Esileht
 

Rahvusvaheliste olümpiaadide medalistid


EUSO - Euroopa Liidu loodusteaduste olümpiaad
IAO - rahvusvaheline astronoomiaolümpiaad
IBO - ravusvaheline bioloogiaolümpiaad
IChO - rahvusvaheline keemiaolümpiaad
IFO - rahvusvaheline filosoofiaolümpiaad
IGEO - rahvusvaheline geograafiaolümpiaad
IJSO - rahvusvaheline loodusteaduste olümpiaad
ILO - rahvusvaheline lingvistikaolümpiaad
IMO - rahvusvaheline matemaatikaolümpiaad
IOI - rahvusvaheline informaatikaolümpiaad
IPhO - rahvusvaheline füüsikaolümpiaad


Kuldmedal

NimiKoolAineAasta
Stanislav ZavjalovNarva Humanitaargümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2007
Taavi PungasTallinna Reaalkoolloodusteadus (EUSO)
2007
Siim-Ilmar NopriC.R.Jakobsoni nim. Gümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2007
Margo Neemela Tallinna Reaalkool geograafia (IGEO)
2006
Hannu PloompuuTallinna Prantsuse Lütseumgeograafia (IGEO)
2006
Riho TabaHugo Treffneri Gümnaasiumgeograafia
2004
Meelis MuhkTallinna Reaalkoolgeograafia
2004
Viktoria LummoNõo Reaalgümnaasiumvene keel võõrkeelena
2004
Timo SvedkoNõo Reaalgümnaasiumvene keel võõrkeelena
2004
Vladislav IvaništševTallinna 53. Keskkoolkeemia
2003
Martin PettaiC.R. Jakobsoni nim. Gümnaasiuminformaatika
2002
Martin PettaiC.R. Jakobsoni nim. Gümnaasiuminformaatika
2001
Martin PettaiC.R. Jakobsoni nim. Gümnaasiuminformaatika
2000
Jegor GužvinTallinna Läänemere Gümnaasiumfüüsika
1999
Oleg MürkTartu Annelinna Gümnaasiuminformaatika
1997
Erik LaansooTallinna Reaalkoolinformaatika
1995

Hõbemedal

NimiKoolAineAasta
Sander PajusaluHugo Treffneri Gümnaasiumlingvistika (ILO)
2007
Teele VaalmaTallinna Reaalkoollingvistika (ILO)
2007
Maarja SoomannTapa Gümnaasiumbioloogia (IBO)
2007
Mark GimbutasHugo Treffneri Gümnaasiumbioloogia (IBO)
2007
Andres LaanTallinna Reaalkoolkeemia (IChO)
2007
Andi KipperTallinna Reaalkoolkeemia (IChO)
2007
Mark GimbutasHugo Treffneri Gümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2007
Kristiina TüürSaaremaa Ühisgümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2007
Andrei KlevtsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2007
Taavi PungasTallinna Reaalkoolloodusteadus (IJSO)
2006
Stanislav ZavjalovNarva Humanitaargümnaasiumloodusteadus (IJSO)
2006
Laur ToomingHugo Treffneri Gümnaasiuminformaatika (IOI)
2006
Andres LaanTallinna Reaalkoolkeemia (IChO)
2006
Toomas LaaritsTallinna Prantsuse Lütseumgeograafia (IGEO)
2006
Marko VainuVanalinna Hariduskolleegiumgeograafia (IGEO)
2006
Marit PuuseppTallinna Reaalkoolloodusteadus (EUSO)
2006
Rudolf BicheleHugo Treffneri Gümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2006
Andres AineloHugo Treffneri Gümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2006
Mart SeinMiina Härma Gümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2006
Anastassia AnissimovaNarva Humanitaargümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2006
Maarja SoomannTapa Gümnaasiumloodusteadus (EUSO)
2006
Andrei KlevtsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumloodusteadus (IJSO)
2005
Jaan VajakasTallinna Reaalkoolinformaatika
2005
Laur ToomingHugi Treffneri Gümnaasiuminformaatika
2005
Andres LaanTallinna Inglise Kolledžloodusteadused
2004
Urmo KiitamTallinna Inglise Kolledžloodusteadused
2004
Jaan VajakasTallinna Reaalkoolinformaatika
2004
Mattias LinnapTallinna 21. Koolinformaatika
2004
Laur ToomingHugi Treffneri Gümnaasiuminformaatika
2004
Kaur AdamsonTallinna Reaalkoolkeemia
2004
Elvis MummValga Gümnaasiumvene keel võõrkeelena
2004
Veronika SvitsRäpina Ühisgümnaasiumvene keel võõrkeelena
2004
Mihkel KreeHugo Treffneri Gümnaasiuminformaatika
2003
Mihkel KreeHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika
2003
Kaur AdamsonTallinna Reaalkoolkeemia
2003
Martin PettaiC.R.Jakobsoni Gümnaasiummatemaatika
2002
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžmatemaatika
2002
Mihkel KreeHugo Treffneri Gümnaasiuminformaatika
2002
Andres LuukNõo Reaalgümnaasiuminformaatika
2002
Pavel StarkovTallinna Lasnamäe Gümnaasiumkeemia
2002
Vladislav IvaništševTallinna 53. Keskkoolkeemia
2002
Endel SooloC.R.Jakobsoni Gümnaasiumfüüsika
2001
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžmatemaatika
2001
Tavo RomannHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia
2001
Martin PettaiC.R.Jakobsoni Gümnaasiuminformaatika
1999
Alar MittPärnu Koidula Gümnaasiumfüüsika
1999
Meelis KullMiina Härma Gümnaasiummatemaatika
1998
Kristo KuusküllNõo Reaalgümnaasiuminformaatika
1997
Valeria SizemskajaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
1997
Oleg MürkTartu Annelinna Gümnaasiuminformaatika
1996
Ain UustareHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia
1996
Heno IvanovGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika
1995
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika
1994
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika
1993

