42
3561
Rain Värton
8
Võru Kesklinna Kool
42
3561
Argo Viiding
8
Tartu 14. Keskkool
42
3561
Timo Jaaska
9
Joh. Käisi nim. Põlva Keskkool
42
3561
Sven Kõrren
9
Nõo Põhikool
42
3561
Annike Vallau
9
Raeküla Keskkool
42
3561
Kätlin Vals
9
Võru Kesklinna Kool
42
3602
Liisy Andersson
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
41
3602
Aivar Hanniotti
7
Liivalaia Keskkool
41
3602
Evelyn Härm
7
Suure-Jaani Keskkool
41
3602
Lea Hiovein
7
Tallinna Nõmme Põhikool
41
3602
Kalev Janno
7
Narva Eesti Gümnaasium
41
3602
Anna-Liisa Kivistu
7
Palade Põhikool
41
3602
Jaak Laanepõld
7
Häädemeeste Keskkool
41
3602
Liana Laur
7
Võsu Põhikool
41
3602
Edgar Lips
7
Viljandi Valuoja Põhikool
41
3602
Andro Looring
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
41
3602
Tenek Mäekivi
7
Retla Põhikool
41
3602
Ave Õis
7
Rakvere Gümnaasium
41
3602
Marili Pärnpuu
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
41
3602
Jaanika Peterson
7
Vändra Gümnaasium
41
3602
Kadri Rääbus
7
Abja Keskkool
41
3602
Eve Tisler
7
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
41
3602
Oskaja Aitaja
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
41
3602
Kaire Allorg
8
Türi Majandusgümnaasium
41
3602
Arden Arroval
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
41
3602
Monika Hartmann
8
Rakvere Gümnaasium
41
3602
Hele Karja
8
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
41
3602
Evelin Koemets
8
Tallinna Pääsküla Keskkool
41
3602
Kairi Lipstok
8
Haapsalu Gümnaasium
41
3602
Magnus Markus
8
Lihula Gümnaasium
41
3602
Olesja Muhhina
8
Rakvere Vene Gümnaasium
41
3602
Dagmar Neyvaldt
8
Haljala Keskkool
41
3602
Helina Piirmets
8
Vara Põhikool
41
3602
Indrek Rehme
8
Elva Gümnaasium
41
3602
Anne Svarval
8
Holstre Põhikool
41
3602
Tarmo Tooma
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
41
3602
Birgit Tsirkna
8
Võnnu Keskkool
41
3602
Veiko Vahtra
8
Rakvere Gümnaasium
41
3602
Kaarin Variku
8
Nõo Põhikool
41
3602
Brgir Vilmer
8
Tallinna 37. Keskkool
41
3602
Kärt Kamenjuk
9
Nõo Põhikool
41
3602
Egon Peterson
9
Mõniste Põhikool
41
3638
Kristo Kuga
6
Muuga Põhikool
40
3638
Siret Aule
7
Suure-Jaani Keskkool
40
3638
Jaana Ester
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
40
3638
Lilian Itter
7
Lehtse Põhikool
40
3638
Reilika Karjamaa
7
Palade Põhikool
40
3638
Jaan Kollist
7
Tallinna Nõmme Põhikool
40
3638
Kati Liibak
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
40
3638
Janar Nagel
7
Väätsa Põhikool
40
3638
Kairi Orumets
7
Kildu Põhikool
40
3638
Karl Palatu
7
Pärnu Koidula Gümnaasium
40
3638
Kirsika Peil
7
Tamsalu Gümnaasium
40
3638
Riho Pihlakas
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
40
3638
Alari Ruumet
7
Paide Ühisgümnaasium
40
3638
Silver Sesk-Harmut
