Esileht
 Andrus Org: andrus.org.001@mail.ee

Emakeeleolümpiaadi lõppvooru tulemused
2005.-2006. õ-a


Noorem vanuserühm

NIMI KOOL KL ÕPETAJA kokku koht
Lille Kurvits Tartu Tamme Gümnaasium 8 Külli Saia 107,5 1.
Mirjam Parve Vanalinna Hariduskolleegium 8 Krista Nõmmik 106 2.
Kati Pino Tallinna Lilleküla Gümnaasium 8. a Tiiu Neeme 103,5 3.
Mari Haamer Tallinna Inglise Kolledž 7. b Merle Kaldjärv 100 4.
Mari Aruväli Nõo Põhikool 8 Merle Pindmaa 99,5 5.-6.
Liis Kraak Rannu Keskkool 8. b Lea Tooming 99,5 5.-6.
Merle Must Türi Majandusgümnaasium 8. b Mirja Särg 99 7.
Saari Sildos Tallinna Inglise Kolledž 7. b Merle Kaldjärv 93 8.
Liis Teppo Tartu Tamme Gümnaasium 8. c Külli Saia 91,5 9.
Katrin Kukk Tallinna Kivimäe Põhikool 8 Liivi Sagara 89 10.-11.
Laura Raag Jõhvi Gümnaasium 8. b Lenna Prisk 89 10.-11.
Karmen Kaljula Pärnu-Jaagupi Gümnaasium 8 Marika Härm 86,5 12.-13.
Silvia Süda Kunda Ühisgümnaasium 7. b Tiina Vanatoa 86,5 12.-13.
Marili Vosmi Tallinna Mustamäe Gümnaasium 7 Saima Velling 83 14.
Jane Kruusmäe Viljandi Maagümnaasium 8 Alli Lunter 80 15.
Malle-Liisa Loodus Haapsalu Gümnaasium 8. c Taimi Vilta 76,5 16.
Maris Ojala Kehra Keskkool 8 Anne Oruaas 76 17.
Kristjan Läll Simuna Põhikool 7 Krista Ustav 75 18.-19.
Silver Vainos Pärnu Kuninga Tänava Põhikool 8 Lia Viller 75 18.-19.
Jörgen Kaare Tallinna Ühisgümnaasium 8 Aili Tarvo 73,5 20.
Liina Lööper Jäneda Põhikool 8 Maie Ainz 65,5 21.

Keskmine vanuserühm

NIMI KOOL KL ÕPETAJA kokku koht
Hardo Pajus Kilingi-Nõmme Gümnaasium 10. r Mare Hallop 109 1.
Kristiina Kriisa Viljandi Maagümnaasium 10. b Aili Kiin 107,5 2.
Maarja Junti Tallinna Inglise Kolledž 9. b Merle Kaldjärv 106 3.
Elo-Mai Mikelsaar Rannu Keskkool 9. b Lea Tooming 105,5 4.
Kristi Läll Nõo Reaalgümnaasium 10. a Heily Soosaar 102,75 5.
Kais Allkivi Tallinna 21. kool 9. a Sanne Haab 102,5 6.
Lea Pullerits Kadrina Keskkool 9. a Liivi Heinla 101,5 7.-8.
Sander Salvet Tallinna 37. Keskkool 9. c Epp Priimägi 101,5 7.-8.
Marit Sirgmets Simuna Põhikool 9 Krista Ustav 100 9.
Laura Uustulnd Saaremaa Ühisgümnaasium 9. a Mia Rand 99,25 10.
Kristi Veski Gustav Adolfi Gümnaasium 9. c Carolin Kadaja 98,5 11.
Ants Siim Tartu Kivilinna Gümnaasium 9. e Tiina Teppo 98 12.
Kaisa Laever Tallinna Inglise Kolledž 9. b Merle Kaldjärv 97,75 13.
Liis Kalmet Viljandi Maagümnaasium 9 Alli Lunter 94 14.
Kaia Kabanen Kadrina Keskkool 10. a Liivi Heinla 93,75 15.
Sille Rästas Türi Gümnaasium 9 Kristel Vahtra 93,25 16.
Annika Pensa Tallinna Ühisgümnaasium 10. b Aili Tarvo 92,75 17.
Mirjam Freimann Tapa Gümnaasium 10. a K. Lehtsalu 92,5 18.
Madli-Minna Kivisaar Kadrina Keskkool 10. a Liivi Heinla 91,5 19.
Kristi Simenson Viljandi Maagümnaasium 10. b Aili Kiin 91,25 20.
Maia Eskla Tallinna Saksa Gümnaasium 10. c Marge Raja 85,75 21.
Rebeka Grossfürst Kehtna Põhikool 9. b Aime Klandorf 84,75 22.
Mai Perillus Türi Gümnaasium 10 Ülle Maasalu 82 23.
Kady Sild Pärnu Koidula Gümnaasium 10 Ille Rohtlaan 81,5 24.
Merilin Piipuu Tallinna 21. Keskkool 9. a Sanne Haab 77,25 25.