Pronksmedal

NimiKoolAineAasta
Ott TinnHugo Treffneri Gümnaasiuminformaatika (IOI)
2007
Nikolai VoitsehhovskiNarva Pähklimäe Gümnaasiummatemaatika (IMO)
2007
Taavi PungasTallinna Reaalkoolkeemia (IChO)
2007
Ivan OgibalovTallinna 53. Keskkoolkeemia (IChO)
2007
Stanislav ZavjalovNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika (IPhO)
2007
Harri ParkerNõo Reaalgümnaasiumloodusteadus (IJSO)
2006
Katrin KalindVinni-Pajusti Gümnaasiumloodusteadus (IJSO)
2006
Eha MäesaluC.R.Jakobsoni nim. Gümnaasiumloodusteadus (IJSO)
2006
Rivo LaksPärnu Ühisgümnaasium informaatika (IOI)
2006
Diana AitaiPärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumlingvistika (ILO)
2006
Eva ToomSaaremaa Ühisgümnaasiumbioloogia (IBO)
2006
Maarja SoomannTapa Gümnaasiumbioloogia (IBO)
2006
Laur ToomingHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika (IMO)
2006
Heiki NiglasTallinna 37. Keskkoolmatemaatika (IMO)
2006
Eliko TõldseppRakvere Reaalgümnaasiumkeemia (IChO)
2006
Irina TarassovaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia (IChO)
2006
Siim-Ilmar NopriC.R.Jakobsoni nim. Gümnaasiumloodusteadus (IJSO)
2005
Viktor KarabutAhtme Gümnaasiumloodusteadus (IJSO)
2005
Marju KapsSaaremaa Ühisgümnaasiumloodusteadus (IJSO)
2005
Edvard LjulkoTallinna Reaalkoolastronoomia (IAO)
2005
Mattias LinnapTallinna 21. Koolinformaatika
2005
Andres LaanTallinna Inglise Kolledžkeemia
2005
Olga JasnovidovaTallinna 53. Keskkoolkeemia
2005
Konstantin OssipovNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
2005
Jaan VajakasTallinna Reaalkoolmatemaatika
2005
Juhan AruHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika
2005
Laur ToomingHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika
2005
Triin TekkoTallinna Prantsuse Lütseumbioloogia
2005
Siim AinsaarTallinna Reaalkoolfüüsika
2005
Marju KapsSaaremaa Ühisgümnaasiumloodusteadused
2004
Liina KolkSaaremaa Ühisgümnaasiumloodusteadused
2004
Marius AndraTallinna Reaalkoolinformaatika
2004
Margus NiitsooTallinna Reaalkoollingvistika
2004
Natalja HartšenkoTallinna Tõnismäe Reaalkoollingvistika
2004
Hannu PloompuuTallinna Prantsuse Lütseumgeograafia
2004
Toomas LaaritsTallinna Prantsuse Lütseumgeograafia
2004
Siim AinsaarTallinna Reaalkoolfüüsika
2004
Fjodor NovožilovNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika
2004
Viktoria ProstakovaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
2004
Olga KnjazevaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
2004
Jasper AdamsonTallinna Reaalkoolkeemia
2004
Jaan VajakasTallinna Reaalkoolmatemaatika
2004
Juhan AruHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika
2004
Kiira NautsRocca al Mare Koolvene keel võõrkeelena
2004
Maria MartinTallinna Mustamäe Gümnaasiumvene keel võõrkeelena
2004
Mattias LinnapTallinna 21. Koolinformaatika
2003
Anneli KruveRakvere Reaalgümnaasiumkeemia
2003
Jevgenia TamjarNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
2003
Mihkel KreeHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika
2002
Anti SullinTallinna Õismäe Humanitaargümnaasiumfüüsika