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
40
3638
Anu Teesaar
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
40
3638
Aili Uus
7
Jäneda Põhikool
40
3638
Vaiko Välja
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
40
3638
Helen Haaristo
8
Tallinna 37. Keskkool
40
3638
Priidik Hänni
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
40
3638
Aveli Holland
8
Häädemeeste Keskkool
40
3638
Rain Jürisaar
8
Retla Põhikool
40
3638
Ahto Karolin
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
40
3638
Argo Kasemaa
8
Retla Põhikool
40
3638
Gädri Kuklase
8
Liivalaia Keskkool
40
3638
Renek Loorens
8
Taebla Gümnaasium
40
3638
Mai Magnus
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
40
3638
Raul Männik
8
Häädemeeste Keskkool
40
3638
Vitali Nalesnik
8
Puurmani Keskkool
40
3638
Rainis Raestik
8
Kärstna Põhikool
40
3638
Lauri Rebane
8
Lihula Gümnaasium
40
3638
Rando Ring
8
Tallinna Üldgümnaasium
40
3638
Mai Simmul
8
Viitina Põhikool
40
3638
Viljar Tsetsin
8
Abja Keskkool
40
3638
Kairi Smirnoff
9
Väätsa Põhikool
40
3638
Ivo Vendik
9
Mõniste Põhikool
40
3673
Anneli Soe
6
Viitina Põhikool
39
3673
Viktoria Ahhlamtshenkova
7
Tallinna 38. Põhikool
39
3673
Anni Ahonen
7
Tallinna Nõmme Põhikool
39
3673
Ave Kaljuste
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
39
3673
Kristjan Kangur
7
Pärnu Ühisgümnaasium
39
3673
Kaspar Koolman
7
Alatskivi Keskkool
39
3673
Janar Kõva
7
Valga Gümnaasium
39
3673
Martiina Lepasaar
7
Valga Gümnaasium
39
3673
Kairi Niglas
7
Väätsa Põhikool
39
3673
Madis Ostra
7
Kivimäe Põhikool
39
3673
Leelo Rahusoo
7
Ambla Põhikool
39
3673
Silvia Reinhold
7
Võnnu Keskkool
39
3673
Kertu Sammel
7
Rakvere Gümnaasium
39
3673
Vello Saul
7
Väätsa Põhikool
39
3673
Taavi Sildeberg
7
Vändra Gümnaasium
39
3673
Jaanus Sooväli
7
Muuga Põhikool
39
3673
Argo Tomingas
7
Raeküla Keskkool
39
3673
Leila Tugina
7
Viljandi C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium
39
3673
Aire Uudmäe
7
Tamsalu Gümnaasium
39
3673
Arno Uusküla
7
Narva Eesti Gümnaasium
39
3673
Raul Vester
7
Nõo Põhikool
39
3673
Mihkel Anderson
8
Pärnu Vanalinna Põhikool
39
3673
Li Aus
8
Kõpu Põhikool
39
3673
Sirje Igel
8
Hiiu Põhikool
39
3673
Kadriin Kõiveer
8
Võru Kesklinna Kool
39
3673
Hede Leppik
8
Karksi-Nuia Gümnaasium
39
3673
Enn Lepviikman
8
Haljala Keskkool
39
3673
Kairit Perner
8
Vändra Gümnaasium
39
3673
Helen Piip
8
Tallinna 37. Keskkool
39
3673
Timo Rajaste
8
Tallinna 37. Keskkool
39
3673
Piret Raudam
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
39
3673
Margit Reintal
8
Võsu Põhikool
39
3673
Hinrika Semjonova
8
Karinu Põhikool
39
3673
Liina Taremaa
8
Nõo Põhikool
39
3673
Külliki Trepp
8
Tallinna 37. Keskkool
39
3673
Karin Vehlmann
8
Nõo Põhikool
39
3673
Veiko Luikoja
