Esileht
Informaatikaolümpiaadi kodulehekülg qnne@ut.ee

Eesti koolinoorte XVII informaatikaolümpiaadi
lõppvooru kutsutud


Informaatikaolümpiaadi žürii otsustas kutsuda 19. - 20. veebruaril 2005. a. Tartus toimuvale informaatikaolümpiaadi lõppvoorule järgmised õpilased
(järjestatud koolide kaupa tähestikulises järjekorras):

algajate rühmas

Sidorin, Mihhail Ahtme Gümnaasium 10
Sarjas, Janek Kehtna MTK III
Jefimov, Dmitri Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12
Mazin, Sergei Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12
Pivovar, Grigori Kohtla-Järve Tammiku Gümnaasium 12
Savinõhh, Aleksandr Narva Joala kool 9
Perov, Vitali Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
Štšenov, Gleb Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
Adari, Mirko Nõo Reaalgümnaasium 11
Talvik, Tõnn Nõo Reaalgümnaasium 10
Reinmets, Reigo Pärnu Hansagümnaasium 12
Janson, Eero Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Kvell, Urmas Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Lehtmets, Meelis Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Talviste, Riivo Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Repän, Taavi Rõngu Keskkool 8
Alev, Üllar Saaremaa Ühisgümnaasium 11
Nõu, Kalvi Saaremaa Ühisgümnaasium 12
Kuritsin, Leonid Sillamäe Kannuka Kool 12
Kaldamäe, Lauri Tallinna Reaalkool 11
Klanberg, Indrek Tallinna Reaalkool 10
Kolde, Kristjan Tallinna Reaalkool 12
Leisalu, Oliver Tallinna Reaalkool 10
Lillemets, Rauni Tallinna Reaalkool 10
Rei, Marek Tallinna Reaalkool 12
Rätsep, Tiit Tallinna Reaalkool 11
Rätsep, Tiit Tallinna Reaalkool 11
Vigonski, Simon Tallinna Reaalkool 11
Võsandi, Lauri Tallinna Reaalkool 10
Agafonova, Anna Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
Jaaniso, Erik Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Mägi, Steve Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Nummert, Kaarel Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Raag, Rasmus Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Savolainen, Martti Türi Gümnaasium 12
Jallai, Konstantin Valga Vene Gümnaasium 11
Aru, Karel Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 12
Pius, Einar Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 11
Raud, Madis Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 11
Viilup, Siim Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 12

edasijõudnute rühmas

Nikiforov, Aleksandr Ahtme Gümnaasium 11
Altpere, Indrek Nõo Reaalgümnaasium 12
Laanisto, Indrek Nõo Reaalgümnaasium 11
Paas, Aivo Nõo Reaalgümnaasium 12
Pink, Madis Nõo Reaalgümnaasium 10
Palok, Gert Pärnu Koidula Gümnaasium 11
Laks, Rivo Pärnu Ühisgümnaasium 11
Metsanurk, Erki Saaremaa Ühisgümnaasium 12
Linnap, Mattias Tallinna 21. Kool 12
Borozna, Jevgeni Tallinna Läänemere Gümnaasium 12
Korsunski, Andrei Tallinna Mustamäe Humanitaargümn. 11
Ainsaar, Siim Tallinna Reaalkool 12
Andra, Marius Tallinna Reaalkool 12
Nagel, Lenno Tallinna Reaalkool 12
Niitsoo, Margus Tallinna Reaalkool 12
Vajakas, Jaan Tallinna Reaalkool 12
Kääp, Jaanus Tallinna Tehnikagümnaasium 10
Raudsepp, Marti Tallinna Tehnikagümnaasium 12
Borissov, Jefim Tallinna Tõnismäe Reaalkool 12
Kruuse, Karl Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Pajusalu, Mihkel Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Petmanson, Timo Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Tooming, Laur Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Raud, Siim Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 11
Ainla, Tanel Viljandi Paalalinna Gümnaasium 12


Ahto Truu
EIO žürii esimees


Tarkvara PostScript jt. failiformaatide vaatamiseks asub siin

Kõik küsimused selle lehe kohta saata aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud:
© Tartu Ülikool