2002
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžinformaatika
2002
Laura SedmanHugo Treffneri Gümnaasiumbioloogia
2002
Alar AinlaViljandi Paalalinna Gümnaasiumfüüsika
2001
Pavel PetrovNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika
2001
Martin PettaiC.R. Jakobsoni nim. Gümnaasiummatemaatika
2001
Oleg PetšonkinTallinna Tõnismäe Reaalkoolmatemaatika
2001
Leopold PartsMiina Härma Gümnaasiumi (vilistlane)matemaatika
2001
Pavel StarkovTallinna Lasnamäe Gümnaasiumkeemia
2001
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžinformaatika
2001
Kristo TammeojaKiviõli I Keskkoolinformaatika
2001
Laura SedmanHugo Treffneri Gümnaasiumbioloogia
2001
Endel SooloViljandi Jakobsoni Gümnaasiuminformaatika
2000
Hendrik NigulTallinna Inglise Kolledžmatemaatika
2000
Tavo RomannHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia
2000
Kirill VassilkovNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
2000
Meelis OlevViljandi Maagümnaasiuminformaatika
1999
Radko AviHugo Treffneri Gümnaasiumbioloogia
1999
Raido ValgeväliTallinna Reaalkoolfüüsika
1999
Rustam NovikovNarva Humanitaargümnaasiummatemaatika
1999
Erkki TempelTüri Majandusgümnaasiumkeemia
1999
Radko AviHugo Treffneri Gümnaasiumbioloogia
1998
Valeria SizemskajaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
1998
Rustam NovikovNarva Humanitaargümnaasiummatemaatika
1998
Jaak SarvGustav Adolfi Gümnaasiumfüüsika
1998
Alar MittPärnu Koidula Gümnaasiumfüüsika
1998
Jaak SarvGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika
1998
Meelis KullMiina Härma Gümnaasiuminformaatika
1998
Dmitri LeppTartu Annelinna Gümnaasiuminformaatika
1998
Olga TšubrikTallinna Tõnismäe Reaalkoolkeemia
1997
Anton SamussenkoTallinna 8. Õhtukeskkoolkeemia
1997
Alar MittPärnu Koidula Gümnaasiumfüüsika
1997
Sven LaurHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika
1997
Rustam NovikovNarva Humanitaargümnaasiummatemaatika
1997
Kaido KaarliMiina Härma Gümnaasiummatemaatika
1997
Olga TšubrikTallinna Tõnismäe Reaalkoolkeemia
1996
Aleksei LullaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
1996
Artur JõgiTallinna 53. Keskkoolkeemia
1996
Magnus HiieTallinna Järveotsa Keskkoolinformaatika
1996
Andres LipsViljandi Jakobsoni Gümnaasiuminformaatika
1996
Valter KiiskRakvere Gümnaasiumfüüsika
1996
Magnus HiieTallinna Järveotsa Keskkoolinformaatika
1995
Valter KiiskRakvere Gümnaasiumfüüsika
1995
Jaak SuurpereTallinna Reaalkoolfüüsika
1995
Jaak SuurpereTallinna Reaalkoolkeemia
1995
Ain UustareHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia
1995
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiummatemaatika
1994
Jaak SuurpereTallinna Reaalkoolkeemia
1994
Peeter VoisVõru 1. Keskkoolfüüsika
1994
Toomas TõnissonNõo Reaalgümnaasiuminformaatika
1994
Tambet MatiisenPärne 2. Keskkoolinformaatika
1994
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiummatemaatika
1993
Ervin KaljolaTallinna Järveotsa Keskkoolinformaatika
1993
Rene PrillopNõo Reaalgümnaasiuminformaatika
1993
Peeter LaudGustav Adolfi Gümnaasiuminformaatika
1992