9
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
39
3710
Tea Samorokov
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
38
3710
Ants Viira
6
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
38
3710
Kristjan Abakanov
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
38
3710
Hannes Kukk
7
Tallinna Pääsküla Keskkool
38
3710
Külli Kuusik
7
Kullamaa Keskkool
38
3710
Piret Musta
7
Roela Keskkool
38
3710
Reigo Nilb
7
Lihula Gümnaasium
38
3710
Jüri Pajuste
7
Tamsalu Gümnaasium
38
3710
Kristi Päkk
7
Tallinna Nõmme Põhikool
38
3710
Katri Pärnamaa
7
Vara Põhikool
38
3710
Anu Tiitma
7
Kullamaa Keskkool
38
3710
Allan Hanschmidt
8
Tallinna Nõmme Põhikool
38
3710
Kaido Heinsalu
8
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
38
3710
Margus Hinto
8
Nõo Põhikool
38
3710
Sigrid Lehtla
8
Pärnu Koidula Gümnaasium
38
3710
Marlen Mägi
8
Väike-Maarja Gümnaasium
38
3710
Tarmo Metsma
8
Väätsa Põhikool
38
3710
Toomas Roots
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
38
3710
Maigi Saulep
8
Kehtna Põhikool
38
3710
Roman Siim
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
38
3710
Ott Suurtee
8
Nõo Põhikool
38
3710
Ilja Truffanov
8
Rakvere Vene Gümnaasium
38
3710
Mari-Liis Varipuu
8
Tallinna 37. Keskkool
38
3710
Reelika Krass
9
Peetri Põhikool
38
3710
Annely Lomp
9
Nõo Põhikool
38
3735
Elar Volmar
6
Retla Põhikool
37
3735
Ilusk Elari
7
Abja Keskkool
37
3735
Heikki Hallika
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
37
3735
Kati Kümnik
7
Tamsalu Gümnaasium
37
3735
Kristi Kuusk
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
37
3735
Rauno Laisaar
7
Abja Keskkool
37
3735
Gustav Laud
7
Viru-Jaagupi Põhikool
37
3735
Leelo Luik
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
37
3735
Ranno Maripuu
7
Pärnu Ühisgümnaasium
37
3735
Merilin Müürel
7
Tamsalu Gümnaasium
37
3735
Argo Pajuste
7
Viljandi Maagümnaasium
37
3735
Ragnar Reiljan
7
Pärnu Ühisgümnaasium
37
3735
Riido Tinno
7
Otepää Keskkool
37
3735
Anne-Mai Truumets
7
Lihula Gümnaasium
37
3735
Katrin Tshorni
7
Lihula Gümnaasium
37
3735
Reelika Tuberg
7
Elva Gümnaasium
37
3735
Marko Valk
7
Abja Keskkool
37
3735
Ilja Vassiljev
7
Kiviõli 2. Keskkool
37
3735
Cristel Veetõusme
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
37
3735
Andres Annuk
8
Kõrveküla Põhikool
37
3735
Kristo Esnar
8
Puurmani Keskkool
37
3735
Terje Hansi
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
37
3735
Martin Kähr
8
Tallinna 37. Keskkool
37
3735
Enn Kartsep
8
Kõrveküla Põhikool
37
3735
Liivo Kasemets
8
Rakvere Gümnaasium
37
3735
Andres Kelder
8
Purdi Põhikool
37
3735
Erki Krumann
8
Peetri Põhikool
37
3735
Anti Laas
8
Tallinna 37. Keskkool
37
3735
Pille Lilleleht
8
Ambla Põhikool
37
3735
Veiko Lubi
8
Tartu Veeriku Põhikool
