Rahvusvaheliste olümpiaadide medalistid


Kuldmedal

NimiKoolAineAasta
Riho TabaHugo Treffneri Gümnaasiumgeograafia

2004
Meelis MuhkTallinna Reaalkoolgeograafia

2004
Vladislav IvaništševTallinna 53. Keskkoolkeemia

2003
Martin PettaiC.R. Jakobsoni nim. Gümnaasiuminformaatika

2002
Martin PettaiC.R. Jakobsoni nim. Gümnaasiuminformaatika

2001
Martin PettaiC.R. Jakobsoni nim. Gümnaasiuminformaatika

2000
Jegor GužvinTallinna Läänemere Gümnaasiumfüüsika

1999
Oleg MürkTartu Annelinna Gümnaasiuminformaatika

1997
Erik LaansooTallinna Reaalkoolinformaatika

1995

Hõbemedal

NimiKoolAineAasta
Jaan VajakasTallinna Reaalkoolinformaatika

2004
Mattias LinnapTallinna 21. Koolinformaatika

2004
Laur ToomingHugi Treffneri Gümnaasiuminformaatika

2004
Kaur AdamsonTallinna Reaalkoolkeemia

2004
Mihkel KreeHugo Treffneri Gümnaasiuminformaatika

2003
Mihkel KreeHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika

2003
Kaur AdamsonTallinna Reaalkoolkeemia

2003
Martin PettaiC.R.Jakobsoni nim. Gümnaasiummatemaatika

2002
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžmatemaatika

2002
Mihkel KreeHugo Treffneri Gümnaasiuminformaatika

2002
Andres LuukNõo Reaalgümnaasiuminformaatika

2002
Pavel StarkovTallinna Lasnamäe Gümnaasiumkeemia

2002
Vladislav IvaništševTallinna 53. Keskkoolkeemia

2002
Endel SooloC.R.Jakobsoni nim. Gümnaasiumfüüsika

2001
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžmatemaatika

2001
Tavo RomannHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia

2001
Martin PettaiC.R.Jakobsoni nim. Gümnaasiuminformaatika

1999
Alar MittPärnu Koidula Gümnaasiumfüüsika

1999
Meelis KullMiina Härma Gümnaasiummatemaatika

1998
Kristo KuusküllNõo Reaalgümnaasiuminformaatika

1997
Valeria SizemskajaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia

1997
Oleg MürkTartu Annelinna Gümnaasiuminformaatika

1996
Ain UustareHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia

1996
Heno IvanovGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika

1995
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika

1994
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika

1993

Pronksmedal

NimiKoolAineAasta
Marius AndraTallinna Reaalkoolinformaatika

2004
Margus NiitsooTallinna Reaalkoollingvistika

2004
Natalja HartšenkoTallinna Tõnismäe Reaalkoollingvistika

2004
Hannu PloompuuTallinna Prantsuse Lütseumgeograafia

2004
Toomas LaaritsTallinna Prantsuse Lütseumgeograafia

2004
Siim AinsaarTallinna Reaalkoolfüüsika

2004
Fjodor NovožilovNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika

2004
Viktoria ProstakovaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia

2004
Olga KnjazevaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia

2004
Jasper AdamsonTallinna Reaalkoolkeemia

2004
Jaan VajakasTallinna Reaalkoolmatemaatika

2004
Juhan AruHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika

2004
Mattias LinnapTallinna 21. Koolinformaatika

2003
Anneli KruveRakvere Reaalgümnaasiumkeemia

2003
Jevgenia TamjarNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia

2003
Mihkel KreeHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika

2002
Anti SullinTallinna Õismäe Humanitaargümnaasiumfüüsika

2002
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžinformaatika

2002
Laura SedmanHugo Treffneri Gümnaasiumbioloogia

2002
Alar AinlaViljandi Paalalinna Gümnaasiumfüüsika
2001
Pavel PetrovNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika
2001
Martin PettaiC.R. Jakobsoni nim. Gümnaasiummatemaatika
2001
Oleg PetšonkinTallinna Tõnismäe Reaalkoolmatemaatika
2001
Leopold PartsMiina Härma Gümnaasiumi (vilistlane)matemaatika
2001
Pavel StarkovTallinna Lasnamäe Gümnaasiumkeemia
2001
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžinformaatika
2001
Kristo TammeojaKiviõli I Keskkoolinformaatika
2001
Laura SedmanHugo Treffneri Gümnaasiumbioloogia
2001
Endel SooloViljandi Jakobsoni Gümnaasiuminformaatika
2000
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžmatemaatika
2000
Tavo RomannHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia
2000
Kirill VassilkovNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
2000
