Esileht
Informaatikaolümpiaadi kodulehekülg 

Eesti koolinoorte XVIII informaatikaolümpiaadi
lõppvooru kutsutud


Informaatikaolümpiaadi žürii otsustas kutsuda 25. - 26. veebruaril 2006. a. Tartus toimuvale informaatikaolümpiaadi lõppvoorule järgmised õpilased
(järjestatud koolide kaupa tähestikulises järjekorras):

edasijõudnute rühmas

Avanessov, Ivan Ahtme Gümnaasium 11
Nikiforov, Aleksandr Ahtme Gümnaasium 12
Sarjas, Janek Kehtna MTK IV
Pink, Madis Nõo Reaalgümnaasium 11
Talvik, Tõnn Nõo Reaalgümnaasium 11
Janson, Eero Pärnu Koidula Gümnaasium 12
Kvell, Urmas Pärnu Koidula Gümnaasium 12
Lehtmets, Meelis Pärnu Koidula Gümnaasium 12
Palok, Gert Pärnu Koidula Gümnaasium 12
Talviste, Riivo Pärnu Koidula Gümnaasium 12
Laks, Rivo Pärnu Ühisgümnaasium 12
Korsunski, Andrei Tallinna Mustamäe Humanitaargümn. 12
Melnikov, Dmitri Tallinna Mustamäe Humanitaargümn. 12
Klanberg, Indrek Tallinna Reaalkool 11
Leisalu, Oliver Tallinna Reaalkool 12
Lillemets, Rauni Tallinna Reaalkool 11
Rätsep, Tiit Tallinna Reaalkool 12
Vigonski, Simon Tallinna Reaalkool 12
Võsandi, Lauri Tallinna Reaalkool 11
Kääp, Jaanus Tallinna Tehnikagümnaasium 11
Kruuse, Karl Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Nummert, Kaarel Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Tooming, Laur Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Petmanson, Timo Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Raud, Madis Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 12
Raud, Siim Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 12

algajate rühmas

Karabut, Viktor Ahtme Gümnaasium 9
Sidorin, Mihhail Ahtme Gümnaasium 11
Sorokin, Aleksei Narva 6. Keskkool 12
Savinõhh, Aleksandr Narva Joala kool 10
Kuzmin, Anton Narva Kutseõppekeskus 11
Smirnov, Dmitri Narva Pähklimäe Gümnaasium 12
Repän, Taavi Rõngu Keskkool 9
Alev, Üllar Saaremaa Ühisgümnaasium 12
Kulišenko, Aleksandr Tallinna Mustamäe Reaalgümn. 12
Lukaš, Vadim Tallinna Mustamäe Reaalgümn. 10
Jarkovoi, Marek Tallinna Reaalkool 11
Kaldamäe, Lauri Tallinna Reaalkool 12
Katus, Jaan Tallinna Reaalkool 11
Lõoke, Taavi Tallinna Reaalkool 10
Teinemaa, Tanel Tallinna Reaalkool 10
Krips, Kristjan Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Mägi, Steve Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Tinn, Ott Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Valgur, Martin Tartu Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Heinsoo, Johannes Tartu Kivilinna Gümnaasium 10
Loot, Ardi Tartu Kivilinna Gümnaasium 9
Aktsõznõi, Mihhail Valga Vene Gümnaasium 11
Denissov,Nikita Valga Vene Gümnaasium 11
Pius, Einar Viljandi C.R.Jakobsoni Gümnaasium 12
Pertel, Hardi Vändra Gümnaasium 8


Ahto Truu
EIO žürii esimees


Tarkvara PostScript jt. failiformaatide vaatamiseks asub siin

Kõik küsimused selle lehe kohta saata aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud:
© Tartu Ülikool