37
3735
Annika Urm
8
Otepää Keskkool
37
3735
Katrin Zink
8
Elva Gümnaasium
37
3735
Kaie Kasemets
9
Tamsalu Gümnaasium
37
3735
Annika Tischler
9
Purdi Põhikool
37
3769
Reijo
Järvesoo
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
36
3769
Andrus Heintalu
7
Tallinna Kuristiku Keskkool
36
3769
Jaana Kampus
7
Narva Eesti Gümnaasium
36
3769
Vello Kiviselg
7
Lihula Gümnaasium
36
3769
Indrek Luik
7
Häädemeeste Keskkool
36
3769
Tanel Mekk
7
Nõo Põhikool
36
3769
Tanel Möller
7
Tallinna Nõmme Põhikool
36
3769
Enno Mõttus
7
Pärnu Ühisgümnaasium
36
3769
Kristiina Okas
7
Haljala Keskkool
36
3769
Joonas Saks
7
Tallinna Gustav Adolfi Gümnaasium
36
3769
Maksim Tammik
7
Võru Kesklinna Kool
36
3769
Mailis Tölpt
7
Jäneda Põhikool
36
3769
Piret Aan
8
Elva Gümnaasium
36
3769
Andrei Banahevitsh
8
Võru 2. Keskkool
36
3769
Triin Heimann
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
36
3769
Annika Hermaste
8
Tallinna Rahumäe Põhikool
36
3769
Kristelle Kaarmaa
8
Maidla Põhikool
36
3769
Hedi Leier
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
36
3769
Aimar Nõmmik
8
Karinu Põhikool
36
3769
Siret Paimets
8
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
36
3769
Hendo Priimägi
8
Kullamaa Keskkool
36
3769
Indrek Riistan
8
Purdi Põhikool
36
3769
Rahel Rist
8
Tallinna 37. Keskkool
36
3769
Erki Sõõrde
8
Tallinna 37. Keskkool
36
3769
Anu Varep
8
Võnnu Keskkool
36
3769
Jelena Zagorulko
8
Tallinna 38. Põhikool
36
3769
Triin Oppo
9
Peetri Põhikool
36
3796
Heimar Koidu
5
Vara Põhikool
35
3796
Gerli Jõe
7
Hiiu Põhikool
35
3796
Triin Mets
7
Nõo Põhikool
35
3796
Tuuli Saartok
7
Palade Põhikool
35
3796
Aleksander Varusk
7
Kildu Põhikool
35
3796
Jelena Dikovitsh
8
Tallinna 65. Keskkool
35
3796
Erkki Kolsar
8
Kuuste Põhikool
35
3796
Kaili Nurmsalu
8
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
35
3796
Merli Palmik
8
Maidla Põhikool
35
3796
Aivi Tilk
8
Vändra Gümnaasium
35
3796
Alar Tomingas
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
35
3796
Maarja Joala
9
Raeküla Keskkool
35
3796
Janar Uibo
9
Viljandi Maagümnaasium
35
3796
Ivo Vaarmets
9
Nõo Põhikool
35
3810
Kadri Ääremaa
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
34
3810
Janno Arviste
7
Karinu Põhikool
34
3810
Ermo Esting
7
Tamsalu Gümnaasium
34
3810
Triin Idnurm
7
Tallinna 49. Keskkool
34
3810
Kadi Jaaniste
7
Ridala Põhikool
34
3810
Laili Laaspere
7
Viru-Jaagupi Põhikool
34
3810
Silvia Subert
7
Viljandi Maagümnaasium
34
3810
Agnes Abel
8
Vändra Gümnaasium
34
3810
Ave Jürgenson
8
Nõo Põhikool
34
3810
Kertu Jürisoo
8
Nõo Põhikool
34
3810
Vadim Kovaljov
8
Rakvere Vene Gümnaasium
34
3810
Tanel Maiste
8
Kodila Põhikool
34
3810
Liisa Maks
8
Karinu Põhikool
34
3810
Natalja Proshkina
8
Võru 2. Keskkool
34
3810
