Esileht
Informaatikaolümpiaadi kodulehekülg qnne@ut.ee

Eesti koolinoorte XVI informaatikaolümpiaadi
komisjoni otsus:


1. Informaatikaolümpiaadi piirkondliku vooru tulemuste põhjal otsustas olümpiaadikomisjon kutsuda 13. - 14. märtsil 2004. a. Tartus toimuvale informaatikaolümpiaadi lõppvoorule järgmised õpilased (järjestatud koolide kaupa tähestikulises järjekorras):

algajate rühmas

Nimi Kool Klass
Grigori Pivovar Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11
Sergei Mazin Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 11
Aleksei Bumagin Narva Humanitaargümnaasium 12
Dmitri Smirnov Narva Pähklimäe Gümnaasium 10
Gleb Štšenov Narva Pähklimäe Gümnaasium 11
Vitali Perov Narva Pähklimäe Gümnaasium 11
Peep Pullerits Otepää Gümnaasium 10
Reigo Reinmets Pärnu Hansagümnaasium 11
Taavi Repän Rõngu Keskkool 7
Kalvi Nõu Saaremaa Ühisgümnaasium 11
Tõnis Märtmaa Saue Gümnaasium 12
Jaan Rebane Tallinna 32. Keskkool 12
Jevgeni Borozna Tallinna Läänemere Gümnaasium 11
Andrei Korsunski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10
Dmitri Melnikov Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10
Oliver Leisalu Tallinna Reaalkool 10
Roland Uuesoo Tallinna Reaalkool 10
Kristjan Kolde Tallinna Reaalkool 11
Lenno Nagel Tallinna Reaalkool 11
Elmo Todurov Tallinna Reaalkool 12
Jaanus Kääp Tallinna Tehnikagümnaasium 9
Anna Agafonova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11
Jefim Borissov Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11
Pjotr Gainullin Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11
Laur Tooming Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Timo Petmanson Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Dimitri Danilkin Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Hanno Vene Tartu Kunstigümnaasium 12
Karel Aru Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 11
Siim Viilup Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 11
Elver Loho Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 12
Tanel Ainla Viljandi Paalalinna Gümnaasium 11

edasijõudnute rühmas

Nimi Kool Klass
Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool 11
Mattias Linnap Tallinna 21. Kool 11
Aleksandr Nikiforov Ahtme Gümnaasium 10
Aivo Paas Nõo Reaalgümnaasium 11
Raivo Laanemets Nõo Reaalgümnaasium 12
Mihkel Pajusalu Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Madis Pink Türi Majandusgümnaasium 9
Marius Andra Tallinna Reaalkool 11
Gert Palok Pärnu Koidula Gümnaasium 10
Dmitri Žukov Ahtme Gümnaasium 12
Margus Niitsoo Tallinna Reaalkool 11
Siim Ainsaar Tallinna Reaalkool 11
Erki Metsanurk Saaremaa Ühisgümnaasium 11
Alar Kvell Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium 12

2. Olümpiaadikomisjon otsustas täiendavalt kutsuda informaatikaolümpiaadi lõppvoorule eelnevalt toimunud võistluste tulemuste põhjal järgmised õpilased (järjestatud koolide kaupa tähestikulises järjekorras):

algajate rühmas

Nimi Kool Klass
Mirko Adari Nõo Reaalgümnaasium 10
Jaan Kokk Tallinna VHK Gümnaasium 10
Karl Kruuse Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Indrek Laanisto Nõo Reaalgümnaasium 10
Meelis Lehtmets Pärnu Koidula Gümnaasium 10
Siim Raud C.R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 10
Ott Rebane Tallinna Reaalkool 11
Riivo Talviste Pärnu Koidula Gümnaasium 10
Alo Telling Tartu Kutsehariduskeskus

edasijõudnute rühmas

Nimi Kool Klass
Mikk Mangus Gustav Adolfi Gümnaasium 12
Dmitri Seljodkin Tartu Kutsehariduskeskus
Svjatoslav Agejenko Tartu Kutsehariduskeskus

Info ja registreerimine aadressil: qnne@ut.ee.

Tartus, 18. veebr. 2004.

Ahto Truu
Žürii esimees

Õnne Nummert
Komisjoni esimees


Tarkvara PostScript jt. failiformaatide vaatamiseks asub siin

Kõik küsimused selle lehe kohta saata aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud:
© 2001 Tartu Ülikool