Esileht
Informaatikaolümpiaadi kodulehekülg qnne@ut.ee

EESTI KOOLINOORTE LI TÄPPISTEADUSTE OLÜMPIAADI
INFORMAATIKAKOMISJONI
OTSUS:


1. Autasustada vastavalt XVI informaatikaolümpiaadi lõppvooru tulemustele järgmisi õpilasi auhindadega ja diplomitega:

Edasijõudnute rühm

Nimi Kool Klass 1 2 3 Kokku Auhind
Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool 11 22 26 20 68 I
Mattias Linnap Tallinna 21. Kool 11 22 33 10 65 I
Siim Ainsaar Tallinna Reaalkool 11 22 33 0 55 II
Marius Andra Tallinna Reaalkool 11 18 24 10 52 II
Margus Niitsoo Tallinna Reaalkool 11 6 33 5 44 III
Aleksandr Nikiforov Ahtme Gümnaasium 10 22 12 10 44 III
Aivo Paas Nõo Reaalgümnaasium 11 9 25 5 39 III

Algajate rühm

Nimi Kool Klass 1 2 3 Kokku Auhind
Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium 10 12 19 55 86 I
Aleksei Bumagin Narva Humanitaargümnaasium 12 18 15 2 35 III
Peep Pullerits Otepää Gümnaasium 10 14 3 15 32 III
Indrek Laanisto Nõo Reaalgümnaasium 10 16 7 5 28 III
Lenno Nagel Tallinna Reaalkool 11 18 9 0 27 III

2. Kinnitada XVI informaatikaolümpiaadi lõppvooru tulemuste põhjal ülemaailmse informaatikaolümpiaadi IOI'04 Eesti võistkonna kandidaatideks järgmised õpilased:

Edasijõudnute rühmas

Jaan Vajakas Tallinna Reaalkool 11
Mattias Linnap Tallinna 21. Kool 11
Siim Ainsaar Tallinna Reaalkool 11
Marius Andra Tallinna Reaalkool 11
Margus Niitsoo Tallinna Reaalkool 11
Aleksandr Nikiforov Ahtme Gümnaasium 10
Aivo Paas Nõo Reaalgümnaasium 11
Mihkel Pajusalu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Erki Metsanurk Saaremaa Ühisgümnaasium 11
Madis Pink Türi Majandusgümnaasium 9
Gert Palok Pärnu Koidula Gümnaasium 10

Algajate rühmas

Peep Pullerits Otepää Gümnaasium 10
Indrek Laanisto Nõo Reaalgümnaasium 10
Lenno Nagel Tallinna Reaalkool 11
Anna Agafonova Tallinna Tõnismäe Reaalkool 11
Andrei Korsunski Tallinna Mustamäe Humanitaargümnaasium 10
Timo Petmanson Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Jaanus Kääp Tallinna Tehnikagümnaasium 9
Vitali Perov Narva Pähklimäe Gümnaasium 11
Taavi Repän Rõngu Keskkool 7
Laur Tooming Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Siim Raud C. R. Jakobsoni nim. Gümnaasium 10
Tanel Ainla Viljandi Paalalinna Gümnaasium 11

3. Korraldada võistkonna kandidaatidele Tartus täiendav õppesessioon ja valikvõistlus 10.- 11. aprillini k.a.
Valikvõistluste tulemused koos eelnenud võistluste tulemustega võtta aluseks Balti informaatika-olümpiaadi võistkonna komplekteerimisel.


Tartu, 14. märts 2004. a.

Ahto Truu
Þürii esimees

Õnne Nummert
Komisjoni esimees,
TÜ teaduskooli õppekorralduse spetsialist


Tarkvara PostScript jt. failiformaatide vaatamiseks asub siin

Kõik küsimused selle lehe kohta saata aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud:
© Tartu Ülikool