Esileht
Informaatikaolümpiaadi kodulehekülg

Informaatikaolümpiaadi piikonnavooru kutsutud
2006.-2007. õppeaastal


1. Informaatikaolümpiaadi koolivooru tulemuste põhjal on 16.detsembril 2006.a. toimuvasse piirkonnavooru kutsutud järgmised õpilased:

Algajate rühmas:

EesnimiPerekonnanimiKoolKlass
Viktor Karabut Ahtme Gümnaasium 10
Margus Ojanurme Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Juri Loktinov Kohtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12
Viktor Blohhin Kolhtla-Järve Kesklinna Gümnaasium 12
Aleksandr Savinõhh Narva Joala Kool 11
Dmitri Samoilov Narva Pähklimäe Gümnaasium 9
Jüri Aedla Nõo Reaalgümnaasium 11
Lauri Allmere Nõo Reaalgümnaasium 11
Lauri Taaleð Nõo Reaalgümnaasium 10
Mart Madisson Nõo Reaalgümnaasium 10
Jaagup Repän Rõngu Keskkool 7
Fillipp Ivanov Sillamäe Kannuka Kool 10
Ilona Haponen Talinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Konstantin Agejev Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Jevgeni Garmað Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Anton Kolesnik Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Artjom Kolotõgin Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 12
Igor Reissar Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Sergei Tukmakov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Vladislav Barinov Tallinna Mustamäe Reaalgümnaasium 11
Roger Mikomägi Tallinna Reaalkool 10
Tõnis Ojandu Tallinna Reaalkool 10
Martin Saks Tallinna Reaalkool 10
Erik Kuldmaa Tartu Annelinna Gümnaasium 11
Indrek Sünter Tartu Kivilinna Gümnaasium 11

Edasijõudnute rühmas:

EesnimiPerekonnanimiKoolKlass
Ivan Avanessov Ahtme Gümnaasium 12
Mihhail Sidorin Ahtme Gümnaasium 12
Ardi Loot Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Kaarel Nummert Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Taavi Repän Hugo Treffneri Gümnaasium 10
Ott Tinn Hugo Treffneri Gümnaasium 12
Martin Valgur Hugo Treffneri Gümnaasium 11
Madis Pink Nõo Reaalgümnaasium 12
Rauno Raidma Nõo Reaalgümnaasium 12
Tõnn Talvik Nõo Reaalgümnaasium 12
Marek Jarkovoi Tallinna Reaalkool 12
Jaan Katus Tallinna Reaalkool 12
Indrek Klanberg Tallinna Reaalkool 12
Lauri Võsandi Tallinna Reaalkool 12
Priit Ulmas Tallinna Reaalkool 12
Jaanus Kääp Tallinna Tehnikagümnaasium 12
Johannes Heinsoo Tartu Kivilinna Gümnaasium 11
Ilja Kuzovkin Tartu Puðkini Gümnaasium 12
Hardi Pertel Vändra Gümnaasium 9

2. Lisaks otsustas informaatikaolümpiaadi þürii lubada piirkonnavoorul osalema järgmised õpilased*:
Taavi Lõoke (Tallinna Reaalkool, 11.klass),
Tanel Teinemaa (Tallinna Reaalkool, 11.klass),
Taavi Pungas (Tallinna Reaalkool, 10.klass).

3. Piirkonnavoor viiakse läbi järgmistes koolides:
Tallinna Ülikool (Narva mnt. 25, Tallinn, ruum P302), algus kell 10.00;
Ahtme Gümnaasium (Altserva 6, Ahtme), kell 10.00;
Narva Joala Kool (26.juuli tn.9,Narva), kell 10.00;
Nõo Reaalgümnaasium (Hariduse 3, Nõo), kell 9.00;
Tartu Annelinna Gümnaasium (Kaunase pst 68, Tartu), kell 10.00;
Vändra Gümnaasium (Kooli 13, Vändra), kell 9.00;
Pärnu Koidula Gümnaasium (Metsa 21, Pärnu), kell 10.00.
Hugo Treffneri Gümnaasium (Munga 12, Tartu), kell 9.30

4. Osavõtjatel, kes soovivad kasutada piirkonnavoorus mitteametlikku tarkvara (vt. juhendit, ametlikeks keelteks on C, C++, Pascal, Java ja Python), palume sellest kohapealsele korraldajale enne võistlust teada anda.

Ahto Truu
EIO zürii esimees

Kärt Saarsen
komisjoni juht

* Olümpiaadi üldjuhendi järgi on piirkonnavoorul võimalik osaleda ka nendel õpilastel, kes mingil mõjuval põhjusel ei saanud koolivoorul osaleda. Selleks palume võtta ühendust informaatikaolümpiaadi korraldajatega.


Tarkvara PostScript jt. failiformaatide vaatamiseks asub siin

Kõik küsimused selle lehe kohta saata aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud:
© Tartu Ülikool