Meelis OlevViljandi Maagümnaasiuminformaatika
1999
Radko AviHugo Treffneri Gümnaasiumbioloogia
1999
Raido ValgeväliTallinna Reaalkoolfüüsika
1999
Rustam NovikovNarva Humanitaargümnaasiummatemaatika
1999
Erkki TempelTüri Majandusgümnaasiumkeemia
1999
Radko AviHugo Treffneri Gümnaasiumbioloogia
1998
Valeria SizemskajaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
1998
Rustam NovikovNarva Humanitaargümnaasiummatemaatika
1998
Jaak SarvGustav Adolfi Gümnaasiumfüüsika
1998
Alar MittPärnu Koidula Gümnaasiumfüüsika
1998
Jaak SarvGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika
1998
Meelis KullMiina Härma Gümnaasiuminformaatika
1998
Dmitri LeppTartu Annelinna Gümnaasiuminformaatika
1998
Olga TšubrikTallinna Tõnismäe Reaalkoolkeemia
1997
Anton SamussenkoTallinna 8. Õhtukeskkoolkeemia
1997
Alar MittPärnu Koidula Gümnaasiumfüüsika
1997
Sven LaurHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika
1997
Rustam NovikovNarva Humanitaargümnaasiummatemaatika
1997
Kaido KaarliMiina Härma Gümnaasiummatemaatika
1997
Olga TšubrikTallinna Tõnismäe Reaalkoolkeemia
1996
Aleksei LullaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
1996
Artur JõgiTallinna 53. Keskkoolkeemia
1996
Magnus HiieTallinna Järveotsa Keskkoolinformaatika
1996
Andres LipsViljandi Jakobsoni Gümnaasiuminformaatika
1996
Valter KiiskRakvere Gümnaasiumfüüsika
1996
Magnus HiieTallinna Järveotsa Keskkoolinformaatika
1995
Valter KiiskRakvere Gümnaasiumfüüsika
1995
Jaak SuurpereTallinna Reaalkoolfüüsika
1995
Jaak SuurpereTallinna Reaalkoolkeemia
1995
Ain UustareHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia
1995
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiummatemaatika
1994
Jaak SuurpereTallinna Reaalkoolkeemia
1994
Peeter VoisVõru 1. Keskkoolfüüsika
1994
Toomas TõnissonNõo Reaalgümnaasiuminformaatika
1994
Tambet MatiisenPärne 2. Keskkoolinformaatika
1994
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiummatemaatika
1993
Ervin KaljolaTallinna Järveotsa Keskkoolinformaatika
1993
Rene PrillopNõo Reaalgümnaasiuminformaatika
1993
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika
1992

Diplom, klaasmedal

NimiKoolAineAasta
Natalja HartšenkoTallinna Tõnismäe Reaalkoollingvistika

2004
Aleksandr MorozenkoNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika

2004
Dmitri DerkatšTallinna Läänemere Gümnaasiumfüüsika

2004
Riho TabaHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika

2004
Laur ToomingHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika

2004
Kaie KubjasHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika

2004
Jekaterina ProstakovaNarva Pähklimäe Gümnaasiummatemaatika

2004
Fjodor Novožilov Narva Humanitaargümnaasiumfüüsika

2003
Juhan AruHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika

2003
Laur ToomingTartu Kesklinna Koolmatemaatika

2003
Oleg KošikTallinna Tõnismäe Reaalkoolmatemaatika

2003
Jaanus SeppTallinna Reaalkoolfüüsika

2002
Aleksei LissitsinAhtme Gümnaasiummatemaatika

2002
Ago-Erik RietTallinna Inglise Kolledžmatemaatika

2002
Jevgenia TamjarNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia

2002
Siim KarusHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia

2002
Mikk EelmetsNõo Reaalgümnaasiumkeemia
2001
Pavel PetrovNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika
2000
Urmo ViskNõo Reaalgümnaasiumfüüsika
2000
Jevgenia KoževnikovaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
2000
Aleksei BredihhinKohtla-Järve Ühisgümnaasiumkeemia
2000
Leopold PartsMiina Härma Gümnaasiummatemaatika
2000
Elmo TempelTüri Majandusgümnaasiumfüüsika
1999
Pavel PetrovNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika
1999
Jegor GužvinTallinna 65. Keskkoolfüüsika
1998
Kaido VihtPirita Majandusgümnaasiumkeemia
1997
Jaak SarvGustav Adolfi Gümnaasiumfüüsika
1997
Taavet LoogväliHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika
1997
Meelis KullMiina Härma Gümnaasiummatemaatika
1997
Andrei ErrapartNõo Reaalgümnaasiumfüüsika
1996
Andres LipsViljandi Jakobsoni Gümnaasiumfüüsika
1996
Maksim SäkkiNarva 1. Keskkoolfüüsika
1995
Matti MõttusMiina Härma Gümnaasiumkeemia
1994
Ain UustareHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia
1994