Karin Rappu
8
Pärsti Põhikool
34
3810
Triin Sääsk
8
Haljala Keskkool
34
3810
Andre Nõmm
9
Kuuste Põhikool
34
3810
Evelyn Pirk
9
Haapsalu Gümnaasium
34
3828
Andrus Jõks
7
Kärstna Põhikool
33
3828
Andrite Koppelmann
7
Väätsa Põhikool
33
3828
Leino Lõnsu
7
Pärnu Ühisgümnaasium
33
3828
Janek Pärna
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
33
3828
Henli Pindmaa
7
Nõo Põhikool
33
3828
Aivi Reimets
7
Haljala Keskkool
33
3828
Laura Reiter
7
Viljandi Maagümnaasium
33
3828
Anna Süvari
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
33
3828
Kaja Teder
7
Nõo Põhikool
33
3828
Annika Trei
7
Nõo Põhikool
33
3828
Raigo Vadi
7
Viitina Põhikool
33
3828
Reet Võsu
7
Mõniste Põhikool
33
3828
Maarika Ehrenverth
8
Väätsa Põhikool
33
3828
Jan Jaanhold
8
Retla Põhikool
33
3828
Rain Kazbekov
8
Kõrveküla Põhikool
33
3828
Laimi Länkur
8
Retla Põhikool
33
3828
Kerli Marmor
8
Tallinna 37. Keskkool
33
3828
Lilian Papp
8
Nõo Põhikool
33
3828
Eivo Saal
8
Nõo Põhikool
33
3828
Dairy Hürenen
9
Nõo Põhikool
33
3848
Eda Jürgens
7
Lihula Gümnaasium
32
3848
Kaisi Kivistu
7
Palade Põhikool
32
3848
Anna-Liisa Kull
7
Väike-Maarja Gümnaasium
32
3848
Riina Pärnik
7
Vändra Gümnaasium
32
3848
Janek Põldots
7
Pärnu Ühisgümnaasium
32
3848
Janek Tedremaa
7
Põltsamaa Ühisgümnaasium
32
3848
Aurika Trei
7
Nõo Põhikool
32
3848
Karel Aljas
8
Kullamaa Keskkool
32
3848
Julia Bets
8
Nõo Põhikool
32
3848
Rünno Nemvalts
8
Kuuste Põhikool
32
3848
Andres Pihlak
8
Puiatu Põhikool
32
3848
Oliver Press
8
Tallinna 37. Keskkool
32
3848
Raili Remmel
8
Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium
32
3848
Raivo Uibo
8
Abja Keskkool
32
3862
Marin Bauer
7
Pärnu-Jaagupi Keskkool
31
3862
Roland Kõiv
7
Viitina Põhikool
31
3862
Marek Märtson
7
Viljandi C. R. Jakobsoni Gümnaasium
31
3862
Eduard pollak
7
Jõhvi Vene Gümnaasium
31
3862
Helen Rebane
7
Karksi-Nuia Gümnaasium
31
3862
Taavi Reinmets
7
Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium
31
3862
Stine Uutar
7
Tallinna Pelgulinna Keskkool
31
3862
Indrek Võsu
7
Mõniste Põhikool
31
3862
Deniss Külmasuu
8
Rakvere Vene Gümnaasium
31
3862
Erle Lepp
8
Pärsti Põhikool
31
3862
Liina Ostra
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
31
3862
Remo Kilp
9
Virtsu Põhikool
31
3874
Riho Alpius
7
Lihula Gümnaasium
30
3874
Toomas Ehasalu
7
Roela Keskkool
30
3874
Heiki Kula
7
Valga Gümnaasium
30
3874
Tarmo Kurrot
7
Nõo Põhikool
30
3874
Katrin Malt
7
Tallinna Tehnikagümnaasium
30
3874
Käthlin Mikiver
7
Nõva Põhikool
30
3874
Kaido Malkov
8
Valga Gümnaasium
30
3874
Marika Saumann
8
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
30
3882
Erik Bodak
6
Viitina Põhikool
29
3882
Ille Illipe
7
Narva Eesti Gümnaasium
29
3882
Silver Järveküla
7
Elva Gümnaasium
29
3882
Pia Lepiksoo