Vanem vanuserühm

NIMI KOOL KL ÕPETAJA KOKKU KOHT
Marili Pärtel Saaremaa Ühisgümnaasium 11. a Reet Igav 110,25 1.
Ketlin Turjakas Põltsamaa Ühisgümnaasium 12. b Külli Solvak 109,5 2.
Mall Eltermaa Viljandi Maagümnaasium 12. b Alli Lunter 109,25 3.
Krista Juuse Nõo Reaalgümnaasium 12. c Heily Soosaar 106,75 4.
Moonika Peling Saaremaa Ühisgümnaasium 12. a Rita Ilves 106,5 5.
Tuuli Põldma Saaremaa Ühisgümnaasium 12. c Sirje Kreisman 105,5 6.
Ivika Palu Saaremaa Ühisgümnaasium 12. a Rita Ilves 101,75 7.
Andra Põldma Saaremaa Ühisgümnaasium 12. c Sirje Kreisman 99,5 8.
Silja Paulus Haapsalu Gümnaasium 11. b Taimi Vilta 98,5 9.
Kadri Väljataga Tallinna 32. Keskkool 11. b Eha Aare 96,5 10.
Helen Kirsipuu Hugo Treffneri Gümnaasium 12. d Age Salo 94,25 11.
Kadri Saarepuu C. R. Jakobsoni Gümnaasium 11. c Juta Klettenberg 88 12.
Annika Markson Pärnu Ülejõe Gümnaasium 11. a Mari Raidmets 85 13.
Triin Leetmaa Tallinna Väike-Õismäe Gümnaasium 11. c Helin Puksand 83,75 14.
Grete Toming Haljala Gümnaasium 11 Külli Heinla 82,25 15.
Pille Sepp Kuressaare Gümnaasium 12. c Marit Tarkin 80,75 16.
Kadi Pint Jõgeva Ühisgümnaasium 11 Helge Maripuu 78,75 17.
Külli Rääbis Pärnu Ülejõe Gümnaasium 12 Mari Raidmets 78,5 18.
Diana Tammeleht Pärnu Ühisgümnaasium 11. b Kadri Piiskop 75,75 19.
Janar Kriiska Jõgeva Ühisgümnaasium 11 Helge Maripuu 67,25 20.-21.
Maria Merilai Tartu Herbert Masingu kool 12 Andrus Org 67,25 20.-21.
Allar Nisu Tartu Forseliuse Gümnaasium 11. b Helja Kirber 65 22.
Evelin Arust Pärnu Ühisgümnaasium 11. a Maaja Hage 64 23.
Silver Priimäe Tartu Forseliuse Gümnaasium 11. b Helja Kirber 60,25 24.
Marek Kütt Haljala Gümnaasium 11 Külli Heinla 49 25.


Tarkvara PostScript jt. failiformaatide vaatamiseks asub siin

Kõik küsimused selle lehe kohta saata aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud:
© Tartu Ülikool