Diplom, klaasmedal

NimiKoolAineAasta
Ingrid PärgTallinna Inglise Kolledžlingvistika (ILO)
2007
Melissa SavisteTallinna Inglise Kolledžlingvistika (ILO)
2007
Heiki NiglasTallinna 37. Keskkoolmatemaatika (IMO)
2007
Toomas KripsHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika (IMO)
2007
Kairi KangroHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika (IMO)
2007
Rauno SiinmaaPärnu Koidula Gümnaasiummatemaatika (IMO)
2007
Uku HämarikMiina Härma Gümnaasiumfüüsika (IPhO)
2007
Jaan KatusTallinna Reaalkoolfüüsika (IPhO)
2007
Marek JarkovoiTallinna Reaalkoolfüüsika (IPhO)
2007
Heidy MeristeJuuru Gümnaasiumfilosoofia (IFO)
2007
Simon VigonskiTallinna Reaalkoollingvistika (ILO)
2006
Kärt VarendiGustav Adolfi Gümnaasiumlingvistika (ILO)
2006
Holger HaasPärnu Koidula Gümnaasiumfüüsika (IPhO)
2006
Mihkel HeidelbergGustav Adolfi Gümnaasiumfüüsika (IPhO)
2006
Jaan KatusTallinna Reaalkoolfüüsika (IPhO)
2006
Mihhail VerhovtsovTallinna Kesklinna Vene Gümnaasiumfüüsika (IPhO)
2006
Aleksei VlassovTallinna Tõnismäe Reaalkoolfüüsika (IPhO)
2006
Nikolai VoitsehhovskiNarva Pähklimäe Gümnaasiummatemaatika (IMO)
2006
Jevgeni MartjuševTallinna Tõnismäe Reaalkoolmatemaatika (IMO)
2006
Ivar MeriloPärnu Ühisgümnaasiumlingvistika
2005
Simon VigonskiTallinna Reaalkoollingvistika
2005
Holger HaasPärnu Koidula Gümnaasiumfüüsika
2005
Mattias LinnapTallinna 21. Koolfüüsika
2005
Dmitri DerkatšTallinna Läänemere Gümnaasiumfüüsika
2005
Aleksandr MorozenkoNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika
2005
Natalja HartšenkoTallinna Tõnismäe Reaalkoollingvistika
2004
Aleksandr MorozenkoNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika
2004
Dmitri DerkatšTallinna Läänemere Gümnaasiumfüüsika
2004
Riho TabaHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika
2004
Laur ToomingHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika
2004
Kaie KubjasHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika
2004
Jekaterina ProstakovaNarva Pähklimäe Gümnaasiummatemaatika
2004
Fjodor Novožilov Narva Humanitaargümnaasiumfüüsika
2003
Juhan AruHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika

2003
Laur ToomingTartu Kesklinna Koolmatemaatika
2003
Oleg KošikTallinna Tõnismäe Reaalkoolmatemaatika
2003
Jaanus SeppTallinna Reaalkoolfüüsika
2002
Aleksei LissitsinAhtme Gümnaasiummatemaatika
2002
Ago-Erik RietTallinna Inglise Kolledžmatemaatika
2002
Jevgenia TamjarNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
2002
Siim KarusHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia
2002
Mikk EelmetsNõo Reaalgümnaasiumkeemia
2001
Pavel PetrovNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika
2000
Urmo ViskNõo Reaalgümnaasiumfüüsika
2000
Jevgenia KoževnikovaNarva Pähklimäe Gümnaasiumkeemia
2000
Aleksei BredihhinKohtla-Järve Ühisgümnaasiumkeemia
2000
Leopold PartsMiina Härma Gümnaasiummatemaatika
2000
Elmo TempelTüri Majandusgümnaasiumfüüsika
1999
Pavel PetrovNarva Humanitaargümnaasiumfüüsika
1999
Jegor GužvinTallinna 65. Keskkoolfüüsika
1998
Kaido VihtPirita Majandusgümnaasiumkeemia
1997
Jaak SarvGustav Adolfi Gümnaasiumfüüsika
1997
Taavet LoogväliHugo Treffneri Gümnaasiumfüüsika
1997
Meelis KullMiina Härma Gümnaasiummatemaatika
1997
Andrei ErrapartNõo Reaalgümnaasiumfüüsika
1996
Andres LipsViljandi Jakobsoni Gümnaasiumfüüsika
1996
Maksim SäkkiNarva 1. Keskkoolfüüsika
1995
Targo TennisbergHaapsalu 1. Keskkoolmatemaatika
1995
Andrei FilonovNarva Pähklimäe Gümnaasiummatemaatika
1995
Matti MõttusMiina Härma Gümnaasiumkeemia
1994
Ain UustareHugo Treffneri Gümnaasiumkeemia
1994
Targo TennisbergHaapsalu 1. Keskkoolmatemaatika
1994
Kati MetsaluNõo Reaalgümnaasiummatemaatika
1994
Toomas PaaverHugo Treffneri Gümnaasiummatemaatika
1994


Kõik küsimused selle lehe kohta saata aadressil ttkool@ut.ee
Viimati muudetud:
© Tartu Ülikool