7
Väike-Maarja Gümnaasium
29
3882
Raul Lett
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
29
3882
Janne Rivimets
7
Väike-Maarja Gümnaasium
29
3882
Helen Sojonen
7
Pärnu Vanalinna Põhikool
29
3882
Mihkel Ummelas
7
Tallinna Üldgümnaasium
29
3882
Maarika Anijärv
8
Lihula Gümnaasium
29
3882
Kalle Haavistu
8
Tamsalu Gümnaasium
29
3882
Riho Heinmets
8
Tallinna 37. Keskkool
29
3882
Pille Klesman
8
Tallinna 37. Keskkool
29
3882
Alari Pähn
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
29
3895
Kadri Hallikas
7
Tallinna Nõmme Põhikool
28
3895
Martin Keerme
7
Tallinna Nõmme Põhikool
28
3895
Ketlin Murdjõe
7
Roela Keskkool
28
3895
Liisi Pakk
7
Nõo Põhikool
28
3895
Kristjan Kalvi
8
Põltsamaa Ühisgümnaasium
28
3895
Revo Mardisoo
8
Abja Keskkool
28
3895
Toomas Nöps
8
Tallinna 37. Keskkool
28
3895
Marit Tükk
8
Lihula Gümnaasium
28
3895
Kadi Ulst
8
Nõo Põhikool
28
3895
Carmen Ambos
9
Taebla Gümnaasium
28
3905
Martin Allsoo
7
Väike-Maarja Gümnaasium
27
3905
Rainer Järvelt
7
Tallinna Nõmme Põhikool
27
3905
Kaspar Sujetov
7
Jäneda Põhikool
27
3905
Katri Muldmäe
8
Roela Keskkool
27
3909
Dairy-Nel Alpius
7
Lihula Gümnaasium
26
3909
Janek Mäletjärv
7
Tallinna Rahumäe Põhikool
26
3909
Marek Kojalo
8
Tallinna 49. Keskkool
26
3909
Annika Õis
8
Lihula Gümnaasium
26
3909
Reelika Kalja
9
Pärsti Põhikool
26
3909
Viljar Kiilaspea
9
Holstre Põhikool
26
3915
Lauri Piho
6
Viitina Põhikool
25
3915
Triinu Niiberg
7
Räpina Ühisgümnaasium
25
3915
Kalev Sildos
7
Narva Eesti Gümnaasium
25
3915
Kertu Uiboaed
7
Tamsalu Gümnaasium
25
3915
Siret Vanamb
7
Roela Keskkool
25
3915
Kaspar Ernits
8
Tallinna Tehnikagümnaasium
25
3915
Kaija Kallais
8
Palade Põhikool
25
3915
Daanika Meho
9
Mõniste Põhikool
25
3923
Kaidi Rakko
7
Vändra Gümnaasium
24
3923
Mario Shtsheglov
7
Ambla Põhikool
24
3923
Vivian Zhemtshuzhina
8
Haapsalu Wiedemanni Gümnaasium
24
3923
Marek Siniallik
8
Tallinna 37. Keskkool
24
3927
Ainar Hain
7
Viitina Põhikool
23
3927
Helen Luik
7
Rapla Vesiroosi Gümnaasium
23
3927
Kai Pähklimägi
7
Viljandi Maagümnaasium
23
3927
Marju Norvik
8
Viitina Põhikool
23
3931
Ivar Rihkrand
7
Tallinna Nõmme Põhikool
22
3931
Terttu Kadarpik
8
Tallinna 37. Keskkool
22
3931
Veiko Orn
8
Tallinna 37. Keskkool
22
3934
Jaanus Halitov
8
Tallinna 37. Keskkool
21
3934
Kristjan Pettinen
8
Tallinna 37. Keskkool
21
3936
Martti Kokla
7
Palade Põhikool
20
3937
Marianna Bogdanova
7
Mõniste Põhikool
19
3937
Aron Kütismaa
7
Ambla Põhikool
19
3937
Marilyn Asu
8
Tallinna 37. Keskkool
19
3940
Mehis Rebane
7
Tamsalu Gümnaasium
18
3941
Margit Mällaru
7
Ambla Põhikool
15
3942
Ülari Poolakene
7
Palade Põhikool
12


Palume saata kõik küsimused, märkused ja ettepanekud aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud: 27.11.1996. a.